Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kostka89

Co wziąć ze sobą pod namiot?

Polecane posty

Jak w temacie. Mam zrobioną już listę ale martwię się, że o czymś zapomniałam. Mooże podsuniecie mi jakieś inne pomysły, gadżety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namiot, koc, bielizna, pożywienie, latarka, psyjaciel, coś, co może posłużyć do odstraszenia zwierząt. Możesz sobie naszykować kilka butelek, żeby piznąć o drzewo gdy będą się wpraszać. To powinno je zniechęcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Większość z tej listy już mam zapisane. "psyjaciel"? I jakie zwierzęta mam odstraszać? Niedźwiedzie, ani wilki nie żyją w stronach, w które się wybieram :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenka656
Swego czasu sporo jeździłam pod namioty. Teraz wolę trochę inny wypoczynek,ale coś tam w głowie zostało. Oprócz samego namiotu, śpiworów i karimaty/materaca, na pewno trzeba pomyśleć o latarce. Tu fajny ranking takich porządniejszych: http://techfresh.pl/jaka-latarka-taktyczna-ranking-5-najlepszych-modeli/ . Oprócz tego przyda się na pewno coś na komary i krem z filtrem. Reszta zależy od tego, jak będzie wyposażony kamping, na który jedziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bankowo kup coś na kleszcze i komary. Polecam preparaty muga, bo faktycznie działają. Oprócz tego dobra latarka i porządny scyzoryk, bo pod namiotami zawsze się taki sprzęt przydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boniekagent
Na wszelkie insekty dobry też jest Bio Insektal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pod namiot zabieram zawszę wykrywacz metali i mam jeszcze większą frajdę. Kiedyś znalazłem szkatułkę z rzeczami z II wojny światowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olepole
szkatułkę? i co w niej było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podróżnik
Faktycznie to dość ciekawe hobby poszukiwanie różnych skarbów za pomocą wykrywacza. Wiecie może gdzie można dostać dobry sprzęt? A co do biwaków to wszystkich technologicznym zapaleńcom polecał kupić sobie powerbank zasilany energią słoneczą!! super sprawa jesli musicie miec ciagle telefon na chodzie. No i jak juz ileść osób wspomniało oczywiście coś na kleszcze i komary z duża ilością deet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olepole
Taki sprzęt to zapewne w militariach dorwiesz. Co do power banku, to można też akumulator zewnętrzny z solarami sobie załatwić. Tani i bardzo szybki sposób na podładowanie baterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rymilkas
@podróżnik Z wykrywaczem na wakacjach to ja na pewno nie mam zamiaru chodzić. To chyba takie weekendowe hobby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirolexx
przede wszystkim scyzoryk i coś na kleszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olepole
@rymilkas czemu weekendowe? na wakacjach też możesz się tak dobrze bawić. @mirolexx tylko jaki scyzoryk byłby najlepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sajmon88
ze scyzoryków to tylko victorinox :) Są super i mają dożywotnią gwarancję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amszel
A inne scyzoryki się kompletnie nie nadają? Co jak mnie nie stać na takiego victorinoxa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajkasbs
jasne, że się nadają ale victorinox to najlepsza jakość + dożywotnia gwarancja. Poza tym mają też tańsze modele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×