Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Czy hepaslimin naprawdę odchudza?

Polecane posty

Gość gość

Jak w temacie. Czy hepaslimin pomaga w odchudzaniu czy raczej jest to ściema?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na moje oko to jest marketing :D Tutaj pomoc w wątrobie, ale jeszcze niby że odchudza? Chwyt dla kobiet, którym się nei chce ruszyć tyłka do ćwiczeń! Weźcie się ogarnijcie. A jak chcecie się jakkolwiek wspomóc, to nie polecam tabletek, tylko na przykład to http://neuroftk.pl - to system neurolingwistyczny (między innymi do zmiany nawyków).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam największy problem z apetytem :( Kurcze, jak to by mi się udało opanować, to ze sportem nie mam problemu, ale ja spalę 500 kcal, a 1000 zaraz przyjmę. Jak to pokonać ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To najlepiej Apetiblock ;) A w kwestii Hepasliminu, to zgadzam się, że zdecydowanie jest to przede wszystkim dobry preparat na wątrobę i już z samego tego powodu warto go stosować zamiast innych Hepatili, Silimarolów itp. Ale efekt odchudzający raczej wielki nie będzie. Choć koleżanka znajomej twierdzi że właśnie dzięki niemu (i tylko dzięki niemu bo nie robiła nic innego) schudła 6 kg. Jakoś mi się wierzyć nie chce bo z drugą taką opinią się nie spotkałam. Jak już to bardziej może ewentualnie pomaga utrzymać wagę niż schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałem, że apetiblock jest najgorszy. Że skład to jakiś żart z kupujących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hepaslimin na odchudzanie... środek na wątrobę. Podejrzewam, że niebawem wszystko będzie na odchudzanie. Witamina C na odchudzanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale może któraś z Was stosowała hepaslimin i może ma opinię bezpośrednią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA stosowałam. Mi pomogło, ale głównie na zgagę. Ogólnie wątroba mnie tak poważnie nie bolała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ma zgaga do wątroby? Zgaga to od kwasu żołądkowego, więc chyba nie ten lek/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie tylko kwestia Hepasliminu. To czy odchudza czy nie jest mało wazne. Teraz coraz więcej leków i suplementów będzie na odchudzanie, bo jest duży popyt, a naiwne kobiety klupują, zamiast się ruszyć i trochę poćwiczyć i zadbać o dietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie brałem hepaslimin, ale stosowałem nie raz hipnozę. Byłem kilka razy u hipnotyzerów i muszę powiedzieć, że to działa. Stosowałem też różne nagrania i powiem wam że coś w tym jest. Nie zrozumiesz póki nie spróbujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdrowiePrzedeWszystkim
Światowa Organizacja Zdrowia ( WHO ) uznała Zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii Natural Product For Slimming. Szybki metabolizm to klucz do sukcesu. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia i 100 % jojo. Różne diety prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu to bardzo nie zdrowe. Zioła Tybetańskie to zdrowy i naturalny susz ziołowy dobrze znany na świecie od wielu, wielu lat, to nie tabletki czy proszki. Dodatkowo oprócz kuracji ziołami zalecam trochę ruchu to pewny klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sałata

Ja odstawiłam niezdrowe jedzenie typu fast food a zaczęłam brac Foreverslim, i schudłam az 9kg w 2 miesiące 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elena

Ja zażywam Slimunox aby schudnąć, na razie 10kg lżejsza a minęło 2 miesiące 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Ja jestem mega zadowolona z efektu który mam po zażywaniu tabletek Slimunox, czyli w 3 miesiące stracone prawie 14 kg nadwagi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina30
Dnia 17.04.2019 o 18:54, Gość Elena napisał:

Ja zażywam Slimunox aby schudnąć, na razie 10kg lżejsza a minęło 2 miesiące 

Moim zdaniem to jeden z najlepszych środków wspomagających odchudznie, nie mniej warto pamiętać, ze same tabletki bez diety i zmiany sposobu zywienia nic nie dadzą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka, wszędzie gdzie mogę polecam zioła Tybetańskie bo dla mnie super działanie, zero jo-jo i zero chemii. Jola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×