Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Prezent dla wychowawczyni

Polecane posty

Gość gość

Niedługo koniec roku szkolnego i chcieliśmy coś kupić w prezencie wychowawczyni naszych dzieci. Jest niesamowitym pedagogiem., ma ok 38 lat. Jakies pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co zazwyczaj kupowaliście i jakim budżetem dysponujecie.. Czy wszyscy zrzucają się na jeden prezent? Bo wtedy można coś sensownego kupić.. My w zeszłym roku kupiliśmy profesjonalny zestaw kosmetyków do włosów, bo wychowawczyni ma bardzo ładne, długie włosy. Tam była z tego co pamiętam keratynowa maska do włosów i serum z olejkiem arganowym i jeszcze chyba jakaś pasta wygładzająca. Takie firmowe kosmetyki z amazon keratin. Prezent się podobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może jakieś fajne zabiegi SPA dla dłoni i stóp? Lato idzie i na pewno sie przyda porządny manicure i pedicure. Bardzo fajnie robią w Klinice urody na Bolkowskiej 2A. Ja dostałam taki prezent od siostry ostatnio i bardzo się ucieszyłam. Walnęłam sobie zabiegi pielęgnacyjne na dłonie i stopy, potem lakier hybrydowy i bardzo ładnie wszystko wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz jest moda na różne pakiety SPA lub zabiegi w Klinikach kosmetologicznych. My kupiliśmy w zeszłym roku taki fajny pakiet do wykorzystania w Welldermie. Pani była bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może zestaw kosmetyków? Takich droższych? Zerknij na te np. http://www.biomania.pl/705_love-boo mają piękne opakowania i super składy, myślę, że każda kobieta by się ucieszyła z takiego prezentu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masaż dobry! To każdy lubi i przyda się po całym roku ciężkiej pracy z dzieciakami! ;-) Koło mnie na Narbutta jest fajne miejsce - Rituals SPA. Mają super masaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam inny pomysł! Kupcie jej sesję tlenoterapii (np w Atamedzie). Działa wszechstronnie i dobroczynnie na skórę i w ogóle. Polecam! Pomysł moim zdaniem oryginalny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostałam na urodziny zabieg Zaffiro. To jest lifting termiczny, doskonała rzecz dla każdej kobiety. Myślę, że nauczycielka będzie zadowolona z takiego prezentu. Robiłam w klinice na Bukowińskiej, niedaleko metro Wilanowska. Bardzo fajnie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuję zestaw smakowity i dla każdego: cytrynki z rumem, pigwa w syropie, syrop żurawinowy, syropek wanilia i chrzan z imbirem i żurawiną. I na słodko i na pikantnie. https://eterno.pl/pl/product/przysmaki-eterno.htm. Ja uwielbiam takie prezenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuję jakiś fajny zabieg np na włosy albo metamorfozę w salonie fryzjerskim. Kobiety lubią takie rzeczy! Dobry i sprawdzony jest salon w Millennium Plaza w centrum Wawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam endermologię w ursynowskiej Klinice BBC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurczę - w sumie taki zabieg tlenoterapii hiperbarycznej na prezent to fajny pomysł! Tlen działa zbawiennie na skórę a przy tym można sobie odpocząć. I na bezsenność i na migreny. Może kupię kilka sesji mamie w prezencie na urodziny! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naszej wychowawczyni kupiliśmy koszulkę z nadrukiem "Dziękujemy za cały trud i wytrzymałość- III A" Następnie każdy się na niej podpisał swoim imieniem bądź przezwiskiem :) Koszulkę zamawiałam na http://www.sferakoszulek.pl/ bo tam robią nadruki o bardzo dobrej jakości a nie chcieliśmy dać tak ważnej osobie byle czego co nie będzie się nadawało do założenia po pierwszym praniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×