Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Komora hiperbaryczna

Polecane posty

Gość gość

Czy ktoś chodził na zabiegi do komory hiperbarycznej? Czy to działa na choroby skóry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdz na bloga na stronie www.centrum-hiperbaryczne.pl na blogu znajdziesz bardzo dużo informacji na temat skuteczności komór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tlenoterapia hiperbaryczna ma bardzo dużo zastosowań. jest świetna dla skóry, dotlenia, przyspiesza gojenie ran i oparzeń, stanów zapalnych, kontuzji. Sam zabieg tez jest bardzo relaksujący - dla mnie to godzina relaksu przy muzyce. Polecam, to centrum hiperbaryczne na Siennej jest bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdzone i działa. Nie ukrywam że jestem związany z firmą tlenomed ze Szczecina. Zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalstalon
Ja polecam w ATAmedzie w Warszawe - profesjonalnie + bardzo dobry personel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też planuję zrobić w Atamedzie, byłam juz na konsultacji z synem. Bo synek cierpi na autyzm i korzystamy ze wszystkim dostępnych metod. Słyszałam, że tlenoterapia poprawia koncentrację i niweluje problemy ze snem u dzieci autystycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasia22
dziękuje za polecenie! Skorzystałam z ATAmedu bardzo fajne miejsce, dobrze się czułam. Mnie doskwierają bóle migrenowe i jeden zabieg złagodził zdeycdowanie, niesamowite, dzięki Wam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałam serię komór przy uciążliwych migrenach, które od kilku lat pojawiały się regularnie 2-3 w miesiącu. Oprócz zaleconej diety miałam właśnie chodzić i dotleniać się na komorach. Korzystałam z twardej komory w Vimed w Warszawie i jestem bardzo zadowolona. Od zakończonej terapii i trzymając się nadal zaleceń żywieniowych nie miałam żadnego ataku migreny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ja w atamedzie byłam. Seria tlenoterapii pomogła mi zwalczyć migrenę, ale działa korzystnie też na inne dolegliwości.. Polecam poczytać o tym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to prawda, u mnie komora hiperbaryczna pomogła na rany po oparzeniach, po serii zabiegów już wszystko jest dobrze. Polecam ATAmed :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiowaMama
W Bielsku-Białej jest taka komora o wysokich parametrach, zdaje się 2 ATA, więc ma działanie medyczne. Pomaga mojej autystycznej córci, a mi daje nadzieję na lepsze życie. Nawet nie wiem, jak to się stało, ale korzystając razem z nią z zabiegów, pozbyłam się migren. Jako, że Zosia ma orzeczenie o niepełnosprawności, to płacimy tylko połowę ceny, a resztę pokrywa fundacja. Są na facebooku, więc można poczytać: https://web.facebook.com/fundacjapomalujmojswiat/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellleanna1
Polecam bardzo! Mnie pomogło nie tylko na bóle migrenowe lecz także na skórę - mam ładniejszą, wygładzoną i odżywioną. Nawet w dotyku jest milsza. Szkoda, że malo osob wie o tlenoterapii. Ja akurat robiłam w ATAmedzie w Wwie więc polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteśmy w trakcie terapii w komorze hiperbarycznej w Bielsko-Białej. Fundacja Pomaluj Mój Świat również dofinansowuje nam zabiegi. Też pozbyłam się migren i lepiej śpię. A u Daniela poprawiła się motoryka. Polecam! Warto spróbować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajna sprawa. W sumie niewiele osób wie o dobrym działaniu tlenoterapii, a ona ma bardzo dużo zastosowań. Ja jestem w trakcie terapii i już mogę powiedzieć, że problemy skórne się zmniejszają, skóra jest mniej sucha. I sama wizyta w komorze to relaks:) ja widzę same plusy i co najważniejsze realne efekty. Chodzę do centrum ATAmed i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytając opinie zdecydowałam się na komory w Vimedzie w Krakowie i jestem po 10 zabiegach i jak tylko wrócę z wyjazdu to zapiszę się na kolejne bo bardzo fajne efekty :) w moim przypadku problemy skórne ale słyszałam że pomagają też w innych problemach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paaaula
Komora hiperbaryczna? Jestem na tak! Pierwsze efekty widać już po kilku zabiegach, ma ona bardzo dużo zastosowań. Ogromna szansa dla wielu, nawet ciężko chorych. Czuję się dobrze, korzystałam z zabiegów w Vimedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam w VIMED w Warszawie - profesjonalnie + świetny personel i sprzęt, bo mają tam aż 3,2 ATA, naprawdę szybko widziałam efekty! (Problem- szumy uszne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

Ja chodziłam na komorę twardą do Vimed w Warszawie i też bardzo sobie chwalę. Przy wprowadzeniu diety i eliminacji produktów które mi szkodzą i zabiegów w komorze pozbyłam się migren na które cierpiałam od kilku lat! a żaden lekarz nie dał mi odpowiedzi w jaki sposób mam ją leczyć, zamiast tego miałam kolejne silniejsze leki przeciwbólowe;(. Nie mam ataków już od ponad 1,5 roku i mam nadzieje, że już nie wrócą do mnie więcej. Bardzo polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka

Fajna komora w Warszawie jest też w ATAmed, chodziłam tam na sesje związane z moją migreną i rzeczywiście mi to pomogło. Ataki nie wracają, więc mam nadzieję, że i u Ciebie @Iwona tak będzie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhhhjjj

Też chodziłam do komory do Atamed, mam porównanie bo ogólnie kilka już w Warszawie zwiedziłam i w ata moim zdaniem jest najbardziej profesjonalnie. Tlenoterapia pomogła mi na skórę i trądzik, złagodziły mi się zmiany i skóra jest mniej sucha 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola

Ja chodzę do komory hiperbarycznej twardej w Liberty w Radomiu. Jestem od zawsze migrenowcem, jestem po 6 sesji i jestem pełna nadziei i optymizmu. Polecam komorę hiperbaryczną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OVIDApomorze.zach
Przyłącz się do: profesjonalnej sieci punktów, realizujących zabiegi tlenoterapii hiperbarycznej
oferta leasingu z Banku PEKAO S.A.
Nie potrzeba angażować dużej gotówki na początek a cały zakup idzie w koszty, obniżając podatek.
Obłożenie komory już tylko w 50% generuje obroty w wysokości około 17 tys. zł i gwarantuje dochód w wysokości
od 9 - 13 tys. zł
Stanowi to średnio tygodniowo około 25 godzin wizyt. Realne, maksymalne obłożenie komory może wynieść tygodniowo 55 godzin wizyt.
a.rutkowski@ovida.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ovida

Regeneracja i rewitalizacja dzięki komórkom macierzystym!
Hiperbaryczna Terapia Tlenowa przyczynia się do 8 krotnego wzrostu poziomu komórek macierzystych w organizmie, które pobudzają skórę do odnowy.
Proces dotlenienia pozwala nam powstrzymać procesy starzenia się, co stanowi przełom w medycynie przeciwstarzeniowej i regeneracyjnej.
Zabiegi tlenowe zwiększają ilość fibroblastów, które odpowiedzialne są za syntezę m.in. kolagenu i elastyny, czyli włókien zapewniających elastyczność skórze.
Skóra po zabiegach staje się zdrowsza, świeższa, bardziej nawilżona, zmniejszają się obrzęki.
Skóra jest dobrze odżywiona i utleniona i dzięki temu regeneruje się szybciej, reaguje na pielęgnację zewnętrzną oraz w większym stopniu przyswaja składniki dostarczane jej przez produkty pielęgnacyjne. 
Podczas hiperbarycznej terapii tlenowej w komorze hiperbarycznej podnoszone jest ciśnienie powietrza po to, aby tlen, którym oddycha pacjent podczas zabiegu, mógł dotrzeć do tkanek, które z powodu stanów zapalnych, są niedotlenione. Tzw. sprężanie nie powoduje podniesienia ciśnienia krwi, lecz jej lepsze natlenienie, ponieważ w warunkach podwyższonego ciśnienia tlen rozpuszcza się również w osoczu
a.rutkowski@ovida.pl
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arttt

U mnie smog praktycznie wszędzie. Chodzę regularnie na terapię tlenową i uważam, że ma kluczowe znaczenie dla zdrowia, szczególnie w okolicach Skawin. Z tych lepszych marek, które testowałem to na pewno OxyTerapia bo profesjonalnie podchodzą do pacjenta i masz bardzo długie sesje do godziny nawet. Ale najbardziej się opłaca na 45 minut. Godzina to dla mnie trochę za długo, ale zależy od potrzeb podejrzewam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila

Mnie tlenoterapia hiperbaryczna pomogła w leczeniu poważnych oparzeń na rękach. Zabieg zdecydowanie dotlenił mój organizm dzięki czemu proces regeneracji zdecydowanie przyspieszył. Ten zabieg poleciła mi znajoma jak i miejsce Bio Life Medicine w Skawinie. Mają tam nowoczesne urządzenia i bardzo dobrych specjalistów którzy chętnie pomagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalmi_k

Mam pytanie dotyczące stroju w komorze hiperbarycznej. Wiem, że musi to być ubranie 100% bawełny, ale majtki posiadają gumę i mam obawę czy nadają się, bo nie znam składu gumy. Niby produkt jest polskiej firmy i deklarują 100% bawełny, ale mam obawy co do tej gumy. Czy ta bielizna nadaje się do komory?

Z góry dziękuję za odpowiedź. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuba
Dnia 8.07.2019 o 09:47, Gość arttt napisał:

U mnie smog praktycznie wszędzie. Chodzę regularnie na terapię tlenową i uważam, że ma kluczowe znaczenie dla zdrowia, szczególnie w okolicach Skawin. Z tych lepszych marek, które testowałem to na pewno OxyTerapia bo profesjonalnie podchodzą do pacjenta i masz bardzo długie sesje do godziny nawet. Ale najbardziej się opłaca na 45 minut. Godzina to dla mnie trochę za długo, ale zależy od potrzeb podejrzewam.

Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również polecam. Mi komora hiperbaryczna w holyspaandcafe pomogła nie tylko z problemami skórnymi, ale również z anemią, z której nie mogłam się wyleczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komora hiperbaryczna, z której korzystam w holyspaandcafe w Krakowie pomogła mi w problemach skórnych i sprawiła, że zdecydowanie poprawił mi się oddech. Mimo, iż nadal dużo pracuję mój organizm jest dużo bardziej wypoczęty i nie odczuwam tak mocno zmęczenia. Do tego ta Wasza pyszna kawa i jedzenie. Polecam wszystkim to miejsce. Jest wyjątkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×