Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mania

Pięćdziesięciolatki odchudzamy się nadal część 3

Polecane posty

Sagus:) masz racje sporo sie z w zyciu przeszlo,a co i raz szykuje nam rozne niespodzianki.Myslam o diece warzywnej,wiem ze Jozia:) ja stosowala dobrze byloby jakby zaczela z nami pisac. Nutka:) Opty:) Goda:) Pozdrawiam serecznie zycze milego dnia i udanego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :D Megi, o diecie Ziuty to ja Ci mogę napisać, Ziuta chudzinka, odchudza się z kości na ości :D Jak na śniadanie zje pomidorka, to do obiadu nie jest głodna, a jak jeszcze tego pomidora szczypiorkiem posypie, to i do kolacji dociągnie :D Ale dla Swojej Rodziny i dla gości gotuje REWELACYJNIE :) Jej rybę w warzywach i mus z owoców leśnych do tej pory z MDM wspominamy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam popisać, ale chyba później mi się uda :O Wstałam b. wcześnie, o piątej poszłam pod okno chwasty wyrywać , masa tego, MDM bez marudzenia wygramolił się też i pielił, do siódmej nam zeszło. Teraz chce .... Na Wawer , no i nijak mi się wykręcić :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrzalam jeszcze na chwilke.Nutko:) Bardzo marze piszesz o aserywnosci.Niektorzy badaja na ile moga wykorzystac drugiego,fakt ze jak dasz jeden palec chca calej reki.Coz sa i tacy ktorzy nie maja z tym problemu,nie wiem czy to kwestia,genow wychowania.Ja tez lubie papieza Franciszka,teraz ogladamy caly czas.Podoba mi sie jego podejscie do ludzi,poglady dotyczace wiary,skromnosc. Jeszcze do Bonci:) bo nie odpisalam.Na zdjeciu jestem z corcia,mlodym,oraz jego tata.Jutro odwiedze tesciowa,na tych fotkach jej nie ma. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawy nikt tu nie postawil??? Co za towarzystwo!! (_)> 🌻 (_)> 🌻 (_)> 🌻 (_)> 🌻 I postawie jeszcze cos na splukanie ;) wydatkow :P 🌻 Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem padnieta, meczacy dzien! Wzielam wybrany samochod na probna jazde. Pojechalam na dosc dlugo :D No bo wjechalam na autostrade, nie bylo zjazdu tam gdzie myslalam wiec trza bylo naokolo co mi na dobre wyszlo bo utwierdzialam sie w przekonaniu. Ja i samochod pasujemy do siebie. :D:D jak rekawiczka! Mialam wziasc podstawowa wersje ale srednia dostalam na probna jazde a pozniej siedzialam w najlepszej do ktorej i tak niektore rzeczy sie dolozylo bo jak poprzenio stwierdzilam - sprzedawcy to zlodzieje! Wytargowalam pasujaca mi cene i zaczelismy z inna baba gadac odnosnie pozyczki. No i sie wscieklam! No bo wyszlo ze 5 tysiecy wiecej jesli chce splacac dwa lata! Na wiecej lat jeszcze gorsze warunki. No nie, nie ze mna te numery Bruner skoro na pozyczce domowej mam nadplacone 27 tysiecy i kazdej chwili bez pytania moge to wziasc spowrotem! Baba byla zdziona ze sie 😡 widac prowadzi interesy z ludzmi ktorych obchodzi tygodniowa splata a nie calkowity koszt pozyczki. Przejechala sie bo ja bankowosc znam wte i wefte.. I ogolnie u tego pierwszego zlodzieja nie rozmawiali ze mna tak jak ja bym chciala bo ja chce konkretnie = twoja zlodzieju cena i co dajesz extra a oni mi makaron na uszy. Ok, glodna bylam ale makaron za drogi :P Facet szef super, do wyra bym wziela :P sprzedawczyk malolat jak na moje i co chwile po wskazowki i porade latal... No i pojechalam niby pomyslec i mu powiedzialam ze do innych. U innych inaczej gadali = konkretnie. Powiedzialam ze na probnej jezdzie bylam, cene mam czy moga dac mniejsza i niech nie marnuja swojego i mojego czasu :O:O Dorocie sie bardziej podobali, ze niby lepiej nas traktowali ale ja juz rogi mialam wystawione wiec tego nie zauwazylam. Dali $ 500 mniej. No to co? Podpisalam bo nie mialam ochoty po innych jezdzic. Za tydzien odbior - z mojej strony odbior samochodu, z ich strony odbior czeku (tysiac dalam depozytu, nie ma odwrotu, zreszta nie chce sie odwracac :P )! W mojej wsi moj bank jutro do poludnia tyz otwary. Trzymajta kciuki (nozesz bedzieta spac) bo nie tylko moje nadplacone chce ale 10 wiecej! Dorota sie smieje ze ja sraczki dostaje i mi mowi ze ja dla banku lepszy klient jak wiecej wezme niz jak mniej bo na moich procentach bebzuny wypasac beda :O No niby racja ale ja przeciez stary model jestem!!! Dobra, ide nalac se winska bo trza dojsc do siebie :P 40 tysiecy to nie 5 za kanape na ktorej nie siedze :P:P:P nie miala baba klopotu, zachcialo sie jej nunowoczesniac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anoolko ,to mi też polej i bede kciuki trzymac :D Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to poliwajta jak taka okazja. YYYY trza dzioba umoczyc coby samochodzik dlugo sluzyl i dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, spac nie moge! No wypilam winka ale bez przesady.... Pewnie za malo i dlatego nie spie :P A przeciez do banku jak wywloka nie pojde....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Subaru xv, z najwyzszej polki :D Kolor niby ciemny popiel ale wyglada prawie jak czarny, przynajmiej sasiady zmiany nie zauwaza :P Myslisz ze spac nie bede przez tydzien? Bo za tydzien odbieram.... Chociaz znajac moje szczescie... Ostatnia kanapa miala byc 6 tygodni, po 11 dostalam a trzech poduszek jak nie bylo, tak nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyciągam pazury do TOASTU - Aniu❤️ , no cudeńko !! Oby droga do i z roboty była przyjemniejsza;);) - muszę szybko , papiery czekają , kolano rwie i jeszcze D mam na linii. o Wrócę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No koniecznie - taki zakup trzeba opić ! Y Y Y Y Aż sobie w necie pooglądałam co za fura. Super ! Myślisz Yoanka, że pomidorek taki zapychający " Ja to dopiero apetytu po nich dostaję ! A dzisiaj się obżeram fasolką szparagową, własną. Ugotowałam sporo - i nawet na zimno mi smakuje. Na jutro zebrałam mizerne ilości bobu - aż nie wiem, czy warto gotować taką ilość. Może dokupię w sklepie. Nie udał mi się w tym roku, niby pięknie rósł, ale strąków malutko. Megi - masz zacięcie w lepieniu pierogów ! Ze mnie jednak jest leń... Nie chciałoby mi się tak stać i lepić. Nutko, bardzo prawdziwe te przytoczone przez Ciebie słowa. Choćby wojny religijne - po co i na co to komu. Też staram się być na bieżąco z wizytą papieża, głównie radio i net.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opty no moje połki zostaja tyle co z gornej musze zdjac ksiazki zeby pomalowac sufit Nawet duzo nie bede z połek wyjmowac bo t eraz nie te czasy z eby pryskanie po wsiem odchodziło ,A spac bede na lozku polowym przecie mam w zapasie :DA chata w piatek bedzie pusta bo wszystkie kanapy wyjada . chłopaki tez na materacach bedą spac zanim dowioza kanapy . Boje sie tej r ewolucji ale to chyba ostatni raz bo potem to juz nic nie załatwie sił zbraknie na bank . Dzis tez zakupiłam ogorkow ale głownie na małosolne ale przy okazji kilka słoikow zamknełam tez na kiszone , pomalutku trzeba cos tam robic , Zabrałam sie tez za swieczniki i wazonik no i poleciałam po bandzie , typowo Twoje kolory :D hihi ale c hyba ciekawiej wyglada niz to co przywiozłam :D Nutka tak samo mysle , bardzo ładne przemyslenia . Bonciu no wsio zakupiłam bo wszystkie tapicerki wyjada na smietnik po tylu latach uzytkowania tam ich miejsce , ale wszystko kupowałam szybko bez wielkiego łazenia :D Anoola no ta moja sciana to mistrzostwo swiata w takiej małej przestrzeni :D No typowa siostra blizniaczka tez szybko kupuje :D No i racja jak zacznie sie sypac to jeno kasiora bedzie w błoto wywalana . Megi oj troche boje sie jak to w szystko przebiegnie bo na wielka pomoc od chłopakow nie mam co liczyc :( a badziewiakow kopa , trzeba to gdzies popakowac i do piwnicy wyniesc :( No przydałoby mi sie wywalic wanne a załozyc prysznic ale narazie jakos do tego jeszcze nie podchodze . Yoanka jak widac Wawer ciagnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam telefon dłuuugi, a teraz już straciłam wątek. Postawię kawę i znikam w wyrku. (_)O, (_)O, (_)O, udanej niedzieli !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udalo mi sie jeszcze przysnac na poltorej godziny :O Dobre i to! Megi 🌻 tez podziwiam Cie za lepienie pierogow. Ja tez duzo nie wiem o samochodach jednak chyba wiecej niz przecietna kobieta. W koncu ponad 20 lat pod pierzyna mialam kogos kto mial swira :O Dobre to na tyle ze jak cos sie dzieje to mam idee co sie psuje, czy cos duzego czy drobnostka. Chociaz teraz te samochody coraz bardziej zkomputerowane! Nutka 🌻 jak pisalam - do kosciola rzadko wstepuje, zwykle sluby, chrzciny i niestety pogrzeby ale codzienie poswiece Stworcy kilka chwilek, codziennie podziekuje za wszystko a mam za co! Rzadko o cos prosze... Wiesz, troche trwalo zanim wybralam TEN samochod. Na "liscie" mialam kilka ale glownie patrzylam zeby w miare dobry a tani... pozniej sie zastanowilam ze taki troche wyzszy bedzie lepszy dla starej baby przy wsiadaniu i wysiadaniu. Czasami jak mnie mocniej bola plecy to ledwo wygrzebuje sie z dotychczasowego. A ze kiedys podobal mi sie Forester no to poszlam w ta strone. Forester za duzy a ten XV jak w morde strzelil - pasuje! Jak ja ten tydzien przezyje? Pewnie niewyspana i ze sraczka :P A to pytanie sie ludzi (w pracy jeden facio tez ma) to taka wisienka na torcie ;) zeby sie przekonac ze dobry wybor. Yoana 🌻 o kurcze! To jedliscie takie przysmaki? Moze wezta Jozie ze soba za oceany :P Skoro w dolku to moze by sie wygrzebala i na kuchni wyzyla :P No wiesz, ja teraz samochodzik dotre ;) a jak przylecicie to na pewno bedzie sie dobrze jezdzilo :D Bo Astra tylko dwudrzwiowa i mialam skrupuly ze jedna bedzie miala niewygodnie wlazic i wylazic :D Teraz wszystkim nam sie podniosla stopa :D Mam fotke zrobiona u dealer'a na placu.. to dla pokazania koloru. Obok jest czarny a moj kolor to ten na pierwszym planie, prawie czarny! 2 http://i65.tinypic.com/k2fw4m.jpg 2 A z tym kredytem to male piffko! Byleby dali! Sagus 🌻 co za papiery? Ani koniec roku ani srodek roku :O I tak cichcem sie odchudza... wiedzma! Opty 🌻 opite! Teraz bym chciala jak misiu, zasnac i za tydzien sie obudzic... co ja gadam? Dularki zarabiac a nie spac :P Tez lubie fasolke szparagowa tylko wkurza mnie to obieranie, obcinanie koncowek :O 😘 za kawe, przyda sie przed wyprawa do banku :P Mania 🌻 no kurcze! Ales szybkoscia swiatla poleciala! Pusta chate, tance beda? Co tam znowu zrobilas? Fotke bys pokazala... oj, ja nie taka szybka. Moja podatkowa agentka od dawna mnie na zmiane namiawiala ale ja nie bylam gotowa bo za duzo do zrobienia kolo chatki widzialam i to bylo dla mnie wazniejsze. Pozniej mowilam ze blizej emerytury jak juz tyle jezdzic nie bede zeby na dluzej starczylo. Ale w koncu doszlam do wniosku ze skoro Astra jezdzilam 14 lat to jak tym pojezdze 14 to bede miala 78!!!!! Czy utrzymam jeszcze kierownice? Oto jest pytanie! Dorota wczoraj sie hichrala, nie mogla sobie mnie wyobrazic w takim wieku. Mowila - ciotka, ty sie nigdy nie zestarzejesz :O:O No i masz! Tak mnie wiek sredni widzi? Ale to chyba dobrze :P 2 tak kolo 3 nad ranem przez sen poczymajta kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja do roboty. Wracam jutro wieczorem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(_)> 🌻 (_)> 🌻 (_)> 🌻 (_)> 🌻 Ale przed wyjsciem moglas kolezankom zrobic kawe! Czek mam ale czy mnie wszedzie musza wkurzac? Sprawdzal mnie jakbym ukrasc chciala! Zabezpieczenia ma od cholery i troche. W koncu warknelam i przestal potrzebowac mojego ostatniego zeznania podatkowego 😡 Procedura! Procedure mam w doopie. Co innego jakbym milion chciala ale w sumie 10 tysiecy?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedzielnie i już burzowo ! o Akurat skończyła się piękna impreza - nie wiem czy któraś oglądała ze Światowych Dni Młodzieży ...Nie powiem ale byłam i jestem pod wrażeniem:). Pięknie i SKROMNIE. o Anoolka a Ty co z Marsa spadłaś ? U nas papierzyska co miesiąc się robi ..a ABY dokładnie , bo Cię za JEDEN dosłownie grosz mogą ścignąć . Przecież muszę policzyć i podatki i VAT , i książkę przychodów i rozchodów uzupełnić ...o ile Ci coś to mówi :o Kciuków nie trzymałam bo i tak wiedziałam , że se poradzisz i załatwisz :-P Kto jak kto ale taka pyskata i znająca się na tych klockach Kobita i chałupę by "po drodze" kupiła :-P i dwa razy by ja sprzedała :-D. To u Was banki w niedzielę otwarte ??? Losie ..u nas w SOBOTĘ NIC nie czynne ....więc nie komentuję . o Ta ...jasne wiedźma :-D Odchudzanie stanęło 😭 i nie dlatego, że jem co mi się podoba.,Zajechałam metabolikę i WOOJ . Ale grunt, że w górę nie idzie !!! o Ale lunęło - szczęście , że w Brzegach było pięknie. o Maniu - nie tylko młodzież uczestniczyła w tej imprezie ....choć to głównie dla nich przeznaczone. Byłam i jestem zaskoczona metodą i ich organizacją. Na piątkę. Wszystko sprawnie i skromnie ! Niektóre słowa Papieża dały do myślenia a i pewnie co niektórzy muszą się dostosować do wytycznych ....mam na myśli CENNIK na śluby, chrzty, pogrzeby ! I dobrze to określił - BARBARZYŃSTWO ! Ojej to zaczęłaś malować ? Współczuję . Nawet o tym nie myślę :(, chociaż ostatnio D jak była coś tak wspominała , że trzeba to czy tamto...Jasne, to niech się bierze do roboty ! Ja dwóch mieszkań + chata nie jestem w stanie ogarnąć. A jak się nie podoba to są hotele . :-D . Tak , że Yoana - Ty se daj spokój i ceń go sobie w swoim fajowskim, cudnym mieszkanku z kociem i zółwikiem i NSM !!!! Przestałam się szarpać bo to , bo tamto , a w doopie to mam . o Goda - biegiem zapycham na zabiegi od jutra . Obiecałam nie marudzić ....Jedno kolano się uspokoiło ...ale lewo to po urazie - masakra :( Nim rano cokolwiek zrobię jak wstanę - najpierw okłady z lodu - to pomaga - później prochy .Najgorsze jednak jest to, że dopiero 21.08 mam USG - no nie wiem czy wytrzymam ...Bo to nie jest tak że boli ...wiele ludków mówi, że coś go tam boli ale funkcjonują ...a mnie to rwie do granic możliwości :( Siada mi totalnie psychika:( Czasem nie odpalam kompa... o Miałam nie marudzić :o o Bońcia - wiesz nawet takiego chaosu nie było ! Sprawnie działa komunikacja , pełno cudownej uśmiechniętej młodzieży kolorowej , młodej , rozśpiewanej - zaskoczonej jednocześnie , że w tej Polsce można krzyżyk na szyi na wierzchu nosić ! o Megi - Mania też była na warzywnej ! Józia się nie odzywa - to pomóc nie ma jak :o o Spadam , przelało równo , przewiało mi chatę - aż miło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie trzymałam kciuków za powodzenie bankowe Anulki, ale widzę, że i tak co swoje wywalczyła. No wiadomo, przebojowa Kruszynka ! Rozwiązałaś dylemat samochodowy, po swojej myśli mam nadzieję. Oby jak najdłużej Cię cieszył. Trochę mam skrupuły, że to nasz przyjazd przyspieszył zakup, ale w sumie Tobie również będzie się lepiej jeździło. Maniu - to kiedy to malowanie planujesz ? Może nadałabym Ci się na co ? Chętnie przyjadę i pomogę - jeżeli tylko będę mogła Ci pomóc, może w tym pakowaniu i wynoszeniu ? Przemyśl - i zadzwoń. U mnie leje, okno mam otwarte - to taki szum, że radia nie słychać. Burza jest też, ale gdzieś bardzo daleko. Dobrze że na koncercie na którym byliśmy na rynku nie padało, bo nie byłoby przyjemnie. A pięknych arii operetkowych posłuchaliśmy w wykonaniu młodych artystów - bardzo fajnie było. Yoanka - spokojnego maratonu ! Po tylu godzinach ze mnie nawet ścierki by nie było.... Saguś - przetrzymaj trochę to stanie wagi. Organizm się trochę pobuntuje, potem odpuści i kostki będą dalej spadać. Tego Ci życzę. Mnie dzisiejsza homilia bardzo wzruszyła, jakoś te słowa do siebie odebrałam, o tym smutku i braku wiary w siebie. Odszukam poprzednie w necie i dokładnie przesłucham albo przeczytam. Trafiają do mnie - chociaż dawno młoda być przestałam. Leje cały czas. Mam nadzieję, że nie spłynę z tej górki.... Spokojnych wypłat na antypodach ! Kawa na przebudzenie (_)O, (_)O, (_)O, Wszystkim Kruszynkom pogodnego poniedziałku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Optus ja sama nie wiem kiedy majster bedzie , troche za pozno zadzwoniłam do niego wiec nie bardzo ma kiedy mnie wepchac po niedzieli znaczy jutro zadzwonie bo tak mowił .Ale nie przejmuje sie za bardzo bo kiedy bedzie to bedzie a meble jakby co sie nakryje i jak ich bedzie mało to i nie problem z nakryciem i przesunieciem , wiadomo ze byłoby lepiej jak pusto ale sama sobie winna jestem ze tak z marszu ruszyłam na rewolucyjne plany .Dzie troche poprzekładałam na sciance ksiazki zeby gore zwolnic jakby co , tak sobie pomalu przekładam i bede badziewiaki chowac w skrzynki co je z działki nosze teraz , takie pikne ozdobione :D U nas teraz niedawno z aczeło padac a ja jeszcze pranie na balkon wywiesiłam . Anoola no Twoj zakup to wiadomo wielka sprawa a ja do moich spokojnie podchodze bo tym razem kupowałam bez atrakcji aby spokojny kolor i praktyczne były i chyba takie bedą i licze ze to juz ostatni zakup mebli w domu i starczy do konca .Chyba najbardziej zmobilizowała mnie mozliwosc bezproblemowego wywozu niepotrzebnych kanap , bo ja zdecydowanie nie lubie łachy prosic a cały czas myslałąm ze ta wywozka bedzie z problemami a tu luzik :D No ale to Ty z szybvkoscią swiatła nowe auto zakupiłas :D Sagus ja guzik zaczełam narazie bałaganu narobiłam a kiedy malarz przyjdzie to wielki znak zapytania ?????moze i za miesiac :( Pewnie naszych nie ruszą te cenniki , przecie najwazniejsza jest kasa i nikogo nie obchodzi czy bidoka stac czy nie stac na te opłaty . Zawsze wspominam jak jeden młodziutki ksiadz na koledzie nie wziął od nas koperty twierdzac ze nam bardziej pieniadze potrzebne ale to było raz jedyny i dawno temu a zaden inny nawet nie zapytał przez te wszystkie lata jak sobie radzimy z chorym dzieckiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem,że haotycznie poczytałam i dlatego pytam Anoolke jakiej marki autko chcesz zakupić..link ze zdjęciem mi się nie otwiera niestety..no i ciekawa jestem czy bank był przychylny..pewnie tak...bo dlaczego by nie miał być wszak wypłacalana jesteś!! Sagus miałam kilka razy dziennie realacje z ŚDM od koleżanki,która osobiscie brała udział a i telewizornie ogladałam także w miarę mozliwości..dziś z ostatniego dnia pobytu. Lucynka mi pisała przedwczoraj smsa,że wraca na pieszo do domu..nocą a ja pytam się Jej ..nie boisz się a Ona na to,że młodzież idzie całą jezdnią..no to napisałam,że ma dobrą obstawę.. Sagus a to Cię cholerstwo dopadło,że tak mocno to kolano boli...kapuchą okładałaś? Maniu to fajnie,żee wszystkie kanapy znalazłaś takie jak chciałaś oby to malowanie wyszło w czas przed dostarczeniem nowych. Opty chętna to pomoże w myciu okien ,podłóg..przymij chętną do pomocy..ja też chętna ale spory mam kawałek a i pod drodze w Twoją stronę jakieś dziurawe drogi natrafiam!! Wnuki dziś powyjeżdzały Patryk płakał chciał zostać ale ja mus do pracy..urlopy mam nadal wyznaczone! Syn wrócił ze Skandynawi..opowiadań nie było końca a ile śmiechu jak syn Jego myślał,że TROLE Ich nawiedziły! Będę kończyć..pozdrawiam...miłej nocki...bez bólów każdej życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jak mi dzis czas miedzy palcami przecieka! Wszystko przez ten samochod :P Sagus 🌻 z Marsa, a co! Bo ja raz w roku papiurzyska robie. Co miesiac musza tacy co krocie zarabiaja i maja innych pracownikow pod soba. To moge byc niekumata, zreszta ja do gory nogami to roznie moge konczynami fikam :P No chalupy po drodze nie kupilam ale sliczny pierscionek z brylancikami. Podobal mi sie od wielu miesiecy, chodzilam, nos na szybie rozplaszczalam i sie slinilam. W koncu powiedzialam – poszla krowa, pojdzie i ciele :P Tak, wszyscy, nawet tubylcy sie dziwia ale w gminie pod ktora podlegam, gdzie jest duzy shopping banki otwarte. Pol dnia ale jak sie rano wstanie to PO POLUDNIU 😡 sie wyjdzie zalatwiwszy co sie chcialo. Mi tak lepiej pasuje niz tracic pracowy dzien :P Nie martw sie, ruszy odchudzanie, ruzszy! Zmien cos w zarelku i moze… czego szczerze Ci i sobie zycze. No mnie cos strasznie szarpie w prawym boku, poprzedniej nocy to tak jakby mi ktos noz w bebechy wsadzal. Nic nie moze wiecznie trawac ale ja sie chce troche nacieszyc samochodzikiem wiec niech to lepiej nie bedzie nic groznego. Z Dorota doszlysmy do wniosku ze to pewnie ten wąz ktorego mam w kieszeni mnie uzarl :O:O Opty 🌻 dostaniesz w leb! Jakie Ty masz skrupuly? To ja sie ciesze jak nagi w pokrzywach! Juz nie moge sie doczekac odbioru. Dzwonilam rano do dealer’a bo chcialam cos dodac do samochodu o czym zapomnialam i mi powiedzial ze samochod powinien byc gotowy w srode. Ale przeciez musze z kims jechac… co prawda moglabym sie przesiasc i tylko powiedziec Pawlowi gdzie mu samochod zostawilam :D:D Ale juz sie z Dorota dogadalam, ze w czwartek rano do niej przyjade, podrzucimy jej wyskrobka do szkoly i prosto po samochod. I po odbiorze ona do domu a ja do roboty :D Ci dam skrupuly! Wodke Ci postawie za przyspieszenie decyzji i 😘 Yoasce tez 😘 Oh, tez bym posluchala takiego koncertu. Lubie opere, operetke! Wyplaty zrobily sie na czas ale troche cudawianek bylo :O System swira dostal. No i robilam gadajac o samochodzie wiec bylo gorzej niz normalnie ale szczesliwiej :D Mania 🌻 zycze Ci abys byla z kanap zadowolona bardziej niz ja z tej skorzanej :D Jestem pewna ze nie zrobilas takiego bledu jak ja… no nie wiem co mi sie stalo … czemu te skory wybralam. Ale mowia ze jak Bog chce kogos ukarac to mu rozum odbierze. Widac mi odebral :O:O Mas zracje, wazne zeby sie pozbyc starch klamotow. Ja tez sie ucieszylam jak fotel zostal zabrany. Boncia 🌻 Kupilam Subaru XV z najwyzszej polki, bank w koncu dal MOJE pieniadze. Ale jak domowa pozyczke prawie mialam splacona tak znowu mam wiecej do splacania ale tym ABSOLUTNIE sie nie przejmuje, kazdy mi tu powtarza ze ze soba nie zabiore. Pewnie ze nie i tak sie nigdzie nie wybieram :P Jakbym sie upara to w roku bym splacila ale uparta nie jestem :P Pokaz kilka fotek ktore syn porobil, prosze! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na kawe, zaraz wybywam do sadu:( Anoolka, dzieki:) nawet nie poczytalam dokladnie, tylko tak po lebkach,napisaliscie nie malo:) jak wroce poczytam Tylko zrozumialam , ze Anoolka kupuje samochod:) WOW Boncia, z rolnictwem moja praca nie ma nic wspolnego, to tylko moje zamilowanie i hobby, a czesto i podpora finansowa:) kiedys bylam informatykiem, teraz jestem ekspetem sadowym, pomagam rozwiazywac sprawy w razie wypadku w pracy ( jestem specem od BHP - z zakresu zarządzania bezpieczeństwem pracy)...cytat.. "Biegły sądowy, ekspert sądowy, osoba przywołana przez prokuratora i sądy dla wydania opinii, jeżeli "stwierdzenie okoliczności mających istotny wpływ na rozstrzygnięcie sprawy wymaga wiadomości specjalnych" (kodeks postępowania karnego) Osoba posiadająca specjalistyczną wiedzę na dany temat, czyli specjalne wiadomości, które mogą objaśnić sądowi wskazane przez niego okoliczności sprawy. Materiałem dowodowym dostarczanym przez biegłego jest jego opinia, dotycząca okoliczności sprawy poddanych badaniu. Powinna ona uwzględniać aktualny stan wiedzy oraz sprawy, zasady i doświadczenia w danej dziedzinie działalności , a także uzasadnienie. Może być pisemna, a jeśli jest niepełna, to dodatkowo także ustna."... niestety czasem te ustne wlasnie wymagaja wyjazdu do sadu i sa bardzo meczace, bo adwokaci potrafia tak czlowieka wystawic na durnia, albo tak wkurzyc, ze czasem trudno wytrzymac...osobiscie, wdedy kiedy pracodawca jest bardzo bogaty i nie chce wyplacic pracownikowi... Sagus, jejku ale ty masz z tym kolanem, nawet nie wyobrazalam , ze az tak zle Ogladalam ile sie dalo, przewaznie w nocy, bo dziennie ma czasu na wsi na TV, ale bardzo bardzo mi sie spodobalo...nie do wiary, ze dalo sie to tak zorganizowac, dla takiej masy ludzi, rodzice ogladali na bierzaco... przypominalam, jak ja bylam na takim spotkaniu mlodziezy w Czestochowie, to jest niesamowite uczucie... Nutko, dzieki za ten Twoj cytat, czuj***ardzo podobnie i zawsze myslalam, ze ten ktory stara sie zyc i robic tak, zeby byc sprawiedliwym przede wszystkim przed soba i postepowac z innymi tak, jakbys chcial zeby postepowano z Toba, to jest bardziej bliski Bogu, niz ten, ktory pomodli sie w kosciele i otrzyma wybaczenie za grzechy i idzie dalej grzeszyc... ojejku ...juz prawie jestem spozniona, wszystkim milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×