Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szukam szczerego faceta czy jestem skazana na samotność?

Polecane posty

Gość gość
drogi zawsze szczery, ja zrozumialam, a sikanie nie zawsze jest proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byc moze, nie przecze, a obserwacje zewnetrzne to ważny impuls do zastanowienia sie nad sobą, tyle tylko, ze baczyc trzeba od kogo pochodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamkniecie dyskusji, nawet jesli wartosc wypowiedzi jest ważka, nie zawsze jest manifestacja sily (prawie nigdy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, obojetnosc odzwierciedla sie w milczeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, to byla piekna wizja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TU AUTORKA ;) do zawsze szczery: nie loguje sie, bo odpowiadam na wiele tematow i nadal chce byc anonimowa, a poza tym nie chcialoby mi sie co chwila logowac i wylogowywac. I prosze jesli nie macie nic ciekawego do powiedzenia w temacie to idzcie zajac sie czyms pozyteczniejszym np. obieraniem ziemniakow na dzisiejszy obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jadam w restauracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko masz takie samo prawo nie logować się i pisać posty z gościa jak inni wiec nie dziw się ,ze masz hejt. Zapewne napiszesz ,ze Ty tego nie robisz ale kto w to uwierzy , inni goście tez napiszą ,ze nie hejtuja. Dla mnie "gość" to hejter , ja tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heh, a ja bym wolala aby moj byl mnie szczery!nie jest przyjemnie slyszec np." ta sukienka nie dla ciebie, bo masz dlugi tulow i krotkie nogi", "sorry, ale z takim glosem lepiej sie nie wybierac na karaoke", "takie spodnie/sukienka/bluzka sa dla duuuzo mlodszych", "jak mozna sluchac takiego gowna, podroba rocka dla nastolatek", albo "kiedys wolalem piekne i seksowne kobiety, ale teraz wole ciebie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:01, same komplementy :) kurcze, jak kobiety przywykły do swojej roli wypudrowanej księżniczki i lukru - prosto i łopatologicznie facet Ci mówi, że Cię zna na tyle by wiedzieć w czym lepiej wyglądasz i że może i są gdzieś ładniejsze, ale Ty jesteś jego ... i 'zaś' znofffu źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9:01 - to nie jest szczerosc szczerosc jest w innym przypadku - czy dobrze wygladam w tej sukience? - nie, lepiej wygladasz w tej drugiej slowem szczere odpowiedzi na pytania jesli jakas dziunia jest na tyle glupia, zeby pytac jaki byl seks z poprzednia partnerka to niech sie nie dziwi jak facet powie szczerze - zaj.bis.ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety nie chca szczerości. One wola kłamstwa. Zresztą same starają się zaczarować swój świat, nie chca go widzieć takim jaki jest tylko na siłę upatruje w nim rzeczy których nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety nie chca szczerości. One wola kłamstwa. x raczej znieksztalcanie rzeczywistosci, oczywiscie nie wszystkie ale tak, dzialaja bardzo czesto w wyimaginowanych swiecie opartym glownie na emocjach, fakty jak sie z emocjami nie zgadzaja to tym gorzej dla nich :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest szczerość, wydaniu tego faceta - rubaszna, z grubsza ciosana, ale szczera opinia; kobieta może się na to godzić, lub nie - jeśli oczekuje innej rozmowy, może próbować z facetem to zmienić, albo zmieć faceta; na pytanie w jakiej sukience mi dobrze, facet ma okazję odpowiedzieć co myśli, na pytanie dlaczego w tej, a nie w tej drugiej, też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to teraz o butach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kochanie czy grubo w tym wygladam?!" juz widze wianuszek lasek czekajacych na szczera odpowiedz. no i oczywiscie wisienka na torcie, szczera odpowiedz na pytanie "o czym myslisz?" chlop powie "o niczym" i ktora mu uwierzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwnych ludzi znacie, osz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po wiele jest pietruszka na targu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej no ktoś tu ma poważy problem,a wy sie o pietruszkę pytacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pytanie 'czy grubo w tym wyglądam?' da się odpowiedzieć: 'tak', 'nie' pytanie: 'w jakiej sukience mi lepiej?' facet ma okazję powiedzieć, nie co myśli w ogóle, a co myśli o wyborze, dalej, w zależności od wyczucia, albo będzie poddany dalszym pytaniom, typu: 'uzasadnij' (wyjdzie mu to albo rubasznie, albo elegancko), lub dyplomatycznie wybrnie i uchyli się od c.d. wniosek - w szczerość gra się jak w tenisa, trzeba partnera do szczerej rozmowy - autorko, jesteś szczera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pietruszka bardzo jest poważna, zobacz, jaką ma minę, naburmuszona, jakby się załatwiała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o czym myslisz?" chlop powie "o niczym" i ktora mu uwierzy? x nothing box :-) x zastanow sie o co pytasz bo mozesz otrzymac szczera odpowiedz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakos tam 'gadasz' a nic nie 'mowisz'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×