Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

szaleństwa muchy i kreski

Polecane posty

Gość gość

:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Red Dragon 2016.04.24 O o Agniesia usmiech.gif Aż sobie nika tymczasowego zrobie. Tyle symboli, tyle twarzy podobno że można sie pogubić hehehe XD Miłego dla Ciebie. oczko.gif Pomodle sie o zdrowie dla Ciebie prewencyjnie przy niedzieli, bo teraz tylko Bóg może mnie osądzić. Czaisz taki napis "tylko przed Bogiem padne na kolana" wytatuowany gotykiem np. na karku u samca ? Spoko nie ? Na razie i uważaj na siebie tj.oczy dookoła głowy. oczko.gif gość -ja nie wiem czy tu jest sens cokolwiek udowadniać, bo kto to doceni. Zgłoś gość 2016.04.24 Przestaną wyzywać Cię od kłamców usmiech.gif Wystarczy, że wejdziesz na stronę gdzie jest pokazywana lokalizacja osób na niej pojawiających się. I tylko tyle. CzwarteImperium 2016.04.24 "Widmo Smoka", tatuaże u samca to dla mnie coś. oczko.gif Tak jak symbolika. Zawsze zwracam na takie rzeczy uwagę. Uciekam i trzymaj się. Do "pewnego" napisania. Ty wiesz. oczko.giflapka.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjemny bełkot Polecam proxy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
muszka śmierdziuszka dziś Szkoda przyjacielu, że dałeś się w to wciągnąć kobiecie. Po pierwsze napisałam, że ktoś jej zrobił kuku, a nie że ma kuku na muniu. Zrobić kuku- to zrobić krzywdę, a mieć kuku na muniu to być stukniętym. Taka subtelna różnica. Dajesz sobą manipulować i ktoś tu Cie bierze na litość i stawia się w roli ofiary, po raz enty usmiech.gif Fajnie nam się tu pisało wczoraj, ale jak zawsze musi być jakieś ale. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Przyjemny bełkot Polecam proxy X Nie ma czegoś takiego jak "przyjemny bełkot" Dokształć sie, albo zostaw pisanie hejtów komuś inteligentnemu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc dzis 18:47 proponuje cos przeczytac, poza instrukcja obslugi wibratora analnego nie to nie jest oksymoron moja ty znawczyni jezyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to się nazywa oksymoron... ty się dokształć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopóki Widmo będzie właził na każdy temat i męczył uzytkowników to nikt tu nie wróci:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to się nazywa oksymoron... ty się dokształć... X a poco skoro ty służysz za informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×