Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Delirkaaa

Mój chłopak okłamał mnie w sprawie seksu.

Polecane posty

Gość Delirkaaa

Jestem ze swoim chłopakiem już 1,5 roku. Bardzo często się kłócimy ale jak przyjdzie co do czego to jeden za drugim w ogień by skoczył. Ale nie o to chodzi, podczas jedej z kłótni powiedział mi że mnie oklamywal.... Przez cały nasz związek twierdził że miał seks tylko raz s byłą dziewczyną i nawet nie doszedł.. Okazało się jednak że robił to o wiele wiele więcej razy, i to nie z jedną.... Dla mnie to tak jakbym dostała od niego w twarz....Nie mogę przestać o tym myśleć. tak jak się mówi, mężczyzna nigdy nie wybaczy ale za chwilę zapomni, kobieta wybaczy ale nie zapomni nigdy.... Wybaczyłam mu ale nie mogę o tym zapomnieć, bardzo mnie to męczy. Czuje się teraz tak jakby obcy mężczyzna mnie przez te 1,5 roku dotykal. Brzydze się go jak o tym myślę...Tak mocno do kocham jak nienawidzę. co mam robić? .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odejdz od niego Mialem tak z dziewczyna I teraz zaluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
FINISH HIM :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiesz..nikt nie chce byc w zwiazku ze szmata,niewazne damska czy meska. Jakby powiedzial ci na poczatku to bys w to nie weszla i nie zmarnowala czasu, nie zaangazowala sie. To ze sie puszczal bez milosci to jednen zgrzyt a to ze cie oklamal to drugi, powwzniejszy. Naprawde zaslugujesz na kogos uczciwego i szanujacego sie, a teraz jak jestes juz emocjonalnie zaangazowana to nie odejdziesz a bedzie cie to tylko zzerac Bardzo ci wspolczuje, trzymaj sie. Chocisz ja bym zostawila klamce i latwego nawet po kilku latach zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to oszustwo ma jeszcze wieksza konsekwencje- ty go pytalas o to zeby tez wiedziec czy nie jest chory a tak skoro sypial z byle kim to nie masz pewnosci. cham i klamczuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahahhahahahahahahahahahahaahahahahaahahahhahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Delirkaaa
Echh dziękuję za miłe słowa. Ja naprawdę go kocham, ale nie dość że mnie okłamał to nie szanuje mnie i ciągle mi mówi że go przygnębiam....no jak to tak...nie raz juz słyszałam "odp*****l się"od niego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre tam wyżej jest z tym finish him

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam z chlopakiem juz prawie rok az nagle na ulicy mnie lacha zaczepila i mi powiedziala zebym od jej chlopaka sie odpi....la. A on mnie mowil ze tylko mnie, bzyka a tamtej to nawet nie dotyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×