Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aginka87

Lista prezentów online

Polecane posty

Gość aginka87

Dziewczyny, korzystałyście z takiej listy? Ja bardzo bym chciała, bo dzięki temu mogłabym trochę sobie wyposażyć nowe mieszkanie (dokładnie tak jakby nam się podobało), oszczędzilibyśmy sobie nietrafionych prezentów i dostalibyśmy to, czego naprawdę potrzebujemy. Gościom też byłoby to w sumie na rękę - nie musieliby zastanawiać się co nam podarować, po prostu wybraliby którąś pozycję i zakupili - bez biegania po sklepach, zastanawiania się (a jaki kolor, a czy na pewno to itp.). No dla mnie taka lista prezentów to bomba, ale nie mogę przekonać mojego narzeczonego. Jeśli korzystałyście to podzielcie się koniecznie, może jakoś go to przekona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antek124
Zobacz sobie whitedreams.pl, tam jest możliwość stworzenia sobie takiej listy prezentów online, a ich wybór jest taki, że na pewno ułożycie listę, z której będziecie zadowoleni. Jak narzeczonego nie przekonują wazony, czajniki i pościele to niech sobie spojrzy na ofertę: http://www.whitedreams.pl/wyjatkowe-zabawki-dla-duzych-chlopcow Nie powinien mieć wątpliwości czy warto :D Ja bym nie miał, bo tak oryginalnych prezentów żaden gość sam z siebie nie kupi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myśmy mówili gościom, że najchętniej widzielibyśmy gotówkę, no chyba, że ktoś się uprze i czterdziestocalowy telewizor nam zafunduje, albo meble do kuchni, to ok. I goście rozumieli, że mamy mieć nowe mieszkanie i dawali koperty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atut
fajnie jak można tak szczerze gościom powiedzieć co się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marla34
Wszystko zależy od rodziny, ja mojej na szczęście mogłam powiedzieć wprost czego bym chciała, również przez listę. Ta strona whitedreams.pl, o której w tym wątku Antek pisze moim zdaniem wygląda ciekawie, z tego co widzę mają bardzo duży wybór prezentów. Taka lista może być dobrym pomysłem, o ile komuś nie zależy bardzo na kasie - ja wolałam dostać prezenty, jestem sentymentalna i mają one dla mnie naprawdę dużą wartość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prababcia będzie w internecie listy szukać? Żenua!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osobiście uważam, że robienie listy prezentów, bo sama z tego skorzystałam, to bardzo fajny pomysł i duże ułatwienie dla znajomych którzy wiedzą dokładnie co wam się podoba i w jakim kolorze. Gotówka to też jest rozwiązanie, ale jeśli od razu nie pójdziecie na zakupy to może się rozejść na bieżące wydatki. Znajomym kupiłam fajną zasłonkę pod prysznic https://iwisher.pl/iwishes/4314 bo stworzyli swoją listę prezentów na tym portalu. Dostali z niej też inne rzeczy, więc polecam takie rozwiązania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez robilasm liste on line,i przynioslo mi wiecej klopotu niz porzytku,wiekszosc gosci tylko poogladala co mi potrzebne i sami kupili bo znalezli w sklepie takie same produkty i tansze,przez co dostalam wiele takich samych prezentow i problem bo nie spodziewalam sie pakunkow pod kosciolem,musialam zostawic prezenty w kosciele na zakrysti a potem je zabrac,bo tyle bylo pakunkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę że przygotowując listę prezentów online warto przemyśleć jej skoordynowanie, aby móc ograniczyć ilość własnie zdublowanych podarunków i przygotować się na ich ilość, może warto poprosić w tym wypadku o pilotowanie tego tematu drużbów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak rodzina jest na miejscu ,to moze i druzbowie jak maja czas by tym sie zajeli,ale moim zdaniem lepsza kasa i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antek124
No właśnie lista na whitedreams.pl rozwiązuje problem zdublowanych prezentów - nawet jeśli zdarzy się, że ktoś z gości kupi jakąś pozycję z listy na własną rękę (czyli np. pójdzie sam do sklepu i kupi czajnik), a ktoś inny kupi czajnik na stronie, to po ślubie można zrezygnować z tego czajnika i w jego miejsce wziąć sobie coś innego. Często ludzie się boją właśnie zdublowanych prezentów, że rodzina na listę zajrzy, ale kupi coś sama i będzie klops, tutaj ten problem jest fajnie rozwiązany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×