Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paulinapol

Ślub wojskowy

Polecane posty

Gość paulinapol

Mój narzeczony jest podoficerem. Czy możemy wziąć ślub wojskowy? Słyszałam, że taki ślub biorą tylko oficerowie, czyli ludzie po studiach. Jest ktoś zorientowany w tym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ślub wojskowy tzn jaki? Jeśli facet jest żołnierzem zawodowym to może iść do ślubu w mundurze.Ślub możecie brać w zwykłym kościele lub kościele garnizonowym czy też USC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinapol
Wpisz sobie w google ślub wojskowy :) Chodzi mi właśnie o mundur i o dodatkowych żołnierzy z szablą,a dokładniej po ceremonii przed kościołem ustawiają się w taki jakby tunel, pod którym przechodzi Para Młoda. Czy jeśli chcielibyśmy coś takiego zrobić, to czy Pan Młody musi być oficerem czy podoficerem również?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
świetnie to brzmi:) Oby Wam się udalo taki ślub zorganizować! Jak juz przejdziecie do oszukiwania sali polecam http://www.gdziewesele.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
paulinapol - wpisz sobie w google i będziesz wiedziała że jedynie oficerowie mogą brać ślub w pełnej gali ze szpalerem . Twój narzeczony niestety nie może no chyba że poczekasz ,może kiedyś będzie w stopniu oficerskim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×