Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dydaa

10 kg mniej w miesiąc.

Polecane posty

Gość Dydaa
Do tego bieganie lub ćwiczenia jakieś na YouTube ja przeważnie robie Chodakowska bo się już przekonałam na sobie że jest efektywne :-) lato się zbliża ludzie baseny jeziora odkryte ciałko ! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to bym sie chyba przewrocila na tej diecie. Wczoraj jadlam same male posilki a od godz 20 mi tak ssalo w zoladku ze juz sama nie wiem jak sie powstrzymalam od jedzenia do rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie minął ponad rok odkąd udało mi się schudnąć z pomocą Foreverslimu. Nie przytyłam do dnia dzisiejszego ani kilograma.Owszem nie wróciłam do starych nawyków żywieniowych jem zdrowiej ale pozwalam sobie raz na jakiś czas zjeść coś mniej zdrowego.Czasami pozwalam sobie na coś słodkiego.Wszystko jest dla ludzi tylko należy mieć umiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscmigotka
hej jej prYjmiecie do grupy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dydaa
Jasne ! Ja dzis pierwszy raz w życiu na samej wodzie jestem jooj jaki brzuch płaski i mega sje dziwie bo właśnie głodna tak nie jestem wlewam wodę i jakos jadę jutro tak samo a później dieta 10 -dniowa trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscmigotka
hmmm ja tak myślę o tej diecie i na myśleniu się kończy niestety już na starcie wiem ze 10 dniowa nie jest dla mnie.... o obecenie waze 86 kg na początek chce zrzucić 10... niestety mam aktywny tryb życia więc u mnie bardziejsprawdzi się 1500 kcal.... dodatkowo dostałam namiary na kogos z (ad)zobaczyny jak dojdzie..... kiedys pomogly 10 kg w 3 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina565
Ja również miałam problemy z wagą, ciągłe diety różne suplementy lecz wszystko na nic efekt jojo i tak ciągle było dopóki nie porozmawiałam z koleżanką która również się odchudzała i zaproponowała mi że da mi na spróbowanie swoje suplementy które kupuje przez stronkę internetową http://szczupla-kobieta.pl i zobaczę czy mi pomogą.Myślę sobie OK spróbuje ale nie nastawiam się jakoś że schudnę bo przecież już tyle próbowałam i to był błąd bo schudłam w miesiąc 11kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha no rozumiem czytałam juz na temat tych tabletek afrykańskie mango. Ale zawiodłam się a raczej hmmm zniechęcilam do kupienia ich bo juz kupywalam 2 różne opakowania innych tabletek które też miały pomoc a mi nic... zero efektów a pilnowałam się itd ehhh dlatego ppwiedzialam sobie że już nie wydaje kasy na tabletki odchudzające ani nic. Szkoda gadać i teraz tez chce zacząć znów marze o 10 kg mniej i juz mam dosyć i chce właśnie od jutra zacząć glodowke. Dużo czytałam na jej temat i ja zastosuje i oczywiście wyjdę z niej tak jak się powinno żeby nie było efektu jojo ;) Powodzenia wszystkim odchudzającym :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara990
Nie wiem jak mogły Ci nie pomóc;( Ja biorę już 2 miesiąc i chudnę a jakoś nie katuję się dietą jem regularnie biorę suplement, no i wiecie jak to przy dzieciach jest trochę na spacerek a to podaj to mamo a to to;) i tak ale nie chodzę na siłownie ani nic. Zaczęłam kurację bo po ciąży trochę mi zostało m.in.24 kg. Zgubiłam już 12 więc już do efektu końcowego mało mi zostało. Więc ja mogę polecić Afrykańskie Mango;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosowałam kiedyś wiele diet, później dopiero zamówiłam Foreverslim i dołączyłam ten suplement diety. Pierwsze dni już miałam zauważalna zmiane w metabolizmie. Zahamował się mój apetyt. Zaczełam chudnąć. Schudłam łącznie 14kg przez 3 miesięczny okres kuracji. Czego chcieć więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie jedyną rewelacją jeżeli chodzi o tabletki na odchudzanie to Foreverslim dzięki nim w końcu poczułam się szczupła. W 3 miesiące schudłam 12 kilogramów, teraz już jestem dłuższy czas po zakończeniu i nie mam żadnego efektu jajo, tak często występującego podczas korzystania z innych tego rodzaju produktów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penelopa383
Ooo tak Sara ja również mogę polecić Afrykańskie Mango http://szczupla-kobieta.pl dzięki temu suplementowi udało mi się zgubić 32kg w 4 miesiące!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramianka181
Mój wynik w miesiąc to 7kg. Odchudzałam się jedząc regularnie plus suplementacja Afrykańskie Mango http://szczupla-kobieta.pl jak dla mnie to najlepszy suplement;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie! Chudnięcie to długi proces i potrzeba do tego wiele wysiłku i zaangażowania. Co z tego, że schudniecie 5 czy 10 kg w miesiąc skoro potem spotka was efekt jojo i zyskacie o wiele więcej, a chyba nie o to chodzi tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to prawda jednak po upływie paru miesięcy zmieniłam zdanie i zaczynam się zdrowo odżywiać dieta 1500 kcal i conajmniej 5 razy w tygodniu jakieś ćwiczenia lub bieganie mam nadzieję że dam radę :))Musze schudnąć 10 kg ehhh :-/ Musze jakoś dac rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny nie głodujcie się można schudnąć bezpiecznie,tylko trzeba pozamieniać niektóre nawyki żywieniowe.Ja stosowałam się tego i schudłam.Piłam dużo wody mineralnej niegazowanej,zmieniłam pieczywo na razowe zawsze jadłam te jasne,wyeliminowałam ziemniaki i zastąpiłam je ryżem,różnymi kaszami.Te suplementy o których piszecie są dobre,mnie pomógł ten wspomógł moje odchudzanie i spalanie tłuszczów wiadomo że same tabletki cię nie odchudzą!! ale wspomogą spalanie tłuszczów.Ja szczerze polecam te mówcie co chcecie mnie pomogły bo stosowałam już i jagody Acai i pieprz cayenne i guaranę ,jakbym miała polecać to tylko te.Pozdrawiam http://nplink.net/uLDsbzpO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic specjalnego nie trzeba robić przy braniu Foreverslimu.Jedz mniej nie obrzeraj się.Po trzech miesiącach kuracji nie powinno to być dla ciebie problemem.Nikt też nie powiedziała że raz na jakiś czas nie można pozwolić sobie na małe szaleństwo.Wszystko jest dla ludzi tyle tylko że z umiarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem Slimunox to jeden z najskuteczniejszych środków wspomagających odchudzanie jakie można kupić w Polsce. Do tego bezpieczny, bo oparty o naturalne składniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wątpię by jakaś dieta mogła być aż tak skuteczna.Za to mogę Pani polecić suplement diety IQacai,on naprawdę działa,sam go stosowałem i moja siostra również,byłem zaskoczony jego działaniem,dzięki niemu szybko straciłem na wadzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniel45
Polecam stosowanie suplementu diety IQacai,dzięki niemu można spalić więcej niż dzięki samym ćwiczeniom i dietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelika42
Zachęcam do stosowania suplementu diety IQacai,w połączeniu z dietą i ćwiczeniami można nieźle schudnąć ;) ja w ten sposób straciłam niepotrzebne 13 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zastosować suplement Iqacai, w ciągu 2 miesięcy schudłam 8 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A znacie Slimunox? W moim przypadku udało się zrzucić już 4 kg w pierwszym miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja korzystałam z tej diety http://dieta-lux.pl/44535 i schudłam 9 kg w ciągu 2 miesięcy i ładnie wyrzeźbiłam ciało,dieta połączona jest z ćwiczeniami i ułożona jest przez trenerów i dietetyków,można uzyskać dobre efekty w krótkim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie najskuteczniejszą metodą okazało się zastosowanie Foreverslimu w trakcie diety.Bardzo przyspieszył przemianę materii do tego prawie wcale nie miałam ochoty na słodycze ani kiepskie jedzenia.Pomógł bardzo zmienić moje złe nawyki żywieniowe.Schudłam sporo a o efekcie jo-jo nie ma mowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiscie przekonalam sie do Slimunox ! Osiagnelam wymarzona sylwetke , ten sumplement w polaczeniu z dietą was usatysfakcjonuje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygraj konkurs przemiana miesiąca i zgarnij 10.000 złotych na: www.igortreneronline.pl ! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl I zmień się nawet w ciągu jednego tygodnia! Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl I zmień się nawet w ciągu jednego tygodnia! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wygraj konkurs przemiana miesiąca i zgarnij 10.000 złotych na: www.igortreneronline.pl !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×