Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy wy też to widzicie że jest coraz mniej blondynów i blondynek?

Polecane posty

Gość gość
myslenie analityczne = iq, kretynie xxxx Co za baran. IQ, to logika, a analityczne myślenie to co innego. Jesteś jednak debilem, skoro nie umiesz rozróżnić czym jest analityczne myślenie, od logicznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet myszy w klatce -po sukcesywnym podnoszeniu standardów życia szczurów, szczury przestają się mnożyć, popadają w depresję itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem blondynką o zielonych oczach i mam faceta o ciemnych włosach i niebieskich oczach. Jako, że jasny kolor włosów jest cechą recesywną to jeśli zdarzyłoby się, że będziemy mieć dzieci to prawdopodobnie nie pomogę w przedłużeniu populacji blondynów. A i tak o wiele bardziej mnie kręcą bruneci, niestety. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejny wątek o tym że słomkowy blond jest lepszy od złotego blondu a czerwony rudy od marchewki :o Weźcie się wy wszyscy puknijcie czołem o kant wanny a zobaczycie że to nie ma sensu :D:p Bando poyebów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się farbują bo są głupie to jest ich mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Paranoja jest go-o-ła..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
03:49 ja mam ojca bruneta, mamę blondynkę i sama jestem identyczną blondynką jak mama, a z kolei z twarzy przypominam ojca więc na 100 jestem jego dzieckiem :) Kilka pokoleń wstecz identyczna sytuacja. Może i blond jest recesywny, ale tego jak się geny ułożą, nie przewidzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze, że głupie blondi wygineły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coraz mniej jest rudych, najrzadszt gatunek. Cale szczescie ja zdazylem upolowac jedna dla siebie. Nikt takiej nie ma. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rude jest wredne, na kim ci ona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rude jest wredne, na kim ci ona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak czy siak polki mają skłonność do nie polaków, śniadych, czarnych itd. potem oczywiście płacz, że im źle ale nie zmienia to faktu, że rodzą dzieci innej kulturze i rasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy z natury nigdy nie byli blondynami bo to cecha typowo niemiecka skandynawska , nauczcie się wreszcie ludzie ze slowianie są ciemnowlosi o szarych lub zielonych oczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×