Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniaaaaaaaaaaaaaaa

Ucieknę od ginekologa

Polecane posty

Gość aniaaaaaaaaaaaaaaa

Cześć wszystkim! Za 2 tygodnie mam mieć swoją pierwszą w zyciu wizytę u ginekologa. Przez 2 lata cały czas ją odkładałam a mój stan zdrowia się pogarszał, ostatnio straciłam przytomność i w sumie był to punkt kulminacyjny. Mam wizytę u bardzo dobrego specjalisty prywatnie ALE co z tego. Całymi dniami płaczę i nie potrafię się uspokoić. Problem polega na tym, że wstydzę się rozebrać przed kim kolwiek tak wiecie - do naga. Od małego się wstydziłam - już w wieku 5 lat nie pozwalałam aby ktokolwiek był ze mną nagą np w łazience . Po domu również nie chodzę w bieliźnie ,nie umiałabym przejść nawet gdybym czegoś zapomniała wziąść typu bluzki i się wróci w staniku. Nago widzi mnie wyłącznie mój chłopak ALE zaczęliśmy współżyć dopiero po roku i 7 miesiącach. Brzydzi mnie myśl że kto kolwiek ma mnie inny dotykać, coś mi wkładać, w ogóle mnie oglądać... Mam już wstręt do siebie ,że będę musiała usiąść i rozchylić nogi... Na wizytę idę z chłopakiem swoim - z jednej strony żeby dodał mi otuchy z drugiej abym nie zrezygnowała przed drzwiami, ale oś mi sie wydaje , że szybciej ucieknę niz się rozbiorę....pomóżcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Dodam ,że mam 19 lat i wiem niektórym to się wyda śmieszne o tu wypisuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli idziesz do kobiety ginekologa to nie masz sie czym martwić, u kobiety jest lepiej wg mnie. Odradzam na pierwsza wizyte męzczyzne lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaloz sukienke. Sciagasz tylko majtki podchodzisz i siadasz na fotel ubrana potem tylko podwijasz ja na kilka seksund!!!! I po wszystkim. Zobaczysz ze to trwa tak krotko ze ledwo zauwazysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Dla mnie to nie ma różnicy czy kobieta czy mężczyzna... ja poprostu wstydzę się rozebrać i brzydzi mnie że kto kolwiek miałby mnie dotykać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co chodzić do ginekologa by cię zaraził bo często się zdarza rękawiczki chronią tylko lekarzy! !! Ja idę ze swoim i jest przy całym badaniu obok mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W UK się nie wysyła po ginekologa robi się usg po powłoce brzusznej i to pierwszy kontakt i markery z krwi. Bo co ginekolog ci zbada bez wyników krwi i moczu i usg to pomaca i wie g****o wie! W Polsce jest takie zboczenie wysyłać z byle czym do ginekologa gdy boli kobietę brzuch czy poniżej nawet wyników krwi lub innych nie zrobią bo mają z głowy delikwenta ciemnota!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U kobiety ginekolog jest lepiej bo ma narządy rodne i zna z autopsji a nie suche wiadomości z książki jak ma facet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak masz rację że kobieta ginekolog jest osoba znająca temat choroby. A ja robie wyniki krwi i moczu leczę się u Bonifratów tam są lekarze i podają leki w oparciu o wyniki. Leki przez nich zalecone nie szkodzą np.na wątrobę itp....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×