Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

jaka karma i jakie witaminy dla psa?

Polecane posty

Gość alinkoss0
Co do witamin to u mnie tylko vetaminex i bioprotect z vetexpert. Te suplementy są bogate w różne składniki odżywcze i witaminy takie jak cynk,żelazo, mangan, wit. E,A,B1,B3 itp... Mój pies ma teraz sierść w znacznie lepszej kondycji i widzę zmianę w jej zachowaniu - chętniej biega, je . Bardzo fajny produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Expert Petvita
Należy podawać pupilowi taką karmę, która mu zapewni wszystkie składniki odżywcze niezbędne do jego prawidłowego rozwoju. Jeżeli zaniedba się dietę można doprowadzić do wielu schorzeń pupila w przyszłości. Preferowane są karmy bezzbożowe z wysoką zawartością mięsa, takie jak PETVITA. Ma ona w składzie 60% mięsa, jest dostosowana do rasy (small/medium/large), nie zawiera ani grama zapychaczy takich jak kukurydza, ryż, kasza czy zboża. Oprócz tego posiada wiele składników dbających o prawidłowe funkcjonowanie organizmu:  1. kryl arktyczny – proteiny,  2. drożdże – ułatwiają trawienie, źródło błonnika,  3. żurawina - układ moczowy,  4. juka – dba o higienę jamy ustnej,  5. rozmaryn, winorośl, ostryż, cytrys, czapetka - prebiotyki pozytywnie wpływające na florę jelitową. Producent w swojej ofercie posiada również karmy mokre. Pozdrawiam Expert Petvita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elciaqq
Nie zapominaj że poza karmą najlepiej mieć dla pieska jakieś " nagrody" . Wiadomo - najlepiej by były bez zbędnej chemii która tylko może psiakowi zaszkodzić. Swojej suni daję tylko te z firmy Maced już od 2.5 roku. Jest zadowolona..a jak piesek zadowolony to i człowiek też :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup mu też coś w stylu "nagrody " za dobre zachowanie. Łatwiej Ci będzie psiaka tresować. Firma Maced ma bardzo dobre opinie..ja kupuję tylko ich produkty. Dobry skład i cena całkiem niezła. Zależy mi na zdrowiu moich pupili dlatego zawsze zwracam uwagę na to co im daję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirrreeek
Jeżeli chodzi o wybór karmy oraz witamin dla psa. To sam zazwyczaj zamawiam pożywienie dla mojego chow chow z internetowego sklepu petstation. Oprócz różnych karm, w sklepie tym można znaleźć bogatą ofertę witamin i suplementów dla psa dostępnych w formie tabletek witaminowych, syropów lub w proszku. Ofertę witamin i suplementów można przejrzeć na stronie https://petstation.pl/kategoria-produktu/psy/karma/psy-witaminy-i-suplementy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi weterynarz poleciła firmę Maced z racji na bardzo dobry skład. Sprawdź sama, mają sporo do wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałam duzo dobrego o firmie Maced..dajecie swoim psiakom? Powiecie cos wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję z tej firmy swoim psom. Za każdym razem jak poczują że coś dla nich mam to mało szału nie dostaną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecicie jakis kasek z macedu dla szczeniaka najlepiej??? mam malego psiaka i nie wiem co dla niego wziac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaminy i suplementy diety z https://gamedog.eu/pl/ kupuję a karmę od weterynarza biorę i widać , że mój psiak zadowolony jest. Lubi się bawić i energii ma dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgosia

Zależy w czym witaminy mają pomóc. Ja polecam firmę Caniensin.pl. Mają sprecyzowane witaminy dla poszczególnych problemów. https://caninsien.com/witaminy-dla-psow. Mają też fajny prezent z poduszka z wizerunkiem psa przy zakupie dwóch produktów :) https://caninsien.com/glowna/poduszka.html

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

witaminy często podaję osobno w suplementach, ale dbam też, żeby karma była wzbogacona jak największą ich ilością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w każdej kwestii radzę się zaprzyjaźnionego weterynarza z Gabinetu Dolittle we Wrocławiu http://weterynarz-radzi.pl/. Po tym jak pan Szczepan uratował psiaka mojej siostry ufam mu bezgranicznie, dlatego zanim podejmę decyzję o zmianie karmy czy podawaniu witamin/suplementów czekam na jego opinię. Taka samowolka w kwestii psa, zarówno rasowego, jak i poschroniskowego kundelka nie mieści mi się w głowie - niektóre karmy czy tabletki to totalne marnowanie pieniędzy, a i nieodpowiednio dobrane mogą bardziej szkodzić niż pomagać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W temacie suchej karmy to można zajrzeć np. tu: https://zoozoo.pl/14-sucha-karma-dla-psa - można dobrać odpowiednią do wieku i potrzeb naszego pupila. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja podaje swoim zwierzakom bozite, chwale ją sobie - smakuje im, nie mają żadnych problemów z brzuszkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bozita jak najbardziej, bardzo dobre składy, to karma z wyższej półki jakościowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariaaaa

Odkąd kupuje bozite już żadnych witamin nie kupuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

nie daje naszemu żadnych witamin, wszystko co mu potrzebne ma w karmie Bozita, zdrowy, radosny, nie latamy po weterynarzach co chwila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka Z.

polecam karmę 77 z kaczką, bardzo dobrej jakości skład, dzięki któremu mój pies się nie męczy i nie boli go brzuszek, nie ma też żadnych problemów załatwieniem swoich spraw podczas spacerków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wajs Monia

Od samego początku mój psiak wcina jedną karmę http://olimpiadamikolajkowa.pl/karma-dla-psow-dobrej-jakosci/#page-content ogólnie bardzo dobra dla psów patrząc na badania jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

u nas tez bozita, ja to nawet nie slyszalam o suplementach dla psów hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ja podaje bozite ale bez dodatkowych witamin, robiliśmy ostatnio badania krwi i wszystko było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia23

Jedząc bozite moj psiak nie potrzebuje już witamin .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna1223

u nas sprawdza się karma maxi natural z biedronki. Indyk najlepiej smakuje mojemu psu. A mój pies jest dość wybrednym smakoszem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam Ci karmę z empireshop.pl, mam dwa pieski które karmię nimi już około roku po zmianie z karmy marketowej. Mega różnica w ich samopoczuciu a karma dodatkowo jest hipoalergiczna także super dla każdego pieska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żywienie psa zgodnie z jego potrzebami jest gwarancją jego świetnej formy na długie lata, a powinna nam na tym zależeć. Nie ma chyba gorszej sytuacji niż choroba bo niesie to nie tylko krótsze życie, a dodatkowo wpędza nas w bardzo duże wydatki. Wystarczy zerknąć na cennik typowego weterynarza by uświadomić sobie jak wysoka jest stawka. Na rynku znajdziemy wiele produktów, w różnych kategoriach cenowych. Natomiast najważniejsze powinna być jakość podawanego pokarmu. Przeglądając recenzje znanych marek, to karma dla psów Delcon - https://nosem.pl/kategoria-produktu/sucha-karma-dla-psa/karma-dla-psa-delcon/ zyskuje bardzo dobre opinie. Najważniejsze jest by zbalansować dietę naszego psa, biorąc pod uwagę to ile ma lat i jakiej jest rasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×