Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Suknia szyta czy wypożyczona

Polecane posty

Gość gość

Zastanawiam się, czy lepiej uszyc własna suknie ślubną, czy wypożyczyć, a za zaoszczędzone pieniadze gdzies pojechać. Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem suknia ślubna to najważniejsza rzecz dla panny młodej w trakcie całego wesela. Powinniśmy mieć wymarzoną na sobie w ten dzień tym bardziej, że wbrew pozorom wcale nie są takie drogie. Wiem bo byłam ostatnio w salonie Jennifer Vaiano w Wawie z koleżanką i śliczne suknie były już za ok. 2000zł. Do tego dochodzi możliwość kupienia używanej jeszcze tańszej, a również były przepiękne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również uważam, że jest jeden taki dzień w życiu, a suknia to jeden z najważniejszych elementów :) Wolałabym ściąć listę gości i w ten sposób zaoszczędzić niż rezygnować z wymarzonej sukni. Tym bardziej, że piękną suknię można naprawdę kupić w dobrej cenie w wielu miejscach, mogę polecić salon Emmi Mariage, http://emmimariage.pl, w którym ja kupuję swoją suknię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hexi

Ja swoją suknie kupiłam - nawet szyłam na miarę. W końcu to jedyna taka sytuacja w życiu i chciałam wyglądać jak najlepiej. Myślę, że najważniejsze to trafić w dobre ręce. Ja swoją suknie ślkubną szyłam w salonie Nabli w Krakowie. Panie dobrały mi idealnie model do mojej sylwetki, miałam dosłownie jedną przymiarkę a “wszystko” wyszło idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×