Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

30 zdjęć ze ślubu na profilu,60 z wczasów. Po co to jest robione?

Polecane posty

Gość gość
o boziuuuuuu :D 19:32 nie ogarnia że to nie tak dziala tylko odwrotnie :D to nie inni zazdroszcza wariatce co wrzuca po 40 zdjec z kazdego eventu, tylko to ona chce by jej zazdroscili. przecież po to to wrzuca. normalni ludzie - skoro juz mamy sie bawic w twoje nazewnictwo - nie czuja potrzeby oglaszania wszem i wobec jacy to oni szczesciarze. Chcą sie podbudowac i tyle albo są na maksa prózni. i to wywoluje litość jedynie. Nie widzisz roznicy subtelnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:32 skonczyła kurs spawania na Sorbonie i czuje się uprawniona do podawania, a wcześniej sworzenia nam definicji normalności. Brawa dla tej pani! Z pewnością ona jest taka normalna że można się do niej na wykłady z normalności zapisać. Zróbcie liste chetnych. P.S. ja tez nie wrzucałam zdjęć ze ślubu choc miałam moim zdaniem super ślub, goscie byli mega wybawieni i zadowoleni. Dziecko urodziłam upragnione i co, mam sie chwalic na fejsbuku? rozne swiry tam łażą i ja im mam dziecko pokazać? jestescie zidiociali coraz bardziej ludzie. ilość wrzucanych zdj ęć jest wprost proporcjonalna do ujowości waszego wykształcenia i poziomu inteligencji, wskaźnika IQ. Niestety taka prawda jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale plujecie jadem, aż wam żal dupska ściska :/ dajcie swoim koleżankom żyć tak, jak chcą. Jak macie dość ich zdjęć, to kliknijcie unfollow jak ktoś poradził lub ewentualnie usuńcie ich ze znajomych. Jesteście takimi typowymi zawistnymi Polkami.. zamiast się cieszyć z ich sukcesów, że im się powodzi, nie ma biedy, dzieci się rodzą i itp itd to wy je tutaj za ich plecami obgadujecie. Kozak w necie, dooopa w świecie. Jak macie coś do tych dziewczyn, to może powiecie im to w twarz, hm? Może same się ich zapytajcie, dlaczego stawiają takie zdjęcia, zamiast pytać tutaj nieznajomych na kafe, które od razu jak kwoki ogłoszą, że wszystkie są be i ble i ''tylko my mamy zasady'' Jesteście żałosne. Obym nigdy nie trafiła na takie fałszywe hipokrytki jak wy, które wyżej srają niż dooope mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:00 I naprawdę nie uważasz, że to trochę dziwaczne, jak ktoś nie umie się cieszyć swoimi radościami dopóki nie pokaże całemu internetowi ? I powtórzę raz jeszcze: ja jeżdżę nawet częściej niż ona, a nie wrzucam na fejsika głupich fotek. Nie rozumiem też po co ludzie piszą "wyjazd do X" albo pisza posty gdzie jadą, co zrobili....jak dla mnie to trzeba mieć jakiś inny rozum żeby tak się zachowywać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:03 widzisz, ty od razu coś zakładasz, uważasz, że wiesz lepiej, dlaczego one to robią. ''Nie umieją się tym cieszyć jeśli nie ma na fb'' itp itd Otóż g****o wiesz, to po pierwsze. Po drugie, serio, kogo obchodzi Twoja opinia o tych nieszczęsnych dziewczynach? To ty jesteś tutaj agresorem na nie. Jeśli cię tak frustrują, to zamiast ZNOWU gdybać ''a czemu ona robi to i to'' ZAPYTAJ OSOBĘ KTÓRA CIĘ TAK FASCYNUJE Piszesz doktorat z fb czy coś w tym stylu? Po trzecie, naprawdę widać, że jesteś pełna jadu i niezdrowych uczuć. Widziałem wiele takich kobiet i to jest po prostu najbardziej odpychająca cecha, jaką można mieć. Zacznij żyć swoim życiem zamiast życiem innych. I może czasami ugryź się w język, w Twoim przypadku doda Ci to uroku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do tej wyżej co o tej Chorwacji i znajomych pisze. Baba chyba na każdym temacie o tym pisze. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie zdjęcia z wyjazdów można jeszcze przeżyć bo fakycznie może coś tam ciekawego jest, ale kompletnie nie rozumiem zdjęć żarcia.. jedzą lody zdjęcie, ugotuje cos sama zdjecie jest w knajpie zdjęcie, albo oznaczanie się niewiadomo po co w tej chwili jestem w galerii a w tej chwili w mc donald, nie rozumiem jak można oznaczać takie pierdoły kogo to interesuje jakby nikt inny galerii handlowej nie widział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:17 tiaaa..widziałEś....podszywasz sie pod faceta,.,LOL zreszta mam w d..pie twoje zdanie, kimkolwiek jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:17 ahahahahhaa. żałosne. Pewnie jestes taka lasia co wrzuca po 100 zdjęć. LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×