Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

jaka karma i jakie witaminy dla psa?

Polecane posty

Gość gość

jaka karma i jakie witaminy dla psa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karma ze sklepu byle czytać skład, wysokowartościowa, a witaminy swoją drogą. Przeciw nowotworom - kapsaicyna, dla piesków lek capsomasol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można poczytać na stronie o tym leku - w badaniach pokazują, że wyniszcza komórki nowotworowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
karma Doctor Dog jest bardzo dobra,pies ma w niej wszystko to czemu potrzebuje, witaminy, minerały, karma jest naturalna bez zadnych sztucznych skladnikow, zawiera duzo blonnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam karmy Pedigree. Podaje swojemu suchą, moką, dentastix i wszelkie inne dodatki. Mój pies ma wrażliwy żołądek a karmy Pedigree bardzo mu odpowiadają i nie ma żadnych problemów zdrowotnych, ani z żołądkiem nic mu sie nie dzieje. Polecam Dentastixy żeby sobie podgryzał. W ten sposób dba o swoje ząbki, i całą " psią jamę ustną" :D mój piesio uwielbia sobie leżeć na swoim dywaniku i podgryzać dentastixy, dzięki którym nie śmierdzi mu z pyszczka, nie ma kamienia na zębach i ogólnie ma zdrowe ząbki :) mój pies poleca Pedigree :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jako pełnowartościowy pokarm polecam hamburgery dla dzieci :) a tak na serio - chyba najlepszą marką jest orijen. Nie potrzeba dodawać przy niej witamin. Nie żaden przereklamowany royal canin polecany na prawo i lewo - w tej samej cenie jest właśnie orijen, a podział na rasy z royala to pic na wodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podaje swojemu psu karmy Pedigree, a między posiłkami podaje mu dentastix żeby sobie "umył ząbki" :D bardzo je lubi. Dzięki Pedigree Dentastix nie ma żadnych brzydkich zapachów z pyszczka, zęby się nie psują, nie ma kamienia i żadnych problemów z dziąsłami. Jeśli pies dostaje odpowiednio dobrane karmy, (ja np dodaje mu do saszetek ryz albo makaron) to nie będzie potrzebował jakichś dodatkowych witamin które nie zawsze pomagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój roczny piesek dostaje karmy Pedigree. Odpowiednie ilości co do jego potrzeb. Od czasu do czasu daję mu dentastix aby jego zęby i dziąsła były zdrowe. Dzięki temu piesek pozbył sie nieprzyjemnego zapachu z pyszczka i ma zdrowe dziąsła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam karmy pedigree. Dzięki nim pies jest zdrowy, nie ma problemów z żołądkiem, z zębami. To ważne aby zadbać o zdrowie zębów pupila. Ja swojemu podaje dentastixy które bardzo chętnie chrupie. Dzięki takiej formie karmy pies ma czyste ząbki bez kamienia. na zdrowie dziąseł również wpływa to bardzo korzystnie i nie śmierdzi mu z pyszczka. Polecam pedigree.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również polecam karmy Pedigree. Wśród przysmaków szczególnie polecam Dentastix. Dba o to, żeby nasz pupil miał ładne i zdrowe zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swoim pieskom podaję karmy Pedigree. Karmę tzw. mokrą w formie saszetek zjada mniejszy psiak - Kaja, zaś Tuptuś (znacznie większy :) zajada się jedzonkiem z puszki. Dzięki temu, że jest to już gotowe jedzenie, ja oszczędzam czas z rana, a i nie muszę się martwić, że zabraknie moim psinkom niezbędnych witamin do dziennych szaleństw. W ciągu dnia zajadają się suchą karmą, również Pedigree. Mojego Tuptusia dzięki przysmakom takim jak Dentastix czy Rodeo itp. nauczyłam kilka sztuczek, np. podaj łapę. W nagrodę za dobrze wykonaną komendę otrzymywał jeden smakołyk. Kaji zaś również podaję Dentastix, ponieważ ma duży problem z kamieniem nazębnym. Jednak od czasu gdy zajada Dentastixy problem zniknął. Polecam karmę Pedigree wszystkim właścicielom czworonogów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile ci ten pediszajs zapłacił za tę deeebilną i żałosną reklamę??? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka karma, żeby nie trzeba było oddzielnie suplementami psiaka faszerować :) Swojemu kupuję z Doctor Dog, ktoś już wcześniej wspominal o niej, że dobra, tez tak uważam. Witaminki, naturalne składniki, wszystkie niezbędne wartości odżywcze. Pies zdrowy i szczęśliwy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bitrek
Dużo witamin jest w karmie artemis fresh mix, jak przerzuciłem się na kupowanie artemis zamiast pedigree to różnica jest kolosalna, pies dużo zdrowiej wygląda i zawsze zjada pełne porcje karmy. W propetsklep.pl jest dużo tego typu karm, w supermarketach zdrowej karmy nie dostaniecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wybieram tylko karmę Pedigree. Jest to zbilansowany posiłek dla naszego pupila, łatwo dostępny i w dobrej cenie. Dodatkowo mojemu psinie zawsze kupuję Dentastix- nie ma kamienia nazębnego i ma świeży oddech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska288
Pedigree? serio? nie polecam...przereklamowana karma i to strasznie. Mojego pieskowi weterynarz polecał artemis fresh mix, widzę też, że często jest polecana w sieci, tych karm z supermarketów nie radzę kupować na dłuższą metę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pedigri to sama chemia... i nie ma chyba za dużo mięsa.. te tanie karmy tak mają niestety.... ja nie podaje psu suchych karm w ogóle. Gotuje jej i podaje surowe mięso. Do tego odpowiednie suplementy - w tej chwili polecone przez znajomego hodowcę, który jest też weterynarzem algi morskie- dobrze przyswajalne bo naturalne źródło witamin i minerałów - jak juz dajecie byle jaką karmę to chociaż o witaminach dobrych pomyślcie http://sklep.alg-borje.pl/pl/c/C.-Pies-i-kot/20 ja to podaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rondek
Zgodzę się co do opinii na temat pedigree wystarczy spojrzeć na skład tej karmy.W przybliżonej cenie można dostać o wiele lepszą karmę Iams.Szkoda,ze niektórzy nie biorą pod uwagę składów -przecież to jedna z najważniejszych kwestii w odżywianiu psa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antel27
Karmy z marketu to syf, zdecydowanie zdrowsze są te z naturalnych składników jak np, artemis fresh mix. W http://f.kafeteria.pl m. in można kupić takie karmy. Karma to jeden z głównych posiłków psa, więc musi być bogata w odpowiednie składniki a nie samą chemię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tekla62
Prawidłowe żywienie nie jest łatwe, a jednak trzeba się z tym wzmóc. Dużo na ten temat poczytasz na: http://dlalejdis.pl/artykuly/czym_karmic_psa_domowe_jedzenie_kontra_gotowa_karma . Wiele osób nie wie co wybrać, czy gotowy pokarm czy raczej domowe jedzenie. Moim zdaniem ważne jest to i to z umiarem i odpowiednią dawką, aby pies otrzymywał w pełni ilość witamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karmy wyłącznie te bez zbóż!!! np. niektóre z acana, orjen... dobre są też ziwipeak, a z tańszych np. happy dog. Fatalną karmą jest np słynna royal canin. Poziom taki sam jak pedigree frolic czy chappi. Czyli poniżej normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pedigri próbuje wszędzie wciskać swoje reklamy ale to nie przejdzie. Jest to fatalny wybór. Psy po niej mają sraczkę, w dodatku tych łakoci z pedigri żadne psy nie lubią. Porażka :O Polecam orijen!! Acana. Nie kupujcie Eukanuby bo testują na zwierzętach, był cały materiał o tym jak eukanuba znęca się i maltretuje psy, szczególnie Beagle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My od roku karmimy alpha spirit. Ma bardzo dużo mięsa, bezzbożowa i pakowana w takie pojemniczki to i na wyjazd nie musimy sypać do worków. Producent podaje, że karma jest pełnowartościowa, więc nie trzeba już dodawać witamin. Teraz mają też suchą karmę, tez bez zbóż. Znajomi karmią nią szczeniaka buldoga angielskiego i fajnie nabrał masy mięśniowej i wyładniał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcix2
Nie znam tej karmy, ja podaję moim dwóm psom od roku artemis fresh mix, jedna ze zdrowszych karm i na Polskim rynku jest chyba od niedawna, kilka lat temu jeszcze nie była tak popularna i polecana często przez weterynarzy. Można kupić w https://propetsklep.pl/ albo popytać gdzieś w zoologicznych jeszcze. Ja zamawiam zawsze z propet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arkariod
Artemis również mogę pochwalić bo to rewelacyjna karma :) Kiedyś jak byliśmy z psem u weterynarza to nam właśnie ją polecał, kupujemy od prawie roku i pies zawsze zjada całe porcje i jest zadowolony. Pewnie gdzieś jeszcze oprócz propetsklep.pl można dostać, ale ja zawsze kupuję z propet bo tam mają najlepsze ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam royal canin. Na stronie sklepu Lemur możesz teraz dostać taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina546
Karma dla psa powinna być dobra i pełna witalności, aby piesek miał wiele sił na wyzwania. Ja wiele propozycji znajduje w sklepach internetowych. Zerknijcie też na; http://www.psy.pl/wasze-artykuly/art129,waza-sie-losy-psow-i-kotow-zwazylismy-wasze-psy-w-powsinie.html . Dużo opisane na temat piesków i świecie psim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A karmi ktos psiaki Barfem? jestem ciekawa jak na tym się rozwijają Napiszcie jak jest prosze A co do witamin to polece wam cos takiego http://sklep.alg-borje.pl/pl/c/C.-Pies-i-kot/20 mnie doradzili hodowcy, stosują to dłuższy czas i uważają że to najlepsze co można psu podac bo w pełni naturalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adelka002
Co do witamin to u mnie tylko vetaminex i bioprotect z vetexpert. Te suplementy są bogate w różne składniki odżywcze i witaminy takie jak cynk,żelazo, mangan, wit. E,A,B1,B3 itp... Mój pies ma teraz sierść w znacznie lepszej kondycji i widzę zmianę w jej zachowaniu - chętniej biega, je . Bardzo fajny produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karmy najlepsze są w sklepach weterynaryjnych ,a witaminy jak powiez w sklepie to też ci doradzą .Jest tez tran dla psa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×