Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Która kiecka na wesele?

Polecane posty

Gość gość

Potrzebuję kupić kieckę na wesele i strasznie podoba mi się taka: aisinom.pl/sukienki/16-zolta-sukienka-la-perla.html jednak siostra mówi, że jest za krótka i za bardzo wyzywająca :/ i proponuje mi coś takiego: aisinom.pl/sukienki/26-sukienka-z-dluzszym-tylem.html. Też niby fajna, ale taka chyba za zwykła na wesele, nie sądzicie? Przejrzałam już tyle stron i byłam w tylu sklepach, że mam straszny mętlik. Powiedzcie mi proszę, czy faktycznie taki krój jak w pierwszym linku nie nadaje się na wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio kupiłam tutaj i jestem bardzo zadowolona www.bogartina.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria9080
Marka Manzana pl to dopiero sukienki i dopasujesz sobie od razu świetną torebkę, bo w tym temacie to akurat wiodą prym, nawet co niektóre nasze gwiazdeczki ich doceniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej to sie ubierac i zachowywac jak ta panienka z fimika a facet nigdy nie zdradzi i kazdy sie zakocha bez pamieci 333 www.youtube.com/watch?v=1MSTO3JnDNg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem propozycja siostry jest beznadziejna, to sukienka którą zakładają kobiety, które mają coś do ukrycia np ciążowy brzuszek albo fałdy na brzuchu. Twoja lepsza, ale pod warunkiem ze masz super figure, i o ile nie jesteś zbyt wysoka, ponieważ faktycznie moze okazać się za krótka, zresztą obydwie są bardzo krótkie. z doświadczenia wiem, że jeżeli masz zamiar się bawić i robić różne wygibasy w tańcu w obydwu będzie ci niewygodnie, tzn będziesz czuła dyskomfort że ci miatki widać przy obracaniu, a twoja propopozycja dodatkowo nie ma ramiączek ani rękawka wiec może ci sie zsuwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minki
Ja poleciłabym poszukać czegoś na http://www.cozacena.pl/sukienki Mają duży wybór i to do tego w super cenach :) Naprawdę warto poszukać tam i porównać sobie różne oferty. Dzięki temu możesz sporo zaoszczędzić. Polecam! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×