Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BeznadziejnieZakochany

Miałem pecha zakochałem się w kobiecie która może mieć każdego

Polecane posty

Gość BeznadziejnieZakochany

Jest niezwykła, jej uśmiech sprawia że miękną kolana, jej spojrzenie zwala z nóg a rozmowa z nią sprawia że chce się żyć. Jest zajęta, a poza tym mogła by mieć takiego którego by sobie wybrała, więc musiałem odpuścić chociaż zapomnieć nie mogę.. krążą mi po głowie te wszystkie głębokie spojrzenia w oczy, i gdy tak czule lapala mnie za rękę mówiąc do mnie. Nie wiem nawet czym sobie na to zaslużyłem ale teraz muszę za to zapłacić cierpieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałeś pecha, że jesteś głupkiem. Nie ma kobiet, które mogą mieć każdego. Jestem pewien, że na tą twoją blacharę niejeden nawet by nie splunął, a wielu po prostu nogą z łóżka ją zganiało. Pozdro c***o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co bys zrobil gdyby okazalo sie, ze ona odwzajemnia uczucie? Zrobilbys cokolwiek? Napisales, ze jest zajeta, mezatka czy zwiazek nieformalny? Nigdy nie wiadomo... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dosc powszechny blad wielu ludzi ze zbyt wysoko stawiaja sobie poprzeczke uczuciowa i zamiast znalesc sobie kogos na swoim poziomie intelektualnym, wygladowym i spolecznym to szukaja krolow i krolewien a poten jecza. to oczywiste ze nikt nie chce sie wiazac z ostatnim pasztetem, ale trzeba miec troche samokrytycyzmu to nie bedzie tak bolalo na przyszlosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem pasztetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa. jakbys byl ksiaciem tak jak ona to nie jeczalbys tutaj tylko byl z nia, skoro tak cie lapala za dlonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A paszteta by lapala księżniczka tak? I robila maślane oczy? Już to widze haha. Akurat powód że nic z tego nie wyszło był inny ale tu nie chce o tym pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ze kobieta wykaze pare przyjaznych gestow czy sie usmiechnie nie oznaczy z automatu ze na ciebie leci. kobiety sa emocjonalne i troskliwe z natury, jesli jeszcze dobre cechy i empatie wyniosly z wychowania to beda mile, ale to wcale nie oznacza ze musza cos czuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nigdy nie byłeś/aś zakochany/a, skoro twierdzisz, że uczucie da się zaplanować :D związek z rozsądku owszem, ale nie zmienia to faktu, że będąc z kimś na swoim poziomie z braku laku facet dalej by wzdychał do tej, w której się zakochał, bo uczuciami nie da się tak kierować, jak rozsądkiem. Myślisz, że da się to wyłączyć jakimś tajnym guziczkiem, czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
da sie i ile z góry sie zalozy zeby nie wsadzac serduszka nie w swoje swery. junol takie znam swoje miejsce w szeregu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeznadziejnieZakochany
16:16 Przyjaznych gestów? Podstawianie dekoltu pod nos pewnie też jest przyjaznym gestem? Robiła wszystko by mnie sobą zauroczyc i udało jej się. Nie mogę zapomnieć o niej, chociaż próbuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaa to ty od szefowej i zdezelowanego nosa. noe moglbys kazdego watku zaczynec od takiej frazy; to ja od nosa i szefowej. wtedy wszystkim tu nam ulzysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×