Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cb17

Wakacje w CB 6000

Polecane posty

Gość cb17

Witajcie, mam 17 lat i pewien problem, mianowicie bardzo często się masturbuję, ze 3, 4 a czasem nawet i 5 razy dziennie. Ostatnio udało mi się wygrać w STS 1500 zł i za te pieniądze kupiłem sobie cb 6000, jest to męski pas cnoty jak by ktoś nie wiedział, wygląda to tak: http://www.cb-6000.com/cb6000_images/cb_6000_lg.jpg Testowałem to i bez kluczyka nie da rady zdjąć, nawet mam to teraz na sobie. Na prawie całe wakacje wyjeżdżam do dziadków i wujostwa na wieś. Co prawda wolał bym siedzieć w domu ale tam też jest fajnie, mam sporo znajomych, bardzo fajne dziewczyny tam mieszkają a do tego dziadkowie, oraz wujek i ciotka dają mi sporo pieniędzy. Na tydzień jadę też nad morze ale w domu dopiero będę pod koniec sierpnia. Tak więc jaki jest mój plan. Mianowicie zakładam cb przed wyjazdem ale kluczyki zostawiam w domu. Dzięki temu nie będę miał możliwości tego ściągnięcia przez całe wakacje ;) A i co do higieny to te cb jest tak skonstruowane że bardzo łatwo można ją zachować :) Teraz czego się obawiam, mieszkają tam bardzo fajne dziewczyny a ja świruję z taką jedną Werą, gdyby doszło do czegoś to by zobaczyła że mam cb, drugim minusem jest to że z kumplami z zdarzało się nam kąpać na golasa w lokalnym stawie i chyba by się ze śmiechu posikali jak by zobaczyli co mam na fiutku. W tym temacie mam zamiar pisać codziennie wam relacje drogie dziewczęta. Aha i takie pytanko czy zacząć od wakacji czy już teraz go nosić i nie zdejmować? Myślę że od teraz ale raz na dzień bądź dwa zdejmować by się zmasturbować ;) A od końca czerwca będę zamknięty na stałe aż do końca sierpnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przytrzaśnij go sobie drzwiami. Mam nadzieję, że pomogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×