Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

33 tydzień ciąży bóle krocza i pachwin czy mogę uprawiać seks ?

Polecane posty

Gość gość

Hej !! Jestem w 33 tygodniu mam bóle krocza i pachwin czasem nie mogę ruszyć nogami i chodzić i pytanie czy mogę w takiej sytuacji uprawiać seks ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie bo sie urodzi mason

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale po co?? bo pan mąż/konkubent chce? az tak jestes bezwolna i tchórzliwa,zeby robic wszystko co pan każe? bo się boisz ze ucieknie do innej i wolisz utrzymywac nieroba chlejącego piwsko niz miec swoj wlasny honor? zal mi naprawde niektorych kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam takie bóle w biodrach i pachwinach, że nie mogłam się na łóżku przekręcić z boku na bok a chodzenie też było trudne. Szczerze mówiąc seks to była ostatnia rzecz, o jakiej bym w tej sytuacji myślała. My z mężem sobie darowaliśmy na dłuższy czas. Przecież można się poprzytulać i popieścić na inne sposoby. Ty serio masz ochotę na seks, czy tylko ze względu na faceta pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz dobrze w głowie. Wszystko ja boli i seks teraz najważniejszy. Puknij się w głowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie autorka pisze to ze wzgledu na faceta. prawie kazda w wysokiej ciąży nie miala ochoty na sex, w poczatkach tak,ale potem to juz wszystko dolega, igniata, dziecko napiera na pluca, kregosłup, w nogach sa drgawki ( ja mialam z powodu braku wapnia) itp... same wiecie jak to "różowo" i jeszcze miec ochote na sex? pewnie pyta bo facet chce , hm... bóle krocza i pachwin, watpię czy przy takich dolegliwosciach chciec jeszcze i to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas na osiedlu był taki przypadek ze kobieta miala operację macicy i miala zalecenia by przez 3 msc nie uprawiac sexu no ale pan mąż chciał i to było swięte i dostala jakiegos zakażenia czy krwotoku i umarła, oin został wdepwcem ale zaraz se inną przygr***ał,faceci to chamy ( no nie swszyscy ale gros tak) a niektore kobiety to naprawde taborety, zastanawiam się skad się biorą takie idiotki jak autorka, pewnie w patologii się wychowala i patologia się dalej rozmnaża,chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym to pytanie chyba do ginekologa a nie do kafeteryjnychj ekspertek, owszem cos mozna czasem doradzic ale takie medyczne rzeczy to juz chyba lekarz musi się wypowiedziec. jakas ci "pozwoli",potem bedziesz miala problemy i bedziesz miala pretensje do kogos ze ktos ci tak doradził. Autorko masz 16 lat? bo jesli nie to twoj rozum na pewno nie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny nie osądzajcie jej aktualnie jestem w 7 miesiącu mam okropne bole bioder i pleców z powodu ucisku ani stać,ani leżeć,ani siedzieć o przekręcaniu się mowy nie ma.Jako,ze cala ciaze coś to sex uprawialiśmy z mężem od poczatku dosłownie kilka razy może 5 może 6 też o niczym innym nie marzę i z chęcią mogłabym nawet teraz.inna sprawa,ze pewnie nie dam rady wiec nawet nie próbujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże !! Co za babska od patoli wyzywają .. Ja też miałam takie bóle i jakoś miałam ochote na seks i nie ze względu na mojego partnera !! Nic się nie stało urodziłam w terminie,ale tak jak napisała Pani wyżej najlepiej skonsultować się z ginekologiem.I nie czytaj tych wymiocin ... Hahaha nie wiem czy się śmiać czy płakać :) Nie znacie nie osądzajcie tyle na ten temat. Żegnam Panie !! A Ty zgłoś się do lakarza i życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks to normalna rzecz. Takie bóle zdarzają się dość często - są normalne, wszystko przygotowywuje się do porodu. Ja miałam je również, urodziłam w terminie a seks uprawialiśmy codziennie bo miałam dużą ochotę - nawet to pomagało rozluźnić te mięśnie wszytskie! Także polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jasne. " mam bóle krocza i pachwin czasem nie mogę ruszyć nogami i chodzić" i jeszcze ma ochote na sex i my mamy w to uwierzyc?? skoro nie moze ruszac nogami. ta ostatnia jestes tak głupia czy tylko udajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie ze sex to normalna i przyjemna rzecz...jesli ktos akurat nie cierpi męk i bóli, bo w takim stanie jak opisała autorka to ostatnia rzecz na jaką ma się ochotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam takie bóle i straszną ochotę na seks . Ale czy w tym tygodniu to nie przyspieszy porodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×