Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mhh22

Czy on mnie zdradza?

Polecane posty

Jestem z moim chłopakiem pół roku. Cały czas był kochany, troskliwy. Jednak od niedawna ciągle mnie olewa, dzwoni raz dziennie i tylko rozmawiamy około 2 min. Przyjezdza baardzo rzadko. Pare dni temu napisała na fb do mnie jakaś dziewczyna i wysłała mi rozmowe jej z moim chłopakiem, w której on pisze ze ma dziewczyne, którą kocha a po chwili pisze ze to tylko zarty bo już mnie nie kocha. Nie ma czasu na dziewczyny, chce być sam itd. Pisała mi tez że on się do niej ze mna smiał. Gdy mu o tym powiedziałam to się wyparł tego i zaczął mi opowiadać ze ta dziewczyna to jakaś psycholka i że on ją zna. Nie wiem co mam robić. Czy uwierzyć mu czy spotkać się z tą dziewczyną??? Błagamm pomóżcie mi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy podjąć za Ciebie decyzje czy mu wierzyć czy nie? Ok, ale za 50 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za tyle to ja se wole gieta kupic i pomyslec nawet bez forum co mi na dobre tez wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale sie zniechecilęm;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takk, zdradza Cię, a nawet jesli nie było zdrady, to chyba widzisz jak Cię traktuje, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem nie wierz mu. Moj były tez pisał do swojej byłej, ze jest ze mną tylko ot tak, ze żal mu mnie zostawić i takie p*****ly, pozniej sie tego wyparl, ze niby chcial ja wkręcić w zdradę. Potem i tak wyszlo, ze mial mnie w d***e. Zalecam z nim porozmawiać, ale badz chlodna, on ostatnio zmienił nastawienie do ciebie, wiec masz prawo mu nie wierzyć, bo są nie tylko słowa tej dziewczyny, ale tez jego zachowanie na jego niekorzyść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×