Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

35 tydzień ciąży a dziwna wydzielina prosze o porade

Polecane posty

Gość gość

Cześć. Od razu przepraszam za dosłowność, ale to fizjologia ;) Od kilku dni rano po oddaniu moczu po chwili wypływa ze mnie coś w niewielkiej ilości. Na majtkach to wygląda jak biały, wodnisty śluz otoczony wodnistą plamką wokół (może moczem, nie wiem). I martwię się, co to może być. Dzieje się tak tylko rano. Po oddawaniu moczu w ciągu dnia tak nie mam, więc no nie wiem, czy to może być po prostu osłabione trzymanie moczu. Tym bardziej, że to jest taka plamka. Biały śluz w środku (w znikomej ilości) a po bokach po prostu mokra plamka. Jak myślicie, co to może być? Czy to mogą być wody płodowe czy nie powinnam się martwić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie rozumiem mieszka sz gdzieś na odludziu bez możliwości udania się do lekarza czy szpitala.po co zadawać takie pyt. ?nie lepiej udać się do lekarza .przecież tu nikt ci nie powie co to.ale siedź i czekaj może postawią ci diagnozę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam odp wyżej. Powodów może być kilka np. - zwykła wydzielina (to normalne, że w ciąży jest jej więcej) - infekcja (np. grzybica) - czop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej , myśle że nie masz się o co martwić, ja jestem teraz w 18 tc i mam tak od dwoch tygodni. Rozmawiałam z moją gin powiedziałam że upław jest mleczny bez zapachu a ona na to że wszystko w normie. Wczoraj wyczytałam że do końca ciąży te upławy mogą sie nasilić. Zakładam wkładkę i mi wystarcza. Nie martw się i pogadaj z lekarzem przy następnej wizycie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za odp. Wizytę u lekarza mam za tydzień. Mogę ewentualnie zadzwonić dziś i pójść na wizytę, ale chodzę prywatnie i troszkę szkoda mi kasy, bo tego śluzu jest tyle co nic. Ale poobserwuję dziś jeszcze czy coś w ciągu dnia nie wycieka i jeżeli zauważę to pojadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×