Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szatan®

Przez te pędraki forumowe odeszło sporo fajnych osób z tego forum.

Polecane posty

Piwosz ty też masz coś z trolla nie mówiąc już o podszywaniu. Ale zdarza ci się napisać coś konstruktywnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No czasem trzeba trochę przyhejtowac te kaleki z kafe czy też podszyć sie bo nuda hehe:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I piszę to kaleka,ciekawe..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spedalona c***a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kotarba ty homosie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kotarba sra wam do mordy wszystki i ma z was niezły ubaw hahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piwosz_93 dziś A ciebie przebolcować szyszką analnie Cipek:D kóórwa nudy coś dzisiaj, ale him pisze bankowo w kilku tematach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli wychodzi na to że Marquis aka Kotarba to pedryl :D dlatego tak gnoi kobiety na kafe, bo robią mu konkurencje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uu to Koterba cwe'luch, dlatego tak jedzie kobiety :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no lubi facet przyjąć solidnie w tyłek i mieć dobrze wygniecioną prostatę, ciekawe czy ssać też lubi, a jeśli tak to czy połyka? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czekam jutrzejszego dnia z niecierpliwością :D konto sryśka_91 poleci bye bye :D:D:D:D znowu nochal utre szmacie :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kompromitacja koterby haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blee rzygam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahahha :D On mi będzie groził usunięciem konta? :D hahaha Kotarba jesteś nikim zapamiętaj to, patologią i rynsztokiem :D Każdy Ciebie gnoi wszo :D A i z każdą odpowiedzią się kompromitujesz. Zapamiętaj to zostaniesz odnaleziony przez screeny :D Wszystko co wysyłasz nawet z gościa hahha najlepiej to, że z gościa śmieciu tego nie z edytujesz więc wszystko jest zapisane :D Bramka proxy nic nie daje :D x Dzięki ludzie, tego człowieka trzeba gnoić bo to jest nic niewarte coś, to nawet człowiek nie jest. Ja dobrze wiem, że on pragnął HIM i GGGB ale taki brzydal dostał kopa w dupę i dobrze i mądrze dziewczyny postąpiły teraz wychodzi na jaw jaki to rynsztok :D hahaha X Najśmieszniejsze jest to, że śmieje się ze mnie ze zostałam kopnięta przez jakiegoś chłopaka hahahha nikt ze mną nie zerwał tylko ja zerwałam i zawsze to ja zrywałam :D hahahaha Czytaj ze zrozumieniem debilku :D hahahha. Jesteś męską... bo oddałeś się brudnym prostytutką spod trasy zboczeńcu a pod foty him na pewno walisz swojego brudnego pedziora :D Umyj się i ogarnij się. x Sprawa jest w Toku! :D Nie mogę się doczekać aż się popłaczesz a dopilnuję tego bym się dowiedziała kim był sprawcą hejterstwa kotatbo :D Jak to dobrze mieć znajomego Policjanta pracującego w kryminale. Pogrążaj się tchórzu i wypowiadaj się przez gościa to bardziej Cię pogrąża :D x Koterbo jesteś nikim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×