Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majka Miko

Gdzie kupić industrialne dodatki

Polecane posty

Gość majka Miko

Gdzie kupić industrialne dodatki - czy ktoś interesuje sie tym tematem i ma jakiś sprawdzony sklep internetowy? szukam ale narazie trafiłam tylko na same sklepu gdzie ceny są mocna za wysokie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja interesuje sie tematem industrialnych wnetrz i ostatnio zrobilem spore zakupy w sklepie http://www.baranga-decor.pl/ maja tam sporo rzeczy w dobrych cenach :) Polecam bo sam znam ten problem - u mnie w okolicy nie ma duzego wybrou w takich dodoatkach i meblach i sam sporo czasu szukalem na internecie czegos wlasciwego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
majka a jakie dokładnie dodatki Cie interesują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka Miko
Wiesz, szukam dodatków do urządzenia salonu właśnie w stylu industrialnym. Na tym sklepie już znalazłam 2 fajne rzeczy - faktycznie ceny o wiele lepsze niż w lokalnych sklepach :) Jak masz jakiś sklpe z takimi dodatkami to daj linka - tam też chętnie sprawdze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ktoś już tutaj kupował na tym sklepie Barnaga? Czy na pewno meble są takie jak na zdjęciach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja zamawiałem - pisałęm w 2 poście. Tak meble ok - zdjęcia autentyczne. Moj kolega tez tam zamawiał i też chwalił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajne produkty w tym sklepie mają :) W sumie to wszystko co mają pasowało by do mojej sypialni i gabinetu, które właśnie w tym stylu ma urządzone, ehhh zamawiam tylko stolik na razie :) Dam znac czy faktycznie jest zgodny z rym co na zdjęciach - ale po kontakcie ze sklepem moge stwierdzić że wszystko wygląda bardzo profesjonalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tutaj mają fajne dekorację z drewna - warto sobie obejrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I mnie doszła już komoda z Barangi wczoraj popołudniu - wszystko super :) wszystko jak ze zdjęć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×