Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wredna i bestia

Tak ogólnie to każdy kogoś stąd kochał.

Polecane posty

Gość Wredna i bestia
Wychodzisz z pytań idealnie. Myślałam, ze zechcesz pozwolić mi siebie delikatnie zawstydzic obnazajac.:) Nie udało sie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wredna i bestia
Dobranoc Błędny macajacy Columbie. Już nie pół-leżę. A leżę i macam haftu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D chcialas mnie obnazyc? no nie wyczułem podstepu :D moze jednak troszke zaslugujesz na nick :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o masz ty tez masz pierzynke ? gdzie jest bledny?tak z ciekawosci:P swoja droga ja spie bez pierzynki:O chyba cos trace tak czuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wredna i bestia
To nie pierzynka, aczkolwiek puszyste i miłe. Tyko się wtulic, wytworzyć ciepło, ciepelko , jedną nogę obowiązkowo nań położyć aby nikt mi tej kołderki nie wydarl;) Jeśli zechcesz poczuć odrobinę tego co tracisz, skoram uzyczyc rożek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z opisu twego wylonil mi sie obraz mezczyzny. Nie wiem dlaczego puszysty ale o gustach sie nie dyskutuje :D ale rozek mi chcesz jego uzyczyc? niestety zmuszony jestem odmowić. Zaiste skarb pewnie jest w twym posiadaniu jednak jam juz posiadl obiecne mi szczescie . moje szczescie nie posiada rozka ale chetnie go posiadzie jak tylko spoczne obok i polozy na mnie nóżkę by nikt jej mnie nie wydarł :P :D no wiem ale nie moglem sie powstrzymac:P - dobrnoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wredna i bestia
Teraz rozumiem Bledny:) Tak, opisywalam i pościel i mężczyznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie powiem:) Też widziałem ten miraż. :) Fakt dałem się ponieść emocją i w coś uwierzyłem. Mi się nie udało, ale innym owszem. :) Jak się okazuje można poznawać się wszędzie, nawet na forum o kupie ;) Trafi swój na swoją, to i na Księżycu się odnajdą. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy w mieście dziś (...) Jak się okazuje można poznawać się wszędzie, nawet na forum o kupie oczko.gif Trafi swój na swoją, to i na Księżycu się odnajdą. jezyk.gifxTo prawda Nowy i pamiętaj o tym odnośnie siebie :) Wszystko jeszcze być może, a Ty ostatnio za bardzo marudzisz o tym swoim "nieudaniu" ;) Na ile Cię czytam, w przerwach na dokarmianie i hodowanie gęsi 😴 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×