Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wredna i bestia

Tak ogólnie to każdy kogoś stąd kochał.

Polecane posty

Gość Sami nie teges
Mnie babcia mawiała, po co kupować całą świnie dla kawałka kiełbasy. Nie słuchałam babci i co ze mnie wyroslo?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZnawcaK
Oczywiście że nie. Kolekcjonuje pocztówki, ale to coraz mniej modne. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Babcia mawia, że jak ktoś twierdzi, że mężczyzna powinien być troszkę ładniejszy od diabła, to żebym nie wierzyła :D Dodawała też zawsze, że ładna miska jeść nie daje, to też bzdura wymyślona. Że to ludowe przesądy jakieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
Sami,"facet to świnia"? ;) Można sobie kupić także wibrator, one nie wkurzają i też są ładne. Ale nie przynoszą do domu pieniędzy. Minusik. :( Plusik, można bez żalu "wypieprzyć" w każdą stronę, nawet do śmietnika. Ja kolekcjonuję pocztówki z podróży, a Znawy K...obiet z gołymi babami. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie zawsze puls skacze jak widzę jeden nick. Taki mój ideał kobiety. Co z tego, że wirtualny? Ważne, że jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZnawcaK
Nie gustuje w zdjęciach z gołymi babami. ;) Zdecydowanie wole namacalne baby. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sami nie teges
Imp. Ale wibrator nie posiada funkcji ssania😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba "po", bo okazało się, że on lubi tylko lizać stopy atrakcyjnej kobiety, po randce z innym ( teściem np. ) ale takiej niedostępnej dla niego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
Sam, nie wszyscy faceci są ssanio-lubni, tak więc wiesz... Czasami kupujesz takiego kota w worku, jak wibrator na Allegro. ;) Giaa, a to wszystko razem kwintesencja ero-romansu. :D Przeszły czas, bo namacalna kobieta uciekła. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZnawcaK
Uciekła. Tylko powodów tego brak. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Następny temat pt. Iluzja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
Kusza. :D Słyszałam o takich przypadkach. ;) Co to znaczy brak powodów. Powodów jest mnóstwo, tylko niektórzy nie lubią rozmawiać. Albo nie potrafią. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZakochanaMalutka dziś ja chce zrobic urok miłosny na faceta ktoś coś wie na ten temat? X Z twoim mózgiem będzie ciężko. Nadrabiaj urodą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sami nie teges
"Musimy potrafić to przerywać. Tyle" Tak to określiła. W kolejnym poście, napisała, że czasami trzeba zniknąć by nikogo więcej nigdy nie ranić. Chyba w tych słowach zawarta jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZnawcaK
Powodów nie znam ja i pewnie już nie poznam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
ZakochanaMalutka dziś Idź na cmentarz o północy, wykop czerwoną pelargonię z czwartego grobu od prawej, po stronie bramy i zjedz korzonka, powtarzając "mój ci on, mój ci". Myśląc o nim intensywnie. 😴 4444 Znawca czyli uciekła na wieki wieków? ;) 4444 Kocham Mariolkę. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
L_Instant dziś Się śmiejesz a takie rzucanie uroków ma potężną moc ;) Mocniejszą od makijażu nawet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Giaa, bo na mnie też ktoś rzucił urok. I wciąż działa. Ale to trzeba umieć zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
Słaba jestem w rzucaniu uroków, dlatego się maluję. O tak Psuju, był czad, niosło aż po Wyścigi (końskie). :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:d choroba kafe to wielonikowatość pań i panów!!!!!!!!!!:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L_instant
gość dziś :d choroba kafe to wielonikowatość pań i panów!!!!!!!!!!:d x Tak, powinna być dostępna tylko opcja "gość". Wtedy wszycy byliby r równi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
Chyba sobie "sprawię" nowego "nicka". 😴 Ile można chodzić w jednym, moda "idzie" ciągle do przodu. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten post tylko mnie utwierdza w tym, że baby stąd są zdesperowane i p**********e. wam jest potrzeby psychiatra, a nie chęć wyzalenia się komuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wredna i bestia
Wszędzie jest lepiej tam, gdzie nas nie ma. Wierzę, ze moją nieobecność taaam, sprawi, ze on będzie szczęśliwy https://youtu.be/R6Ha4OKap9w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można kochać. Koke kochał Slodko-Winną Wilk miał się żenić Muszka Kocha Naja Naj kocha Muszkę Dark Side Kusza miała romans z Vieviórem X Silena i De Want i Wawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość i Gość Widmo i Matu Nowy i Amstaf Mucha i Imp :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×