Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jekuda

Czy mam się zapisać na prawo jazdy?

Polecane posty

Gość jekuda

Boję się zapisać na prawo jazdy, ale zarazem jest to moim marzeniem. I nie wiem co robić, może ktoś mi podpowie? Po pierwsze: boję się bardziej teorii niż praktyki, po drugie i tego najbardziej boję się że ktoś inny we mnie wjedzie (nawet jeśli zdam, to nie wiem co będzie później) zwłaszcza przy manewrze wymijania. Albo ja wjadę komuś w d... Nawet myślę że ( o ile zdam) później dalej będą te same lęki. Jak siedzę od strony pasażera to nic nie czuję, ale jak jestem za kierownicą to myślę że zaraz serce wyskoczy (mam już takie doznania). Już próbuję sobie wmówić, że jak się nie uda, to nic nie szkodzi, przecież pieniądze to nie wszystko. Już myślę do czego by było potrzebne to prawko i jest wiele powodów, ale ... Ale to nie pomaga! Dajcie pomysł nowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D jak to twoje marzenie to nie pier/dol tylko sie zapisuj. Ja mialem egzamin teoretyczny w poniedzialek i tez stresowalem sie, bardziej niz stresuje sie praktyka ktory mam za 2 tygodnie, czuje sie juz bardzo pewnie za kolkiem i kocham jezdzic chociaz na poczatku jazd bylo roznie :D Mysle ze najgorsze juz mam za soba czyli pierwsza jazde :D (juz wyjezdzilem 25h i bylo z***biscie :D) i egz teoria - stres zniknal jak tylko do wordu wszedlem :D polecam wykupic pytanka na jakiejs stronce z oficjalnymi i przejrzec je kilka razy, to jest banalne... :) jesli chodzi o strach wypadku to tez minie jak zaczniesz jezdzic. Powodzonka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaa zappmnialem napisac ze zdalem 74 na 74 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapisać się!! jak tez miałam taki dylemat, bo nigdy nie czułam się na siłach żeby jeździć samochodem ale zmusiła mnie sytuacja...i nie miałam wyboru. Jestem jeszcze w trakcie jazd. Wiem już ze to nie jest czymś co naprawdę polubię, i będę podjarana jak będę jeździć samochodem(jak niektórzy mają) ale po prostu przywilej potrzebny do ułatwienia sobie życia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jekuda
Mam jeszcze jeden problem, może pomożecie? Otóż mam problem z szacowaniem odległości (mimo ścisłego umysłu) i obawiam się że nie będę w stanie dobrze zareagować/przyhamować zwłaszcza na kopercie na placu no i na mieście też. A po drugie obawiam że nie dam rady z zmianą biegów, bo jestem mańkutem i prawą ręką chwytam prawie jak małpa banana (owszem później dla ułatwienia mogę szukać jakiegoś auta z automatem, ale zdać muszę przecież na manualnej). Może macie jakieś pomysły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapisuj się! Polecam wybrac szkole jazdy http://manewr.com.pl/ Sam tam chodziłem i gwarantuje ze nauka przebiega w naprawde milej atmosferze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu idziesz do szkoły nauki jazdy i się zapisujesz. Patrz przeważnie na opinie. Możesz też dla żartu zakupić sobie prawo jazdy kolekcjonerskie http://clubcard.com.pl/. Ja posiadam takie ze wszystkimi kategoriami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz się czego bać. Pójdziesz tam, zapiszesz się, wszystko Ci ładnie wytłumaczą. :) jak trafisz na dobrego instruktora, to wszystko będzie ok. Ja uczyłam się jeździć w http://emagnet.pl/ i dobrze mi wytłumaczyli każdą rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
T ez było moim marzeniem miec prawko, zdałam za pierwszym razem w Krk i huj z tego jak boje sie jeździc:(( boje sie ze w kogos wjadę, i zabije, oczywieście jeżdze ale na krótkie trasy i które znam, bo wiem co sie moge spodziewać, ale np. do huty juz nie pojade:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem jak bardzo upośledzonym trzeba być, żeby wjechać w kogoś przy manewrze wymijania, jeżeli prawo jazdy i samochód są niezbędne Tobie na co dzień, to nie ma się nad czym zastanawiać przeczytaj sobie ten artykuł i jazda na kurs: http://fotodoradca.pl/skuteczna-nauka-jazdy-samochodem/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardziej schlebia mi J.C :) Auta kocham bardziej od polityki i dużych piersi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam go pojechać za małego penisa? Wyścigi TT to są mistrzostwa świata najlepszych z najlepszych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćśćśćśćććć
Nie musisz, możesz równie dobrze kupić sobie prawko z clubcard com pl i wyjdzie Ci na to samo, tylko że bez stresu i tak dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amokoM
Nie musisz. Kup se po prostu kolekcjonerke z fastidcard com albo clubcard com. I tam i tam kupowalem i z oby dwóch firm jestem super zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boliwijska
Ja nie wyobrażam sobie życia bez prawa jazdy. Nie jestem uzależniona od znajomych czy rodziny, a komunikacją jeżdżę jak chcę, a nie jak muszę :) No i z zakupami nie muszę się tłuc autobusem ;) Szkołę dla siebie wybierałam z rankingu szkół na https://www.superprawojazdy.pl/katowice.htm. Dlaczego tam? Bo miałam wszystkie niezbędne informacje w jednym miejscu - ceny, zdawalność no i przede wszystkim dużo opinii. Polecam taką formę wyboru szkoły każdemu, bo tylu opinii w necie to chyba nigdzie nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie. kup na fastidcard com. ja teraz jestem starsza i madrzejsza wiec teraz bym po prostu kupila tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ArtekUU
Mój kumpel ma prawko z dokumencik com pl i sobie bardzo chwali :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×