Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kogo irytuje Lewandowska tak jak mnie

Polecane posty

Gość gość

?wiem, ze to nieladnie tak pisac ale nic nie poradze. Troche Jej zazdroszcze. Ma przystojnego, slawnego meza i mnooooostwo kasy. Natomiast jest niebywale irytujaca osoba. Gdzie nie spojrze w Internet, tam Ania Lewandowska.Pierniczy jakies farmazony jaka jest wyksztalcona i wszytsko wie na temat zdrowego odzywiania sie. Wczoraj przypadkiem widzialam jej wystep w DDTVN ,Mowi w dziwnym , infantylnym stylu. Dziennikarze ktorych lubie, jak Wellman potakuja jej, ubostwiaja niemal.Skad ten fenomen ? Dziewczyna jest wysportowana, ladna ( rzecz gustu) ale gdyby nie byla zoną Lewego, bylaby nikim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszczęściło jej się i tyle jak wielu innym zresztą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes zawiatna i zazdrosna jakby nie bylo Lewandowskiego to byłaby tym samym tylko bez występów w telewizji i takiej kasy. Laska jest z Robertem od dawna i bardzo go wspiera i gdyby nie ona Robert nie byłby najpewniej w takiej formie. Trzeba się cieszyć że sa tacy ludzie a nie tylko zawistne typki co same nic ze sobą nie robią tylko krytykują innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzisiaj mowili w tv że Lewandowski zgarnie 3 mln euro jak wygramy euro, jak przegramy to i tak zgarnie ok 1 mln euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i fajnie, niech zgarnia ta kasę czemu nie? Gra swietnie wiec zapracował sobie na to. Gdyby nie to ze Ania jest zona Lewego to myśle ze żyłaby z tego co teraz robi ale mniej medialnie. Poszczęściło sie jej i uwazam ze super. Moze za długo spędzasz czasu w internetach ze az tak Cie irytuje jej osoba/ja praktycznie jej tak nie widuje. Moze to dlatego ze ja jej nie zazdroszczę a Ty nakręcasz sie wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja czytałam kiedyś, że ona chciała daawno temu rzucić Roberta, jak On nie był jeszcze znany i tylko chodzili ze sobą. Ułożyło się tak, że z nim została.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też irytuje. Nic mi baba nie zrobila, a działa mi na nerwy. Nei wiem, czemu, może podświadomie to jednak te polskie cechy się we mnei odzywaja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też irytują. Jedyne wyjście to używać neta tylko do pracy, nie zaglądać na żadne portale plotkarskie, z wiadomościami, wtedy nie będziesz musiała oglądać tych mord. Ja też już mam tego dość. TV nie oglądam już od wielu wielu lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No teraz by go nie rzuciła bo za duża kasa i sława i runęłaby na beton, ale fakt też mnie irytuje bo baba nie gra w piłke nożną a wyskakuje z lodówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś ich tak usilnie promuje wszędzie, żeby odwracać uwagę od poważnych spraw. Czemu nikt nie pisze o coraz większym zanieczyszczeniu środowiska, coraz większej radioaktywności, zatruciu wody, w Bałtyku ile jest beczek z truciznami, niedługo strach będzie się tam kąpać... ale zauważcie o tym się nie mówi cicho sza... ciągle tylko siwiec, lewandowscy i inne bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A oni i tam umrą, za 100 lat ich nie będzie, więc nie ma czego zazdrościć. Zazdrościć to ja mogę 2000 letnim joginom co żyją w Himalajach i są nieśmiertelni i robią dużo dobrego dla świata, ale o tym się nie mówi. Głupim prymitywnym ludziom co dokopali się do kasy i nie umieją z tego zrobić pożytku, to nie ma co zazdrościć. Bo gdyby chociaż coś dobrego robili dla świata, korzystając z tego że są sławni i znani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Dziennikarze ktorych lubie, jak Wellman potakuja jej, ubostwiaja niemal.Skad ten fenomen ? " Oni muszą przytakiwać wszystkim których TVN zaprasza jako "ekspertów" np. żona Cezarego Pazury i inne gwiazdy z Koziej Wólki za których promocje ktoś u góry zapłacił. Liżą też d**y tym którzy akurat są przy kasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wellmanowa musi przytaknąć i suszyć zęby bo jak nie to będzie że zawiść hehe Ja Wellmanową tak sobie "lubię" średnio nie za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:28 Fantazja Cie aby nie poniosła?? 2000 letni jogini????? No wybacz zeby o fantazjach pisać w internetach na każdej stronie tak jak o Lewandowskich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pier..ole jak można nienawidzić kogoś kogo nawet nie znacie? Biedne polskie męty, nic nie osiagneliscie a zazdroscicie. Ja tez mam bogatego męża i wiem ze jakby był biedny toby miała więcej koleżanek. Zawistne jesteście. Poza tym chyba życzycie takim osobom by miały tak jak wy. Mój mąż wzbogacił się długo po tym jak się poznaliśmy ale i tak znalazły się takie którym ja przez to nie pasuje i robią insynuacje ze poszłam na kasę. Ale ja nie lubię pdzez to kobiet :) niech się spala z zawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na szczęście takie jak Lewandowska mają w nosie co myśli o nich jakaś kwoka z internetu. Wy się spalajcie zamuast zrobić coś ze swoim życiem a ona w tym czasie szczęśliwie żyje z osobą która ją kocha. Mnie tam ona nie irytuje, podziwiam ja ze jest mistrzynią karate i ze jest fajna. I że murem stoi przy kimś kogo kocha od lat. Ja tez tak mam. W sumie to fajnie ze zazdroszczą takim jak Ania :) jak ktoś głupi to wiesz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie czepiacie się Lewandowskiej bo coś robi, a żon innych piłkarzy typu Sara Boruc też się czepiacie bo nic nie robią tylko kasę wydają.. Lewandowski dobrze zarabia to powinniście się cieszyć że kasa którą zarabia w zagranicznych klubach trafia do Polaka a nie np. Anglika. Lewandowska to też mistrzyni tyle że karate które nie jest popularne w Polsce. No i była z nim od zawsze kiedy Robert był zwykłym chłopakiem więc na kasę nie poleciała, czego chyba o wszystkich kobietach piłkarzy powiedzieć nie można. Jakby nic nie robiła to by było że tylko kasę na ciuchy wydaje. Fakt trochę oderwana od rzeczywistości jest ale sama przyznała że żyją jak w bajce, nic tylko zazdrościć ale pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam takiej wady ze zazdroszczę ładnym i ustawionym finansowo osobom. Podziwiam je i Lubie a wam mogę tylko współczuć :) p.s.jak nie mieliśmy kasy to tez lubiłam bogatych ludzi i ich podziwiam bo nie jestem zakompleksiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie prawa rynku, Lewandowski jest teraz u nas bardzo popularny, to trzeba to wykorzystać, wile ludzi, koncernów na tym zyskuje...ludzie lubią słuchać o tych słuchać tych akurat na topie...ale to zawsze tak było, Miłosz dostał nagrodę nobla w 1980 r. kiedyś ta nagroda to było na prawdę coś wielkiego i sam się żalił że od tego momentu stał się ekspertem od wszystkiego, irytowało go to, bo na wielu rzeczach się zwyczajnie nie znał... już nie pamiętam czy to chodziło o to że ludzie do niego listy pisali z jakimiś pytaniami żeby poradził, czy że media ciągle chciały je jakieś opinie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba siedzicie całymi dniami z nosem w telewizorze lub plotkarskich portalach. ja tam Lewandowskiej wcale nie widuję. ostatni raz ją widziałam na jakiejś gali, gdzie odbierała za Roberta statuetkę. Bardzo lubię jej ćwiczenia, moim zdaniem są lepsze niż Chodakowskiej, choć mam do nich uwagi. Lewandowskiego za to juz mam dość, bo jest na co drugim billboardzie i w co drugiej reklamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszędzie tą mordę pcha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałabyś okazję to też byś pchała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie nie irytuje. Przeciwnie, uważam, że to zdolna, ambitna dziewczyna, przeciwieństwo wielu celebrytek, znanych tylko z tego, że są znane. Sama ma ogromne osiągnięcia w sporcie, więc denerwuje mnie pisanie, że nic nie osiągnęła. Ponadto, pomimo ogromnych pieniędzy, nie osiada na laurach, zajmuje się treningami, układaniem jadłospisów, promocją zdrowego żywienia. Stanowią z Robertem Lewandowskim fajną parę i mam nadzieję, że uda im się przetrwać razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zazdrosc zżera,ze znakomity sportowiec-mistrzymi świata,ładna zadbana,wyksztalcona,niezalezna kobieta była z Nim gdy jeszcze nie był znany jak dziś? I,że to fajna para ta Ania i Robert?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ani lewy przystojny, ani ona ładna, ot sportowcy, kasowi i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale to już było
Dokąd Lewandowski jest dobry w tym co robi, wszyscy go chwalą.Jeżeli spocznie na laurach wtedy przekonacie się, że wszyscy go oleją i tą jego lolę również.Niedługo gdy otworze lodówkę zobaczę Lewego.Mam serdecznie już dość tej facjaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jej nie zazdroszczę ale też uważam ze jest irytująca ma straszny wyraz twarzy i nie jest ładna tylko zrobiona a to roznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrob i ty siebie ostatnia piszaca i bedzie rożnica hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie jest chore przede wszystkim to, ze "sportowcy (kopacze piłki i inni)" tyle zarabiają, a naukowcy, nobliści , ludzie o bardzo wysokim intelekcie, badacze kształcący się latami dzięki którym są nowe wynalazki czy patenty etc. zarabiają grosze, bo ich dziedziny nie są "medialne" ...jednak jesteśmy takim samym pospólstwem i gawiedzią jak w starożytności ( chleba i igrzysk)... żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dla mnie to w ogóle nie jest chore. Weźcie cis zróbcie jedna z druga zamuast siedzieć i pierdziec w stolek pisząc na kafe. Ona ma 38 medali za karate, debilki. Układa tez diety i ćwiczenia. Jest kimś a wy zera wiec jej zazdroscicie :) na szczęście wam juz nic nie pomoże a ona ma życie na jakie zasługuje. Z miłością i kasą. Żal mi was męty polskie, przegrywy z gierkowskiego osiedla. Wam się podobają tylko biedne brzydkie kobiety i niezrobione.. wy karykatury kobiet. Nie pozdrawiam - kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×