Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość farka

Pranie sukni ślubnej

Polecane posty

Gość farka

Szukam pralni, która w dobrej cenie wypierze mi suknię ślubną. Przeglądałam oferty pralni w stolicy i ceny mnie zabiły. Znacie tanią pralnię w Warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Płaciłam w Wawie 75 zł z dowozem sukni do pralni. Dużo zależy od miasta. O dziwo - w mniejszych bywa drożej. No i jeszcze kwestia firmy - w sieciówkach jest zdecydowanie najdrożej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalna stawka to ponad 100 zł, te 75 zł z dowozem to raczej rzadko spotykane, a przynajmniej nikt mi takiej kwoty nigdy nie zaproponował. Jeśli usługa wykonana jak należy, to pewnie zdecydowanie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poważnie to jest z dowozem? Nie spotkaliśmy się jeszcze z czymś takim. I nie ma znaczenia dzielnica? Nie za bardzo ogarniam jak im to się opłaca. To jest jedna placowka na całe miasto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tam jest już od kilku lat - od kiedy pamiętam to mięli dostawy, ale ogólnie o taką stawkę za taką uslugę jest naprawdę ciężko. Sieciówki dowozu nie mają, a stawki za same pranie są u nich dużo wyższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam w wawie 30 lat, a pierwsze słyszę o czymś takim, ale przynajmniej dowiedziałam się o tym przed moim ślubem. Również sądziłam, że za samo pranie będę musiała zapłacić jakieś 200 zł jeśli nie więcej. Pozytywna zmiana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też się dowiedziałem o tym przypadkiem. Zresztą... do kiedy nie masz konkretnego problemu do rozwiązania, to się nie interesujesz tym i nie masz pojęcia o stawkach, a tym bardziej co gdzie robią na odpowiednim poziomie. Normalka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×