Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Fotografia dziecięca i rodzina oraz praca z modelkami.

Polecane posty

Gość gość
A ja czekam na link od pani od "spaczonego gustu" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybacz, ale za 50zł, to kto jakie zdjęcia Ci zrobi? A za ślub 350 to bardzo mało :) więc o czym Ty mówisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie, co można zrobić, żeby tu wkleić jakiś link? Nic mi nie chce przejść. Albo pisze, że spam, albo w ogóle się post nie publikuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O, właśnie czegoś takiego jak FotoPakt mi brakowało :D Tutaj dopiero macie totalną amatorszczyznę i kiepskie zdjęcia. Ktoś z minimalnym wyczuciem estetyki dużo lepsze zrobi kompaktem (o ile te były robione lustrzanką).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie da się wklejać linków i prawidłowo pełno spamerów tu tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda, bo w tym wątku to trochę utrudnia rozmowę. Można by wklejać linki do konkretnych fotek i je omawiać. Tak jest na całym forum? Że nie można wklejać linków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeny, nie widzisz? Niektóre się da normalnie, inne nie. Podejrzewam, że nazwa blo/g/spo/ta była traktowana jako SPAM i dlatego nie można było wkleić autorki omawianego tekstu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie widzę, ale dopytuję. Nie znam dobrze tego portalu i myślałam, że może coś u mnie jest nie tak. Zwłaszcza że posty, które tu piszę, pojawiają mi się z opóźnieniem :) Muszę przeładować stronę, albo w ogóle wejść w nią za chwilę żeby je zobaczyć. Sorki, nie chciałam sprawiać kłopotu, po prostu pomyślałam, że może jest sposób na ominięcie tej blokady i można będzie się skupić na omawianiu poszczególnych fotek. Zwłaszcza że tu chyba jest kilku fotografów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety, to forum jest wujowe. Będzie ciężko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No mi się nie wszystkie podobają. Pomijam erotyczne, które mnie w ogóle nie kręcą, niektóre fotki wyglądają na zwyczajnie puknięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pukniete? co to znaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ten flog i fotopakt sa kiepskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie sie Flog podoba. Duża różnorodność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
We flogu nie podoba mi się w kilku kadrowanie. Na drugiej stronie jest zdjęcie dziecka z czerwonym nosem i policzkami, w dodatku puknięte z góry. O erotycznych się nie wypowiadam, bo w ogóle się nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo flog moim zdaniem to fotografia amatorska :) a zreszta fotopakt tez, choc udaje, ze nie. Ale flog na 100 % - zobaczcie, jakiej jakosci sa zdjecia, pewnie nie ma dobrego sprzetu. Jak na to nawet calkiem ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
część wygląda na analogowe. czyli skanowane i dlatego zgubiona jest ostrość i kontrasty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitka kitka
Mi się wydaje, że właśnie flog ma fajny sprzęt. Popatrz na zbliżenia ptaków i na fotki mchu. No i weszłam w te erotyczne. Od razu mówię, że się na tym nie znam, ale nie podobają mi się. Na jednym modelka ma ostrość na udo, a twarz rozmyta. Nie wiem czy to zabieg artystyczny, czy przypadek. I brakuje tym zdjęciom delikatności. Moim zdaniem sprzęt ma facet niezły. Na fotopakt zaraz wejdę i zobaczę :) PS i dałam sobie nick, żeby już było wiadomo, że to ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w cyfrowych widac, że to sprzet K5IIs czyli całkiem zacny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No na flogu widziałem zdjęcie kobiety z opisem "zła" - kiepska jakość. I fakt, nawet ta naga modelka ma podpis "analogowa", ale tu jest jakość zła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zdjęcie "zła" odebrałam, że tak jest specjalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwierzatka są fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitka kitka
Na flogu jest też modelka z ostrością ustawioną na czoło, na czole błysk lampy, a oczy rozmyte. To nie jest wina sprzętu. Fotopakt - zdecydowanie za mocny retusz. Nie widzę zdjęć studyjnych, a to by wiele powiedziało. Nie podobają mi się niektóre kadry. Zwłaszcza młodzi są sztywni. Widać, że część zdjęć była prześwietlona i wyciągana. Fajne mają opisy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to chyba wina skanowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
modele samolotów nieudolnie wstawione w niebo. szczerze mówiąc nie podoba mi się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitka kitka
To raczej nie jest wina skanowania. Ostrość nie przeskoczyła modelce na czoło podczas skanu. Tak było zrobione zdjęcie. Myślę, że flog byłby lepszy w reporterce niż w pracy z modelami. Ale nie jestem wyrocznią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitka kitka
Nie powiększałam samolotów, zaraz spojrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No fakt, fotopakt ma lepsze teksty niz zdjecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitka kitka
Drugi jest wklejony całkiem nieźle. Pierwszy i trzeci słabo, ale przyznam, zwróciłam uwagę dopiero przy powiększeniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×