Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szukam szczerego faceta czy jestem skazana na samotność?

Polecane posty

Gość tuautorka
Człowiek z klasą odpowie szczerze na każde pytanie, nie urażając przy tym uczuć drugiej osoby. Gbur powie prawdę, ale w taki sposób, że kobieta go znienawidzi. I jestem pewna, że to działa też w drugą stronę. Ja wyznaję zasadę, że najgorsza prawda jest zawsze lepsza od najpiękniejszego kłamstwa. Wiem, że to truizm, ale bardzo trafny. A szczerość (nie chamstwo) jest podstawą związku. Jeśli kobieta nie mówi szczerze, czego pragnie w łóżku, to sama na tym straci, bo facet nie będzie wiedział, że coś jest nie tak. Będzie żyła w frustracji, a nawet może się to skończyć zdradą z jej strony. W tej sytuacji najlepiej powiedzieć szczerze, że np. facet za szybko kończy, ale w taktowny sposób. Będzie go to bolało, ale na pewno doceni szczerość partnerki i postara się zmierzyć i pokonać ten problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tej sytuacji najlepiej powiedzieć szczerze, że np. facet za szybko kończy, ale w taktowny sposób. x azaliz przyrodzenie twe stefanie dluzsza praca wykazac sie moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2525
Autorko, problem jest w tym że właśnie dlatego iż jestem szczery to jestem skazany na samotność :) zawsze mówię to co mi leży na sercu albo się nie podoba i w tym jest problem, nie potrafię przymknąć oka na coś i udawać że wszystko jest cacy, właśnie tak robią faceci z dłuższym stażem i to mi sugerowali. Ja nie ignoruję problemów itd i sama widzisz jak wychodzi w praniu. Chyba że trafiałem po prostu na głupie dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko, tak szczerze, potrzebne ci jest szukanie problemow na zapas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuautorka
Nie szukam problemów na zapas tylko staram się ocenić, czy szerość i uczciwość są jeszcze cenne w dzisiejszych czasach. Zakładając ten temat nie miałam na myśli szczerosci jeśli chodzi o sukienki czy pogrubianie itd. Bardziej chodzi mi o szczerość typu: facet pisał z jakąś laską, ale przy pytaniu kim ona jest to kręci, że jej nie zna, że to przypadkowa dziewczyna, itd. zamiast powiedzieć szczerze, że np. poznał ją u kumpla. To oszczędzi kobiecie podejrzeń i niepotrzebnej zazdrości. A kłamstwo często wychodzi i to dopiero nadwyręży zaufanie kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co chcesz ocenic? wynurzenia gosci na forum? jaja sobie robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest % ludzi dla których wartości są nr1 ale niestety z biegiem lat jest ich coraz mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczery facet?! Problem jest z brakiem szczerych KOBIET. Faceci przynajmniej nie zmieniają zdania o 180 w ciągu chwili. A już zwłaszcza w poważnych tematach. A wy potraficie się odkochać w ciągu minuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuautorka
I niestety tak kręci się karuzela zła :( Facet krzywdzi niedoświadczoną kobietę, ona staje się zimną suką i krzywdzi niedoświadczonego i naiwnego chłopaka. Potem on staje się zimnym draniem itd. Gdyby wszyscy potrafili wybaczać byłym partnerom i nie chować urazy to nie mieliby chęci mścić się na kolejnych partnerach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyrkowo? "no stara klepnij slonia i krecimy w druga strone bo paw wyskoczy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_T
Gdyby babcia miala wasy, to by dziadkiem byla. Poza tym, tuautorka, masz klopot ze szczeroscia,na 3 stronie tematu dopiero dowiadujemy sie o co Ci bardziej chodzilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu na kafe wszyscy są szczerzy aż do bólu ;) gorzej z inteligencja i empatia ale co tam przecież szukasz szczerego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - bo tu NIESZCZERZE wszyscy "szukają drugiej połówki" albo odgrywają się za niepowodzenia uczuciowe w realu. TAKA PRAWDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś do której grupy należysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruby pojazd
Nie ma szczerych ludzi! Poszukaj czego innego! Szczerosc jest zbyt brutalna! Wiesz jak by wygladala rozmowa z szczerym facetem?? Pierwsza randka ... on - wsumie moja jedyna wada jest szczerosc! ... ty - przeciez to nie wada, tylko zaleta! ... on - a chhhuj mnie obchodzi twoje zdanie! Taka sytuacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniel 25
To nie jest świat na prawdę, bo tu nic nie jest za darmo, tylko pogoń za hajsem , co z tego że powiesz prawdę a później ktoś się z tego śmieje i nikt ci nie pomoże. To nie są czasy na ludzi, życie jest nie równe, jest zawiść i tyle , prawda się nie liczy , tylko cwaniaki , kumatość .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×