Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

alafin

zmarszczki palacza, jak sie pozbyc?

Polecane posty

Gość woltownica

ja nie palę, ale kollagen beauty od DH jest naprawdę pomocny jeżeli chodzi o zmarszczki i poprawę cery w każdym przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woltownica

ja nie palę, ale kollagen beauty od DH jest naprawdę pomocny jeżeli chodzi o zmarszczki i poprawę cery w każdym przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Mi zabieg infuzji tlenowej bardzo pomógł w odzyskaniu napiecia skóry na twarzy. Była wcześniej bardzo zwiodczała. Efekt zabiegu na prawdee rewelacjny i polecam kazdemu. Mogę polecić miejsce gdzie robiłam zabieg Ego Med Spa w Krakowie  https://ego-medspa.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolkamata23

Ja akurat paliłam przez długi czas i w tym samym czasie kiedy rzuciłam to również zaczęłam stosować kollagen beauty od doppelherz, można powiedzieć że efekt podwójny widać od razu poprawę cery oraz zmarszczki zanikają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati
15 godzin temu, Gość jolkamata23 napisał:

Ja akurat paliłam przez długi czas i w tym samym czasie kiedy rzuciłam to również zaczęłam stosować kollagen beauty od doppelherz, można powiedzieć że efekt podwójny widać od razu poprawę cery oraz zmarszczki zanikają.

To prawda, ten kolagen działa. Mam wrażenie, że witaminy które ma w składzie, dodatkowo poprawiają stan cery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee
Dnia 21.05.2019 o 11:02, Gość Pati napisał:

To prawda, ten kolagen działa. Mam wrażenie, że witaminy które ma w składzie, dodatkowo poprawiają stan cery

Nie ważne czemu, ważne, że działa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Ja tez mam 50 lat i mialam zmarszczki palacza. Przyjaciółka poleciła mi wspaniałą masazystke, która odbudowuje mięśnie twarzy i po zmarszczkach śladu nie ma.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka

Ja pale, ale mam obok siebie Spa La Guel, wiec raz na jakiś czas funduje sobie po prostu tam jakiś zabieg odżywczy. Od razu widać różnicę, bo skóra nie jest już szara i odwodniona. Wygląda o niebo lepiej i zmarszczek też mi ubyło. Spróbuj, Wam też powinno się udać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kissi

ja miałam zabieg wypełniaczem Restylane Skinbooster - mój lekarz mi polecił i faktycznie mi ładnie wygładził skórę. Jestem bardzo zadowolona z efektu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×