Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego ciągle dostaję reklamy jakiejś gimnastyki dla dziec***ikników rodzinnyc

Polecane posty

Gość gość

Dlaczego ciągle dostaję reklamy jakiejś gimnastyki dla dziec***ikników rodzinnyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego ciągle dostaję reklamy jakiejś gimnastyki dla dziec****ikników rodzinnych, zaproszenia na imprezy dla dzieci itd? Facebook mi cały dzień wyświetla napis "Dzis jest dzień dziecka, o czym teraz myślisz, powiadom znajomych czy świętujesz"? Jestem sama, nie mam dzieci, nikogo nie ukrywam, dlaczego jestem cały czas o coś podejrzewana? Bardzo cierpię z powodu mojej samotności i oby ci co chcą mnie o coś pomówić, byli do śmierci tak nieszczęśliwi jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeklinam wszystkich którzy szukaja na mnie jakiegoś haka, nie mam NIC na sumieniu, nie popełniłam ŻADNEGO przestepstwa, a wam i waszym dzieciom, za moja krzywdę, życzę raka z przerzutami. Niech wam sie rozpadną rodziny, obyście byli chorzy, bez pracy, otoczeni złymi ludźmi którzy was chcą oskarzyc o cos czego nie popełniliście, tak jak wy mnie. Możecie mnie nawet zabić, ale moja klątwa tym bardziej na was spadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
radzę ci nie przeklinać nikogo i cofnąć te złe życzenia gdyż każde złe życzenie którym uderzysz w inne osoby musi wrócić do ciebie i dać tobie to samo . To się nazywa 'prawo symetrii losu' i działa ono i w dzień i w nocy , zbierając swoje "okrutne żniwo" odkąd powstała ludzkość .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
problem reklam związany jest z ciasteczkami "cookies" które raz tylko odwiedzone strony , pozostawiają na twoim dysku. Reklamy możesz zblokować wczytując w wyszukiwarce Firefox mały programik : Ghostery .W tym programie można wyłączyć część lub wszystkie reklamy jednym przełącznikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 8.10.2016 o 13:20, Gość gość napisał:

'prawo symetrii losu

Prawo symetrii losu zadziała na tych co sie znęcaja nad niewinnymi ludźmi i na taką wredną kórwę jak ty, która pokrzywdzonym jeszcze dokopuje. Bądź przeklęta za całe zło które masz w sobie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Münich

Hmmm, czyżby znowu jakiś schizofrenik z atakiem? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×