Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość12355

Przedwczesny wytrysk

Polecane posty

Gość gość12355

Witam, mam 20 lat i od niedawna zacząłem współżycie ze swoją kobietą. Mój problem polega na tym, że przy niej zbyt szybko dochodzę, strasznie podnieca mnie jej osoba co za tym idzie, kilka ruchów jej ręka czy to w niej i już dostaje orgazmu.Jest to strasznie irytujący problem więc postanowiłem w końcu coś z tym zrobić.Dodam tylko, że przy masturbacji, oglądaniu filmów erotycznych tak tego szybko nie odczuwam. Zacząłem czytać i zauważyłem coś na temat ćwiczen mięsni kegla za które się zabrałem. Ze zlokalizowaniem owych mięsni nie miałem problemu, podczas oddawania moczu zatrzymywałem strumień i czułem, który mięśien odpowiada jednak problem pojawia się w czym innym. Wiele przeszukałem, ale nie mogłem dokładnie wyczytać KIEDY i w jakim momencie mam zaciskać owe mięśnie. Robię to tak, że gdy czuję, że już dalej nie mogę zaciskam owy mięśień, jednak siła orgazmu jest na tyle duża, ze uda mi się to utrzymać przez góra 5 sek po czym następuje orgazm, lecz z mniejszą ilością spermy lub prawie jej brakiem, czy to na tym polega ćwiczenie? Czy z czasem będę potrafił zacisnąc na tyle mocno,że nie wyleci sperma czy robi się to przed orgazmem by go spowolnić? Dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieźle cię poyebało, że zadajesz takie pytania na forum kobiecym. Pokolenie gender he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic ci nie pomoze p**dusiu. Po prostu jestes kiepski w lozku i tyle. Laski beda mialy z ciebie beke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć.Pierwsza sprawa, że dla mnie ten pierwszy szybki orgazm faceta jest komplementem :-) Tak jak piszesz podniecenie i ochota robi swoje więc wykorzystajcie i ten krótki czas przyjemnie (może oral?) Niech to będzie wstęp, a za drugim podejściem nacieszycie się już do woli. Druga sprawa, jeśli chcesz wzmocnić mięśnie PC to traktuj to jako zwykły trening dzieląc ćwiczenia na serie w ciągu dnia.Zwiększaj stopniowo liczbę powtórzeń.Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatriceqa
Mój facet też miał tak, że dochodził szybko, bardzo szybko i krótko. Wkurzało mnie to bo ja nawet nie zdążylam się rozgrzać. Teraz łyka jakieś iqman i widzę dużą poprawę. wytrzymuje znacznie dłużej no i jakoś jego erekcji jest godna pochwały. Warto było marudzić mu, że mnie nie zadowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×