Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc335577

Czy waga wpływa na?

Polecane posty

Gość gosc335577

Czy duza waga może wpływać na zajscie w ciaze? Staram się już 2 lata...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duza czyli jaka , dla mnie duza to juz od 60 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak duża waga kobiety wpływa na problemy z zajściem,natomiast mężczyzny nie tak mi mówił lekarz.sama jestem duża i starałam się 3lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak duża waga kobiety wpływa na problemy z zajściem,natomiast mężczyzny nie tak mi mówił lekarz.sama jestem duża i starałam się 3lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starajcie się cały czas i jednocześnie próbuj schudnąć.non stop bierz kwas foliowy taka moja rada od dużej już z dwójką dzieci. Powodzenia uda Ci się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bardzo duża waga u mnie 93kg przy 176 cm wzrostu:( biorę leki poprawiające owulacje i 2 lata nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam jeszcze ze jedno dziecko już mam i tak dużo przytylam w ciazy...ale przez 7 lat nie schudłam :( porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozmnażaj sie hippopotamie bo skazujesz dziecko na wieczną katorgę i walkę z wagą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ma dziecka waga do mojej? Ja całe życie byłam chuda dopiero w ciazy przytylam i tak już zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo im większa tkanka tłuszczową tym organizm więcej produkuje męskich hormonów zamiast żeńskich taka to różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie linki do jakichs badań, czy tak podejrzewacie? akurat dawniej w modzie byly grubsze i mialy po 10ro dzieci. Arabki sa tłuste i kupe dzieci mają. No chyba,ze ktos ma 200 kg, wtedy trudno bez gimnastyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Bo im większa tkanka tłuszczową tym organizm więcej produkuje męskich hormonów zamiast żeńskich taka to różnica xxx odwrotnie wiecej estrogenu:) ale nadmiar tez powoduje zaburzenia cyklu-w oncu tak dzialaja tabletki antykoncepcyjne autorko nie ma drogi na skróty i wygodnego rozwiazania schudnij najpierw, bo tylkosie frustrujesz poza tym taka otyłosc w ciazy jest niebezpieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez przesady autorko, Twoja waga to już nadwaga ale nie jest aż tak źle ;) mam wiele koleżanek które ważą podobnie i zaszły w ciążę bez problemów spróbuje trochę się rozruszać np na rowerze, zrzucone nawet małe porcje kg sprawią radość i poprawią samopoczucie a wtedy nawet nie zauważysz jak II kreski pojawią się na teście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam wrażenie że zrzucenie wcale nie jest takie łatwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak ale róznica polega na tym, że twoje koleżanki zaszły w ciąże, a autorka nie zachodzi każdy organizm jest inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×