Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

sofa rozkladana do codziennego spania

Polecane posty

Gość gość

ciężko cos wybrac, zeby bylo wygodne. nie mam miejsca na zwykle łózko. moze ktos cos poleci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkie beda mialy mala dziure po srodku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amerykanka - czujesz kazdy przedzial lozka.. Po 2-3 latach nie da sie spac, sofa rozkladana z materacem bez zgiec, szybko zaczyna skrzypiec, kazdy przekret z boku na bok to pobudka - po 2 latach nie da sie spac. Rozumiem problem brakujacego miejca ale nie ma to jak porzadne lozko. Mam za soba pare przeprowadzek i w komcu kupilam porzadne lozko z porzadnym materacem. Ale jesli nie ma sie miejsca na sypialnie to Lepiej kupic juz jakis drozszy naroznik gdzie sa szersze polowki do spnia niz byle sofe czy wersalke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej zamówić ładny materac. Jest wygodniejszy i bardziej ekonomiczny niż łóżko. mam materac z http://bjas-design.pl/ i sprawdza się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewellka
Przede wszystkim przy wyborze takiej sofy zwróć uwagę na materiał, tkaninę na obicie - polecam ci z czystym sumieniem Fargotex i ich linię Magic Home, które super się czyszczą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka87
Jeśli masz niewiele miejsca, to świetnie sprawdzą się takie sofy http://www.meble-lider.pl/pl/c/AMERYKANKI-,SOFY/60 , są wygodne do spania, jednak w ciągu dnia, po złożeniu zajmują naprawdę malutko miejsca, więc z pewnością nie zagracą Ci pokoju, a pozwolą nawet spokojnie jeszcze jakieś mebelki do niego dorzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syllwusska
Fajnie dałaś propozycje, ale faktycznie poza kształtem sofy warto dłużej pomyśleć nad materiałem i najlepiej właśnie ten proponowany wyżej z Fargotexu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiullina_m
Tkaniny Magic Home polecam bardzo, szczególnie do domów gdzie rządzą dzieci;) Duzo łatwiej taka kanapę utrzymać w czystości dzięki właśnie tym tkaninom;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie właśnie dzieci są w takim wieku że wszytko jest umazane i pobrudzone.. ciężko mi cokolwiek zmyć, nawet dobre proszki nic nie dają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my kupiliśmy z pół roku temu sofę , jej stan niestety jest nie za rewelacyjny dlatego też już teraz uważam że nie mam co żałować na sofie. Tanie meble to niestety nie są dobre meble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiullina_m
Przy wyborze odpowiedniej sofy trzeba dobrze się zastanowić i jednak szukać, sprawdzać, siadać. ważna jest bardzo konstrukcja! Musi być mocna. A druga sprawa to odpowiednia tkanina. Ja te wspominane przeze mnie wyżej nadal bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słyszałam właśnie o tych tkaninach fargotex, gdzie można w ogóle zobaczyć je? Masz może jakiś namiar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spoko, wcale nie widać, że spamujecie REKLAMOWE ŚMIECIE :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_olaf78
Bez problemu na stronie Fargotex znajdziesz info "gdzie kupić" jest tam wyszukiwarka. A tak po drugie jak już ktoś pyta to się odpowiada a nie rzuca bezsensowny nic nie wnoszący komentarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie na stronie masz bodajże listę gdzie możesz dostać ich produkty. U mnie przy dzieciach okazały się rewelacyjne. Seria magic home sprawdza się w przypadku czyszczenia zabrudzeń przez flamastry dzieci itp. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czytałam o tej serii magic home chyba Małgorzata Rozenek jest ambasadorka tej marki z tego co dobrze pamiętam ;) Sama zastanawiam się nad wymianą wypoczynku z tkaniną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widziała chyba gdzieś na YT filmik tej serii magic home.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatecznie poczytałam o tych tkaninach magic home , pojechaliśmy zobaczyć na żywo i faktycznie prezentują się ładnie i Pani powiedziała nam że czyści się je bez większych problemów i czekamy na wypoczynek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w jakim sklepie byliście? Ja pojechałabym do jakiegoś w okolicy Lublina. Wiesz może czy są tam wypoczynki z tymi materiałami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulinna_m
Wyszukiwarka sklepów jest na stronie i faktycznie polecam taką wycieczkę do sklepu, zupełnie inaczej tkanina wygląda na żywo, a dodatkowo można jej dotknąć, chociażby na próbniku, ale wtedy łatwiej jest zdecydować czy chce się gładką, eco skórę czy może plecionkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już normalnie nie można się o coś zapytać tylko że spam. Ludzie po to jest forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uniwersalne prawo lewe narozniki nadaja kazdemu mieszkaniu wygladu i funkcjonalnosci , wygodne do spania i super do siedzenia mozna zobaczyc na sklepie allegro well_made http://allegro.pl/naroznik-rogowka-kanapa-nar ozna-funkcja-spania-i7109689607.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o połączenie stylu i wygody, to mogę polecić Ci rozkładaną sofę w stylu skandynawskim https://scandicsofa.pl/ Wygląda świetnie, można się na niej wyspać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałam ten sam problem i wybrałam kanapę do spania rey.net.pl/produkt/sofa-chester-z-funkcja-spania-w-tkaninie-velvet-plusz-pikowania/.
Komfort spania i wygląd czyli wszystko co trzeba 🙂
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×