Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karolina3322

Nie wiem co o tym myśleć.

Polecane posty

Gość karolina3322

Poznałam chłopaka,który jest naprawdę świetny - miło nam się rozmawia,pisze. Spędzamy ze sobą naprawdę dobrze czas. Lubię go,a on mnie. Podczas spotkań dochodzi do obściskiwania,a nawet całowania,jednak on nie uważa mnie za jego dziewczynę. Uważa,że jesteśmy przyjaciółmi,ale czy 'przyjaźń' damsko-męska polega na zachowaniu się jak para? Nie sądzę.Nie wiem już co o tym myśleć,proszę o jakąkolwiek radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem o jaka rade Cie chodzi, albo Ci to nie przeszkadza i moze byc albo wychodzisz z ukladu i juz. nie zmusisz faceta do bycia w parze z Toba. ma jakies dziwne poglady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleś chce sobie bez zobowiązań pomacać, a jak spotka inną czyt. fajniejszą od Ciebie, to przecież nie możesz mieć pretensji, bo razem nie jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet sprawdza na ile może sobie pozwolić nie dając nic w zamian - a ty jak głupia krowa stoisz i pozwalasz na wszystko, bo "masz nadziję na związek" on już się określił - związku nie będzie, może cię najwyżej bzykać i nazywać to "przyjaźnią" - przynajmniej jest szczery i powiedział ci to prosto w oczy czego nie rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×