Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Slub i wesele w 2018

Polecane posty

Gość gość

Czyli jak nie zwariować? Ma ktoś z was już zaplanowany ślub i wesele na 2018 rok? My mamy na ta chwile zarezerwowana sale i orkiestrę. Z przyczyn osobistych nie możemy zrobić wymarzonego wesela wcześniej poza tym na tej sali która chcemy terminy masakra. Tylko jak przetrzymać ten czas? Bo jakby na to nie patrzeć to są 2 lata wiec kupa czasu który i tak pewnie zleci ale jak się ciągle o tym myśli to masakra. Co jeszcze powinnam załatwić w tym roku a z czym spokojnie mogę zaczekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
totalnie was ludzie powaliło, i mówie to jako kobieta, która wychodzi za mąż w sierpniu. Wy nie macie innego życia, zainteresować po za planowaniem ślubu? który jest za 2 lata (!!!) i trwa jeden wieczór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie o to chodzi ze nie mamy innego życia. Tylko poprostu nie mogę się doczekać tego dnia i drażni mnie to że na wszystko jest za wcześnie. To co najważniejsze mamy załatwione i chyba tyle w tym roku:/ myślę tylko nad fotografem lub kamerzysta czy musze to już czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja swój ślub zaplanowałam i zrealizowałam w dwa miesiące nie pojmuję, jak można robić takie plany na dwa lata w przód i po jaką cholerę? przeciez do tego czasu to pewnie z połowa par, jak nie więcej, juz sie rozejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteśmy ze sobą 7 lat. Nie będę się tłumaczyć dlaczego ślub jest za dwa lata a nie wcześniej. Głównie sprawy finansowe i parę innych. Jak będziemy mieli się rozstać to i tak się rozstanie my a wcześniejszy ślub tego nie zmieni. Nie wierze ze nie ma tu nikogo kto planował z takim wyprzedzeniem wesele. Ta sala i orkiestra która będziemy mieli ma już połowę 2018 roku zajęte wiec jak widać nie ja jedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wiadomo, że nie ty jedna uczestniczysz w tym cyrku co nie zmienia faktu, że to chore jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vulkann
Masakra. Ludzi ładnie popierd... żeby organiozwać ślub który odbędzie się za 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ale jak mam brać co jest to wolę zarezerwować wymarzoną sale wcześniej i mieć tak jak chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wymarzoną salę" kurcze, to nie masz o czym marzyć, tylko o pomieszczeniu, w którym potańczycie, popijecie i zapomnicie? przyziemne trochę te marzenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na szybko w 2 miesięce w 90 % robią pary które spodziewają się dziecka. Gdybym miała pewność że za rok ta sala będzie miała termin który nam odpowiada to bym rezerwowala za rok ale marne szanse ze będą mieli wiec wolałam juz i mam spokój. Załatwilismy w 1 dzień sale i orkiestrę i narazie tyle. Nikt nie powiedział ze całe 2 lata będę zajmowała się organizacją tego wesela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro dla Ciebie swój własny ślub to tylko dzień w którym potańczysz i popijesz to naprawdę gratuluję. To wychodzi na to ze skoro to nie ma znaczenia gdzie to najlepiej wziąść jakaś spelune przynajmniej tanio:/ takie twoje podejscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O dobrą orkiestrę tez naprawdę ciężko. Terminy mają odległe a niestety też wszystko kosztuje a nie każdy za przeproszeniem sra milionami wiec nie rozumiem jakim prawem mnie oceniasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skyszalam o tym zjawisku. Jak tak chcesz to twoja sprawa. Ogarnij sobie wszystko fryzura wianki bukiety itd zebys za rok mogla tylko zamowic i tyle. Skoro masz sporo czasu to wszystko na spokojnie sobie porobisz i nie bedziesz latala z jezykiem na brodzie tydzien przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że nawet się nie obejrzę a czas i tak szybko zleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie piszesz o ślubie, tylko o weselu, a to nie jest to samo to tak na marginesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez 7 lat nie zniknął a teraz nagle zniknie bo co ślub zaplanowany? Ja go do niczego nie zmuszałam. Juz się nie masz do czego doczepić. Co mam wziąść ślub teraz a wesele za 2 lata. To chyba oczywiste że jedno z drugim się wiąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Równie dobrze po ślubie może zniknąć takie głupie myślenie. Żeby brać szybko ślub bo narzeczenstwo grozi rozstaniem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również mam zarezerwowana sale na maj 2018. To normalne w dzisiejszych czasach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo czyli jednak nie jestem sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marinta
A może zainteresuje was również dostępna na http://3-dj.pl/ oferta dj weselnego z Rybnika. Dj Daro robi naprawdę świetne imprezy, więc również i wam mogą się namiary na niego przydać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izkabuch
Gratuluję! Ja ślub ma już za sobą:) Bardzo dobrego fotografa znajdziesz tutaj http://www.individual.pl/ . Myślę że wystarczy wybrać jedno albo kamerzysta, albo fotograf. Choć ponoć filmy z wesela są już nie modne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja planuję wesele w lipcu 2018. :) robię je w http://www.chotynia.pl/ . Hotel wygląda wspaniale, więc mam nadzieję, że wszystko wyjdzie świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elzbietakos
Znakomitego fotografa i stylistkę znajdziesz tutaj http://www.individual.pl/ . Będziesz na pewno zadowolona. Przed weselem jest mnóstwo załatwiania, ale da się ogarnąć powodzenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
problem polega na tym,że koleżanka pomyliła podkategorie tego forum i nie weszła na część ślubną. Tam takich narwanych jest więcej :) Mnie osobiście najbardziej bawi jak pisza tam,ze juz załatwiły dwóch kamerzystów i fotografa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najwazniejsza jak wiadomo sala bo teraz z wolnymi terminami jest bardzo ciezko. My wlasnie od tego zaczelismy ze wzgledu na to ze jestesmy z Krakowa i chcelismy miec wesele na miejscu. Sale zarezerwowalismy w hotelu Best Western Premier (nasi znajomi mieli tam wesele i było bajecznie) Cenowo nie wychodzi zle a komfort naprawde dobry. Teraz jeszcze pozostaja kolejne rzeczy jak kamerzysta, fotograf,orkiestra itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy już rezerwację na salę na czerwiec 2018. Wszystko chcemy załatwić dużo wcześniej żeby potem się niczym nie martwić. Nawet mamy już kamerzystę i fotografa a mianowicie videomirków. Wybraliśmy ich bo mają świetną energiczną ekipę oraz wiele ciekawych pomysłów (teledysk weselny, reportaż w stylu https://www.google.com/url?hl=pl&q=https://vimeo.com/178057220/89a6ed8934&source=gmail&ust=1475131555487000&usg=AFQjCNFYJ55SX72YvVqLq1LyCC4qIQ0ypA ) Najlepsze u nich jest to, że gotowe video wrzucają do siebie na stronę gdzie można w HD oglądać co dużo ułatwia sprawę pożyczana i przegrywania płyt z wesela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam salę i fotografa tylko. Sala wiadomo-trudno o termin a fotograf tak wcześnie bo bardzo zależało nam na konkretnym - pan Artur Gruszczyński http://arturgruszczynski.pl/. Robi rewelacyjne ślubne zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja większość rzeczy ustalałam 2 lata wcześniej bo faktycznie ciężko z terminami :) i tak pomimo tego że wszystko zamawialiśmy dużo wcześniej to nie udało nam się załatwić na przykład tego kamerzysty którego chcieliśmy. Ostatecznie zrezygnowaliśmy z kamery bo nie chcieliśmy nikogo obcego i został fotograf. Ale nie żałujemy, zdjęcia są cuuuudowne :) Fotograf to pan Andrzej Korsak http://fotografgliwice24.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×