Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Katalina91

Skromny ślub jak uniknąć typowej weselnej tandety?

Polecane posty

Gość gość
Bardzo fajnie będzie skorzystać z restauracji sushiwesola.pl. Jest to ciekawa alternatywa dla każdego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat fotobudki i tego typu atrakcje to to czego założycielka tematu chciała uniknąć... Nietrafiona reklama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ręce opadają jak się czyta ten temat... Wesele które różni się od innych chyba tylko brakiem żenujących zabaw to "kicz, szopka i stypa"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem zachwycona moim weselem. Odbyło się pół roku temu w tym lokalu gorzelanny.pl. Było ładnie, kameralnie, gustownie. Czyli tak jak chciałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja organizowałam swoje wesele w super zajeździe biesiada.com.pl. Bardzo dobre ceny, super jedzonko...warto wejść na ich stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mieliśmy slub maleńki w Hotelu Biały Dom w Czerwionce. najlepiej znaleźć taką datę która większosći rodziny nie pasuje i po prostu nie przyjdą xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coraz wiecej ludzi decyduje sie.na celebrowanie tego dnia bardzo skromnie,znam dwie pary ktore zorganizowaly obiadkolocje po slubie dla najblizszych i bylo ok,wcale sie.nie dziwie ze ludzie odchodza od wielkich wesel bo i tak zawsze znajdzie sie ktos kto to skrytykuje.Mojej mamy brata syn sie zenil 2 lata temu ,mnie nie bylo na weselu bylam w delegacji,ale jakis czas po weselu pojechalam odwiedzic babcie ktora miala tez innych gosci i tematem byl owy slub i wesele...wlos sie jezyl na glowie ..slyszalam teksty w stylu mlodej kok sie zepsul w kosciele,ze buty miala jak starsza pani,auto nie takie,a kto to widzial zeby z kosciola na sale jechac 40 km i wiele innych ..w duchu bylam szczesliwa ze mnie tam nie bylo i nie musialam brac udzialu w tej chorej rozmowie bo az bylo przykro sluchac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×