Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jagopita

co jest powodem

Polecane posty

Gość jagopita

Witajcie, przejdę od razu do sedna. Mam 19 lat, w ostatnim czasie miałam trochę nerwów Ale to u mnie normalne , zawsze mój okres wahał się od 15-22 dnia miesiąca. Dzis jest 6 czerwca i w maju nie miałam wcale miesiączki czyli jak by nie patrzeć jest to spory czas bo 15 dni mi się spóźnia w takim razie minimalnie . Dodam że odzywiam się tak jak wcześniej normalnie, oraz ze byłam z poprzednim mężczyzną i robiliśmy to bez zabezpieczen, lecz trwało to dość długo czas i nie zachodzilam w ciążę , tuż po rozstaniu zrobiłam test itp dla pewności i nie byłam z nim w ciazy, ten koles był moim największym błędem życiowym. Nigdy się mi nie udało z nim zajść w ciążę i myślę że to przez stres albo z którymś z nas było coś nie tak , martwilam się ze moze ze mną bo mama zmarła na chorobe związana z kobiecymi sprawami .. Teraz mam drugiego partnera i również robimy to bez zabezpieczenia . Dokładnie 25 maja zbierało mi się na okres jak by , bolały mnie piersi i czułam jak by to już i latalam do łazienki sprawdzać, i zrobiłam z nim w nocy to i owo , oczywiście wszystko bez zabezpieczeń i do tej pory nie mam okresu lekko pobolewaja piersi Ale już nie tak jak wtedy, i czasem pobolewa brzuch Ale już coraz rzadziej. Więc pytanie brzmi, czy ja z nerwów , zmiany otoczenia czy z powodu ciąży nie mam miesiączki? Doradzcie coś dziewczyny ! Bo w sumie nie wiem co myśleć i co ze sobą zrobić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19 lat i starasz się o dziecko???? czy to nie za wcześnie dziewczynko??? weź się do nauki, zdobądź jakiś zawód a nie że chcesz zyc za "program 500 plus"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz moze i tak niech ci sie wydaje,mojego zycia nie znasz wiec skoro masz hejtowac to sie nie udzielaj skoro nie dajesz mi odpowiedzi tylko mi prawisz moraly jakies jak niedorobiona nie powiem kto to po co tu zagladasz ? nerwy mi psuc ? nie normalni sa niektorzy ludzie, pisze zeby mi cos doradzili ale nie bo jakas idiotka co tylko cisnac umie musi sie wypowiedziec tu gdzie jej nie prosza.. no blagam..ludzie litosci .. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×