Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Od roku powtarzam, że z emigranci to w 80% sami patole i nieudacznicy. Oto dowód

Polecane posty

Gość gość
Gdyby kazdy mogl wyjechac to by kazdy to zrobil ty je/bany przyglupie z zerowa inteligencja. To tylko pokazuje ze ta ci/ota z nikim nie rozmawia bo kto by w sumie chcial sie zadawac z takim gownem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyjechały same nieudacznicy lenie i nieroby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie bylem zmuszony do wyjazdu i dawalem sobie rade w PLu, nic trudnego (ale ten bingol mysli ze tylko nadludzie radza sobie w PLu a przegrywy wyjezdzaja). no a po co wyjezdzac? :D :D :D no jak nie wiesz to twoja STRATA. GNIJ W PLU Z BINGOLEm PSEUDOPATRIOTA :D a i dzieki jeszczevraz ze moglem wyjechac, wreszcie jestem szczesliwy i wolny :D no ale kto wie, mozevw Japonii bedzie lepiej. Za kilka miesiecy przeprowadzka - spelnie wreszcie moje marzenie od dziecinstwa :D wizyta w Japonii a kto wie moze na stale :D :D :D gdybym gnil w PLu to moglbym zapomniec o tym marzeniu :D glownie przez to ze bym sie bal a tak jestem ogarniety z obcokrajowcami itd :D ch ci w de pedale bingolu wegetujacy bez celu i marzen :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie zapomnialem, ty masz cel, GRILLL z kaszankavi z kumplami co tydzien BUEHEHRHEHRREEGGEEFHeeehhheee :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brytole to najmniej kulturalny narod w UE. Swego czasu ich ambasador we Włoszech podał sie do dymisji, bo mu było wstyd za rodaków. Tak smieciu. W Polsce ludzie sa bardziej kulturalni niz Brytole, świadczy choćby o tym nasz jezyk, w którym mamy dwukrotnie wiecej zwrotów grzecznościowych niz Angicy. Dodać do tego szacunek z jakim odnosimy sie do starszych czy rodziców. Yebany smieciu, to ze ty sralas za stodoła i doope pokrzywami podcieralas, to nie znaczy, ze wszyscy Polacy tacy sa. Tacy jak Ty smieciu, to margines naszego społeczeństwa, ktory na szczęście wyemigrował i miejmy nadzieje, ze juz nie wróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musze powiedziec ze jestem pod wrazeniem, twojego skilla w copy paste :D no ale przykro mi, zaraz jade do kina wiec papa, dobrej zabawy na grillu z kaszanka i kumplami ktorzy oddaliby za ciebie zycie....... heheheheeeeeeee.....heeeeeeee.heeeeeeeee :D BUEHEHEHEEEEEE DZIEKI ZA TA ROZRYWKEEEEEE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Dwukrotnie więcej zwrotów grzecznościowych" czyli ile? Dwa? Cztery? Pewnie nie znasz angielskiego. W ogóle czego to,niby miałoby dowodzić? Że jesteście osrańce inteligentne? Inteligencja w wydaniu PL? Wy polaczki jesteście znane lizy/dooopy i nie macie szacunku dla samych siebie. Stąd spi/er/da/la kto żyw i cieszcie się, że macie paszporty, bo kiedyś tak nie było. Ludzie uciekali z tego "raju" ryzykując życie. Byle wydostać się zagranicę. I dalej uciekają byle dalej od tego gooowna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój angielski jest dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybyś znał angielski to byś nie pisał takich bzdur "polski inteligencie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wuefista byl team leaderem w uk wiec musi dobrze znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej mistrze emigracyjne, co to za sztuka teraz wyjechac na emigracje. Kazdy patol moze wyjechac. Sztuka jest wrocic do kraju z ostra penga, i zyc sobie na luzie wsrod swoich. Ale do tego trzeba cos umiec robic a nie zajcowac przy tasmie po 12h, tak jak ten jeden robin hood :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuje w LUTON COUNCIL BOROUGHT stawki nadgodzinne to 1,5 x , oraz bank holiday i niedziele 2x stawka . Do wyplaty za niedziele 170GBP za 10h a robisz jak szybko zrobisz po 3-4h to spadasz do domu i placa okolo 900 na PLN za jeden dzien to źle??? TO jest budżetówka, gdzie za wypadki nie wyrzucaja jesli chodzisz sumiennie do pracy i nie oszukujesz nikogo w sensie jak cos zepsujesz koszem na smieci ktory wrzucasz do smieciarki przypadkowo jak auto zadrapiesz ale musisz sam isc po zjezdzie na baze z numerami i zostawić karte z napisem zepsute przez Rada dzielnicy Luton (Luton Borough Council) Nawet jako myśle że jedyni lub bardzo malutka grupa firm gwarantuje 37h pracy dla AGENCJI PRACY!!! czyli ze jak w tygodniu zrobisz codziennie mniej godzin bo szybko wykonasz powierzone raporty z ulicami na ktorych masz zabrac kosze i wyproznic je windą ( bez potrzeby dotykania smieci ) i odstawienie kubla z raczka na kolach jak stal ... i po zrobieniu idziesz do domu ... Nie jest to prywatna firma i czuje ja się w niej bardzo dobrze chociaz ze mam te 250 funtow okolo a 100 mozna odlozyc spokojnie ... Czyli 600zl = bardzo dobra wyplata w polsce bez kosztów... Tak to wygląda u mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te osrusy z uk maja zakaz wjazdu do kraju, one sobei nie poradza w PL, sa nowe bramki na lotniskach i wykrywaja CWELI od razu i ich gumowe lale buehehheheheheeee:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko ze w soboty i niedziele i poniedzialki sie nie pracuje... A mysle ze w Polsce za 4 dni pracy i 3 dni wolnego zarobic 1400PLN to nawet dyrektorzy szkół nie dostają ... A po drugie robi sie prace mało odpowiedzialną i prostą ze nie trzeba się w niej stresowac a narobić jako zmeczenie tez nie jest jakims duzym wysilkiem ;) JA sie swietnie w swojej pracy czuje , i mam 5 min do niej . A nie ktorzy musza 30 min isc do centrum zeby 20-40 min dalej za miasto z kims jechac na 8h do pracy za brutto 56 funtow i 5 oddac kierowcy codziennie ... Taka prawda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami sie zdarzaja niedziele i swieta tak z 10-15 dni rocznie ale za 320 zl w polsce nie ma takich dniowek , przy minimalnej krajowej ... Nie kazdy ma predyspozycje na dyrektora , prezesa , nauczyciela czy lekarza lub prawnika ( w tym sedziego prokuratora)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myśle ze gdyby Polska dala minimalną krajową 40zl na 1h pracy to nikt by nie wyjezdzal nawet jesli ceny byly by o 10-20 % wyzsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakladany plan to 15-20 lat od wziecia kredytu na dom w UK , wynajmujesz czesc zostawiasz sobie z 4-5 pokoji jeden . I pracujesz tu wynajmujesz ludziom - mozesz sobie wybrac ludzi nie ktorzy mowia ze swiadkow jechowy , ludzi ze stala umową i robotą i jak swieze ciepłe bułki w centrum tak sie sprzedaje tu wynajem , to po splacie kredytu za 15-20 lat jak doplacasz od siebie jeszcze to szybciej razem z ludzmi lokatorami a potem 5-8 tys w Polsce bez nie robienie niczego ;) I oto wlasnie chodzi, po to sie tu przyjechalo zeby potem nie pracować i mieć owoc swojego zycia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupku w PL mieszkania sa kilka razy tansze niz w uk. Gnik i wdychaj ukowski zatęchły dywan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkania i wyplaty. Gnij w PLu i wdychaj psie gowna i 90% ludnosci na ulicach czyli emerytow :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa wyjezdzac na wygnanie, kupowac mieszkanie i podnajmowac pokoje jednoczesnie, albo pracowac w niedziele. Haha prawdziwa patlogia i jeszcze jak sie z tego cieszy :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PL to Zambezi Europy. Kraj białych niewolników którzy ryją za bezdurno. I po to zmieniliśmy ustrój? Niewolnicy proszę ja ciebie! Niewolnicy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jako pracodawca jestem bardzo zadowolony z życia w PL. Mam roboli którzy na mnie pracują i daję im jałmużnę niezbędną do przeżycia. Oni bełkocą coś o zachodnich stawkach. Ja w odpowiedzi patrzę tylko karcącym wzrokiem i dodaję: tu jest noga, tam są drzwi i wy/pier/da/łaj jak coś biały murzynie! I tak się kończy dyskusja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jako pracodawca jestem bardzo zadowolony z życia w UK. Mam roboli za bezdurno z PL którzy na mnie pracują i daję im jałmużnę libing wage niezbędną do przeżycia. Oni bełkocą coś o zachodnich stawkach. Ja w odpowiedzi patrzę tylko karcącym wzrokiem i dodaję: tu jest noga, tam są drzwi i wy/pier/da/łaj jak coś biały murzynie! I tak się kończy dyskusja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obys cwelu stracil wszystkich pracownikow i oby nikt nie chcial u ciebie robic. Zobaczymy wtedy cwelu kto bedzie sie smial :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40 zł minimalnej, to cwelu nawet nie ma w twoim smierdzacym jukeju. Gnij pedale na zmywaku, w tej zagrzybionej domopodobnej stodole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiemy pedale ze liczyc nie umiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś prawde piszesz W PL juz dawno specjalisci zarabiaja tyle co na zachodzie, a do tego mieszkania mamy znacznie tansze i lepsze. Do tego rodzina blisko i pomoze z dzieciakiem a w uk musisz zostawic u ciapatego w przedszkolu i nie wiesz czy jakiegos syfa nie złapie od tych brudasów. W PL jest pieknie i biało na ulicach,*******arodowy bedzie pilnował porzadku przed islamską dziczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×