Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Korekcja uszu

Polecane posty

Gość gość

Witam jestem trzy tygodnie po korekcie uszu mam szwy rozpuszczalne które jeszcze są. Martwi mnie jednak taka ściągnięta z tyłu skóra która tworzy taki ,,cypek "bardzo widoczny nie wiem czy mi to zginie? ; ( strasznie mnie to martwi byłam u lekarza który mnie operwal ale on nawet dobrze tego nie zobaczył a od razu powiedział ze to się wchłonie ze na to potrzeba czasu .ale moim zdaniem jak może się coś wchłonąć czego jest jakby nadmiar smutas.gif tyle kasy a ja doluje się nadal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi Ci o skórę w środku ucha to raczej Ci nie zginie, może Ci się delikatnie wchłonąć ale zawsze będzie. Mi też tak mój chirurg mówił, a dalej to mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie odstające uszy już nie są problemem bo zdecydowałem się na ich poprawę. Ktoś z rodziny polecił mi doktor Raczkowską, która specjalizuje się w takich zabiegach. Przyznaję, że efekty po zabiegu są nieporównywalne z tym co było na początku i polecam wszystkim tego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wika25

Witam 

Czy ktoś operowal może uszy u dr. Stepniewskiego? Ma ogółem dobre opinie ale szukam też o uszach, jestem umówiona do niego na konsultacje. 

Proszę o odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×