Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gaz paraliżujący, a imprezy masowe?

Polecane posty

Gość gość

Witam, witam. Moja córka wybiera się w tym roku na Woodstock, a jest to już niebawem gdyż przesunięto imprezę ze względu światowych dni młodzieży. W związku z wyjazdem, to chciałbym ją jakoś zabezpieczyć, czymś w postaci jakiegoś gazu paraliżującego. Wiadomo, że na większość imprez masowych raczej nie można nic takiego zabierać i właśnie nie wiem czy Woodstock też to obowiązuje. Polecicie mi Państwo gdzie mogłabym zamówić gaz i czy w ogóle mogę tenże podarowany przeze mnie gaz córka może ze sobą zabrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem gdzie możesz kupić taki gaz ale odpowiem od razu na drugie pytanie: Jasne że możesz, a nawet powinieneś ze względu na bezpieczeństwo. Wiadomo, „peas nad love”, jednak bezpieczeństwo ponad wszystko, a zakaz wnoszenia sprzętu do samoobrony, odnosi się raczej do masowych imprez ale biletowanych- innymi słowy- tam gdzie ktoś może w ogóle sprawdzić czy i co masz z sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki wielkie, za podesłanie namiarów. Miałeś rację, porównując do innych to całkiem funkcjonalny jak na tak dobrą cenę, ale faktycznie kolor jest paskudny jak dla mnie :P To sobie przejrzę jeszcze tę stronę, a powiedz mi jeszcze gdzie można poczytać na temat tych imprez masowych, co można wnosić itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W regulaminie danej imprezy masowej albo na eksperckich stronach opisujących przykłady samoobrony. Ja na temat obrony całkiem sporo znalazłem na tej stronie: http://obrona.com.pl/produkty-do-samoobrony jak będziesz miała chwilę czasu to poczytaj sobie i sprawdź czym to się je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×