Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Alimenty na byłą żonę

Polecane posty

Gość gość

Czy mogę ubiegać się o alimenty dla mnie jeśli rozwód był z winny męża. Podzieliliśmy majątek nie dawno chociaż po rozwodzie jesteśmy 3 lata. Mieliśmy kredyty, które trzeba było spłacić itd. Teraz ja nie pracuje czy mogę złożyć wniosek o alimenty? Nie jestem osobą chorą czy niepełnosprawną, ale chciałam mieć z czego żyć dopóki czegoś nie znajdę. Dzieci nie mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale masz ohydny charakterek,żeby ci nic nie przyznali ,życze ci tego, z jakiej racji chcesz kase od chłopa skoro nie masz dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. możesz ubiegać się o te alimenty. I raczej je dostaniesz jeśli mąż ma dochody. Ale swoją drogą - niezłe ścierwo z ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ścierwo bo co? bo on ją oszukał chociaż przysięgał "aż do śmierci" i znalazła się złej sytuacji? ona ścierwo a on cudowny facet tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No chyba tak. Od dobrej zony maz nie odchodzi. Raczej. A ta "żona" utwierdza w w przekonaniu że lepiej od niej sp...ać. Chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i dlatego każdą tzipę która zaczyna piertolić mi o małżeństwie ekspresowo wystawiam za drzwi. gońcie się pazerne qrwy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem babą a takie jak Ty uważam za gówno,jakbyś byłą fajna to on chciałby być dalej mężem ,logiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
argumentuj tym że jesteś niepełnosprawna umysłowo jak większość kobiet i do tego jesteś kaleką bo bozia dała ci 2 lewe ręce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przejmuj sie tymi durnymi komentarzami, tylko skladaj wniosek, Twój były maż ma wobec CIEBIE obowiazek, skoro zawinił , koniec dyskusji, niech płaci, znając zycie , chuja nie umiał utrzymac na uwięzi a to znow nie taka sztuka jak sie ktos posługuje mózgiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może to ona nie umiała utrzymać języka w ryju. Częstszy przypadek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A może to ona nie umiała utrzymać języka w ryju. Częstszy przypadek! xxxxx mozliwe ale to on wedlug SĄDU był winny. bedzie płacil i bardzo dobrze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co w tym dziwnego? Dopóki sprawy rozwodowe będą prowadzone przez sędziny max co facet tam ugra to bez orzekania o winie. A i to tylko w przypadku jak żona mu rogi przyprawi a on ma to na video. Bo inaczej to wiadomo ze facet winny. Ja nie wiem jakim trzeba być debilem żeby w dzisiejszych czasach się żenić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma winy po jednej stronie!! kazdy to wie a kobiety-sędziny zwyczajnie nie są prawnie oboektywne i dowalają wine facetom. Od dawna wiadomo,że wina(zdrada),to skutek a powody roznorakie były w malzenstwie wczesniej.Czesto kobieta ma duzo za uszami a wiiny w wyroku jest On. Hipokryzja w sadach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne! zawsze dwie strony są winne - żona i teściowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno oboje małżonków.Wasze dąsy,foszki,karanie brakiem bliskości,coraz więcej kasy przynosić a zarazem byc w domu,bo wy takie samotne,zapracowane. Roszczeniowe jesteście a potem wszystko na niego,szukacie winy byle tylko dowalić,osiagnać zemstę,grać dziecmi. Taki jest wasz udzial. Ciekawe ile kobiet w Pl płaci alimenty na b.męża?gdy stracił pracę,mieszkanie,przewlekle zachorował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj spokój, nie po to go w doopę kopnęły jak nie mógł dalej zarabiać żeby mu jeszcze płacić. Co najwyżej kalekę o alimenty jeszcze pozwą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za bzdety
Sprawdzcie sobie statystyki, ile orzeka się rozwodów a ile z tego z orzeczeniem o jednostronnej winie. Jeśli autorka ma orzeczenie o winie męża to facet musiał się nieźle popisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musiał się popisywać. Wystarczy że trafił na niezłe ścierwo. (co zdarza się nader często?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sadach siedza same kobiety a wyroki sa jak z jakiejs listy wczesniej przygotowanej.Bo co to znaczey byc winnym bo zdradzil? zdrada jest skutkiem zaniedban wczesniejszych w związku gdzie kobieta nie raz ma za uszami,zwiazki są nieudane,z przyzwyczajenia a gdy facet pojdzie do innej to larum,bo co on mi zrobil.Taka prawda panie tylko trudno sie przyznac gdy do tych zdrad dochodzi,ze mamy w tym udzial. Roznica polega na tym,że kobieta powstrzyma sie,bo ma niskie libido lub rozum a facet pojdzie uprawiac seks gdzie indziej. Te malzenskie niesnaski i ich skutki obojga nazywa sie wylączna winą męża.Haha,to hipokryzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za bzdety
Przemawia przez Ciebie frustracja i tyle. Nie wiem, kiedy ostatnio byłeś w sądzie, ale ja w zeszłym tygodniu. Nawet z obdukcją i dowodami na zdradę nie ma wielkiej szansy na dostanie rozwodu z winy tylko jednej strony. Tak jak mówisz może było 2o lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za bzdety
I jeszcze jedno... "w sądach siedzą same kobiety". Wejdź sobie na stronę jakiegoś sądu, otwórz zakładkę z listą sędziów i sprawdź ile jest kobiet a ilu mężczyzn. Ja przed chwilą sprawdziłam 5 dużych miast. W jednym z nich na 15 sędziów wydziału karnego przypada 10 mężczyzn. W najmniej obsadzonym przez mężczyzn mieście stosunek wynosił 16:35, czyli szansa, że trafisz na mężczyznę wynosi 1:3. Ale pewnie łatwiej jest wylewać żale niż sprawdzić fakty co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alimenty,rozwody nie sa w wydziale karnym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwody orzekają sądy rodzinne, a nie karne. W sądzie rodzinnym znajdź mężczyznę - mądralko! p.s. Kobiety są "spychane" do orzekania w sądach rodzinnych, bo są za głupie żeby sądzić bandziorów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10'46,jakie żale?co ty wymyślasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. Sądy rodzinne a nie karne, tam same baby siedzą. Dwa - jak ktoś widzi rozwód na horyzoncie to się przygotowywane tak ze i zona jest winna. Po trzecie. Alimenty na byłego małżonka przysługuje jeśli mimo starań spadł jej standard życia. Nie może być tak ze ktoś nie ma pracy a chce alimentów. Jakbyś miała prace i mało zarabiają to byś szybciej dostała alimenty niż bezrobotna. A argument ze nie ma pracy sąd wskaże kilka ofert z urzędu pracy i delikwenta będzie musiała iść do pracy w supermarkecie żeby wogole dostać alimenty. A po czwarte jak to jest ze mądre, również inteligentne jak mężczyźni kobiety, nagle nie umieją sobie same poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ci dopiero wymysł,że zdradzjacy/-a jest winien a nie nieudane wcześniej pozycie malżonków było lipne od dawna i wina,że sobie odpuscili jest po obu stronach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za bzdety
No to już nie w sądach siedzą same kobiety tylko w wydziale rodzinnym tak? Bo są mniej inteligentne? Mniemam, że masz dostęp do testów na i inteligencję wszystkich polskich sędziów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czepiasz sie ostatni gosciu. Pisz w temacie,moze tak bedzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sądzie rodzinnym na mojej sprawie skład sędziowski to 2 sędziów 1 sędzina, może to tylko pech?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nie bardzo rozumiesz pojęcia: sędzia; ławnik. Kto był sędzią w twojej sprawie? A ławnikiem nie był aby stary dziadek? (powinno być dwóch - pewnie jeden już umarł) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×