Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość27

Durne zachowanie mojej durnej dziewczyny

Polecane posty

Gość gość27

jest ich kilka więc wam wymienię - wygadała po pijaku moim kumplom że do 26 roku życia byłem prawiczkiem przez co się ze mnie śmieli - jak byłem z kumplami to spotkałem innych kumpli i chciałem z nimi iść na chwilę zapalić zioła ale ona zaraz nie, mówię że na 10 min tylko a ona podeszła i mnie za ucho złapała - trzymała mnie za te ucho później jak szliśmy z moimi kumplami i nuciła marsz weselny - raz, tylko jeden raz zdarzyło mi się naćpać mefedronem, ona się poznała i zadzwoniła do mojej matki a matka powiedziała żeby mnie zlała i mnie pobiła, dostałem kilka liści, mięśniaków i kopniaka w krocze - po tym jak rozgadała wszystkim że byłem do 26 roku życia prawiczkiem strzeliłem na nią focha i mówię że w ogóle z nią nie gadam a ona wypiła dwa piwa i jej się seksu zachciało byłem na nią zły i mówię że nie a ona złapała mnie za jajka i i strasznie ścisnęła i w stronę łóżka mnie ciągnęła, z 10 minut mnie trzymała, błagałem ją żeby mnie puściła, aż się popłakałem prawie. Puściła mnie w końcu położyłem się na łóżku a ona mi cipą na buzię usiadła i kazała robić minetkę i mówi ze jak ja nie chcę seksu to przez miesiąc nie będę miał ale jej minetki będę robił. - co do seksu to raczej przez miesiąc go nie będę miał bo mam całe jajka sine, opuchnięte, boli strasznie i jak mi stanie to mnie boli a ona specjalnie jeszcze w stringach przyjdzie, ustanie przede mną i kręci dupą wie że mnie to podnieca i mi od tego staje - potrafi mi jak w domu jesteśmy z zaskoczenia zdjąć spodenki i majtki i się cieszy Jestem z nią od roku, kocham ją tylko że jej zachowanie jest mocno infantylne a ona tego nie dostrzega i się cieszy jeszcze. To ona mnie rozprawiczyła, jest jedyną kobietą z którą spałem, wiążę z nią plany na przyszłość ale nie wiem co zrobić by zmieniła trochę swoje zachowanie. Ja mam 27 lat a ona 23.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba ona ma 15.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty lepiej idź do lekarza z tymi jajkami, kiedyś Ci je tak ściśnie, że będziesz bezpłodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość27
Ma 23 ale zachowuje się rzeczywiście na 15.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość27
Musze jej to wytłumaczyć żeby więcej tego nie robiła bo to się źle skończyć może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co z tego, że byłes prawiczkiem? Nie Ty jeden, a ona jest taka hop do przodu, bo penie ją połowa miasta ****ała, sorry, ale weź Ty sobie lepiej poszukaj normalnej dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech zgadnę - nie lubisz jej, nie macie kompletnie wspólnego mianownika charakterologicznie, masz niskie mniemanie o jej móżdżku ale "kochasz" ją (cudzysłów) celowy bo... jest piękna :):) Zgadłam? Dziecko zostaw pojęcie miłości dla ludzi, którym wciąż zależy na sobie po 25 latach razem. A tacy istnieją :) I proszę Cię na przyszłość NIE HAŃB szlachetnego słówka kochać :) Impulsy z Twojej pały to nie miłość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
laska chyba ma poczucie humoru, ale musi być głupia skoro z ćpunem się zadaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość27
Ma poczucie humoru, jest fajna wesoła a ja nie ćpam, raz mi się zdarzyło, to tak jak by mówić że ktoś raz się upił i jest alkoholikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiście fajna nabija się z Ciebie i używa przemocy, ekstra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowo a wy odpisujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PROWO KURWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po cholerę Tobie durna dziewczyna. Wiej od niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowo nie prowo ale rozmarzyłem się jakby laska cipka mi siedziała na twarzy i kazała lizać. Gra szafa z nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
palisz trawę regularnie i wziąleś mefedron. Widać lubisz przyćpać. Spójrz prawdzie w oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×