Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pobili mnie wczoraj dresiarze w Namysłowie bo ...

Polecane posty

Gość gość

Znajomi którym powiedziałem że na forach internetowych pisze o Namysłowie wkurzyli sie i nasłali dresiarzy NA MNIE PSEUDOKIBICÓW NKS START MIAŁEM SZYTĄ GŁOWE Wczoraj oraz mam rękę zwichniętą i złamany nos a ciuchy te wczorajsze są do wyrzucenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ciuchy nie byle jakie - oryginalny strój NKS-u!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dobrze powinni mocniej ja też bym jebał takiego cwela jak ty :D gdybym cię dorwał to byś na wózku wylądował ps mam rodzinę w Namysłowie oni mogą na ciebie kogoś nasłać by ci przypierdolili ja mieszkam w warszawie i do Namysłowa osobiście przyjade ostatnio byłem w lipcu oraz w grudniu w Namysłowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U bardzo mi się podobało. Namysłów to fajne miasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty cwelu ty nam to miasto obrzydziłeś rok temu nawet nie wiedziałam że takie miasto istnieje a teraz jak od kilku miesięcy widzę wpisy o Namysłowie to rzygać mi się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam zamieścić wam foty jak zostałem pobity czy obejdzie sie bez oglądania mojej mordy i ps nie miałem ciuchów z NKS TYLKO ZWYKŁĄ KOSZULKĘ ZWYKŁE BUTY I ZWYKŁE DŻINSY MNIE OD PRZEDSZKOLA NIKT JUŻ NIE LUBIŁ W PODSTAWÓWCE I GIMNAZJUM MI DOKUCZALI W TECHNIKUM I ZAWODÓWCE POŁOWA OSÓB Z KLASY MNIE JAWNIE NIE LUBIŁA A DRUGA POŁOWA UDAWAŁA ŻE MNIE LUBI CZEMU JA w życiu mam tak ciężko? I pod górkę co ja wam takiego zrobiłem ja pisze o Namysłowie bo to mnie odstresowuje i przynosi ulgę i ukojenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez twoje wpisy mamy syndrom Namysłowa to taka sama choroba jak syndrom Paryża czy Jerozolimy ty stworzyłeś nową chorobę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak o tym mieście pomyśle to mi się rzygać chce przez ciebie gościu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie od przedszkola nikt już nie lubił w podstawówce i gimnazjum mi dokuczali w technikum i zawodówce połowa osób z klasy mnie jawnie nie lubiła a druga połowa udawała że mnie lubi czemu xxx dlaczego mnie to nie dziwi... od zawsze wiedziałem, że jesteś pierrdolniętym świrem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ten gość ze start namysłów to nie ja tego gościa pierwszy raz na oczy widzę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namslau ich der Stadt in polen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×