Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nnnnnnnnnnnuuuuu

Jak Schudnąć gdy nie jest się aż tak grubym?

Polecane posty

Gość Nnnnnnnnnnnuuuuu

Niech mi ktoś lepiej powie jak schudnąć z wagi 60 kg przy wzroście 170 cm. Wszystkiego już próbowałam i 20 dkg chudne po czym znów wracam do 60.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ty chcesz zrzucić?? Deficyt kaloryczny, tak się chudnie. Z tym że przy niskim %BF długo będziesz czekała na rezultaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym że przy niskim %BF x mozesz przetlumaczyc z polskiego na nasz?? co to jest %BF??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodziło mi o niski procent tkanki tłuszczowej. Z tego co pamietam z 1 KG tłuszczu w ciągu doby można spalić pozyskać maksymalnie 35 kalorii więc dla osoby która ma np 4% tłuszczu zrzucenie kilograma będzie dużym wyzwaniem np ktoś waży 100kg z czego 4% to tłuszcz czyli ma go 4kg więc 4x35x7=980 i tyle w ciagu tygodnia jest taka osoba w stanie spalić czyli potrzebuje aż 7 tygodni aby zrzucić kilogram wagi , zawsze można spalić mięśnie jak się jest desperatem ale w przypadku mężczyzn to nie jest wskazane :) Dlatego głupotą jest zrzucanie np 10kg w ciągu miesiaca na rygorystycznej diecie gdy wcale nie jest się bardzo grubym i chwalenie się tym. Połowa to pewnie spalone mięśnie, straty w wodzie itd. takie osoby zresztą często narzekają że nie mają na nic siły albo źle sie czują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok dzieki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ja mialam 62.9kg przy 168 cm ale bylam hmmm otluszczona haha-w biodrach mialam 101 cm w marcu... zmienilam diete-nie glodze sie, nie licze kalorii ale pije wiecej wody i jem 5 razy dziennie regularnie.do tego dorzucilam cwiczenia na orbitreku-3-5 razy w tyg zalezy jak mam ochote. cialo sie zmienilo, spodnie leca z d**y :P, mam zarysowana talie zamiast galaretki . przez 2-3 lata moja waga spadala do 60kg i wracala na 62kg. bylam pewna, ze sie zasranej 6 z przodu nie pozbede. nei chudne 1 kg tygodniowo-raczej 30 dkg haha ale jestem duzo szczuplejsza niz 3 mies temu. generalnie waga tak sie juz nie przejmuje bo szybko trace cm a o to mi chodzilo. cos po prostu robisz zle-ja robilam zle przez 2 lata powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nnnnnnnnnnnuuuuu
To co robić. Ja już nawet nie jem pieczywa. Ćwiczył pół roku co dzień. Też nic nie dało, poza twardszym brzuszkiem. Jednak waga ta sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie liczy się jeden posiłek tylko cała doba, dobrze trzeba dobrać stosunek węglowodanów, białka i zdrowych tłuszczy. Do tego ćwiczenia. Drastycznie nie zmieniaj nawyków żywieniowych, nie tędy droga. Wszystko trzeba robić stopniowo, napisz jak wygląda parę twoich dni, co dokładnie jadasz i w jakich ilościach i ile ćwiczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nnnnnnnnnnnuuuuu
Pieczywo chrupkie pelnoziarniste 35 kcl w kromce. Jem 2 kromki jedna ze szczypiorkiem druga tuńczyk w sosie własnym plus jajko na miękko. Później obiad o 16. Nie polecam ziemniaków niczym, mięso na suchej patelni ewentualnie na kilku kroplach oliwy z oliwek. i jakieś warzywa mrożone lub świeże. Później kolacja to tak max 2 kromki chrupkiego. Kawy nie slodze. Herbatę 1 łyżeczkę. Oczywiście na przemian ten obiad jest np ryba, łosoś też bez panierki czy dorsz jakiś w pomidorach, ryż dziki, jasminiowy. Frytek zero. Kasze lubię. zero fastfood, ciast nie pieke. Dlatego nie mogę zrozumieć co jest. Tarczyca zdrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za mało jesz i organizm wszystko magazynuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nnnnnnnnnnnuuuuu
Boję się jeść więcej. Czy to prawda z tym magazynowaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nnnnnnnnnnnuuuuu
Nie wierzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nnnnnnnnnnnuuuuu
Nie dodaje mi tego co piszę. Jak wygląda Twoje śniadanie? Kolacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam ForeverSlim za jeden z lepszych środków, w moim przypadku po wielu bezowocnych próbach z innymi środkami ten zadziałał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nnnnnnnnnnnuuuuu
Nie chce tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedz tak jak jesz i poćwicz czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz. okreslic swoje zapotrzebowanie energetyczne- sa kalkulatory w sieci. ja przy moim trybie zycia( praca, cwiczenia, dojazd do pracy na rowerze) chudne na 1700 kcal :) teraz zaczelam shred jillian michaels :) wpisz sobie 30 day shred results i zobaczysz ze warto miesiac sie przemeczyc. do shreda jest tez meal - jadlospis ale ja z tego nie korzystam. jeszcze lepsze jest body revolution jillian michaels ale to program 3 mies - a ja wole teraz cos krotszego bo jade do urlop i wiem ze bede musiala przerwac na 2 tyg .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha wczoraj jadlam fast foody w pracy a dzis loda. mam okres ale mimo to sie zmierzylam i mam w biodrach 92 cm, talia 58.5 cm i pas 72-72.5 cm nie pamietam. pije duzo wody- w pracy 2l a w domu tez swoje wypije. dasz rade tylko zbierz sie do tego z glowa. kuedys bylam na 1000 kcal i pieknie schudlam w miesiac a pozniej jojo i mialam w biodrach 101 cm wiec dziekuje za takie diety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena532
ja nie byłam gruba ale chciałam zgubić co nie co, a wiecie z małej wagi to trochę ciężką ruszyć... Koleżanka poleciła mi African Mango http://szczupla-kobieta.pl i w końcu waga zaczęła spadać;) jem normalnie tyle,że regularnie i spaceruje z psem wieczorami ;) 8kg w przeciągu miesiąca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, to proste. Musisz po prostu poczekać aż staniesz się wystarczająco gruba, żeby wyniki odchudzania były szybsze i bardziej spektakularne, co w momencie gdy osiągniesz obecną wagę będzie procentować wiedzą i doświadczeniem z zakresu odchudzania, a potem to już z górki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko jak ci idzie? ja jakos schudlam :) z 62 kg przy 168 cm wzrostu :) i jest prawie idealnie. Po urlopie sie jeszcze ujedrnie i podniose dupke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiście im dłużej biorę Foreverslim i widzę jakie efekty daje branie tych tabletek tym bardziej jestem zmotywowana aby schudnąć jeszcze więcej.Na razie muszę się pozbyć niechcianych kilogramów a potem powalczę o to aby mieć ładniejszą figurę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×