Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Uprawianie seksu

Polecane posty

Gość gość

Od 3 tygodni nie uprawiałem seksu :/ co zrobić ? Uprawiam sporty itp. a i tak nie mogę wytrzymać bez seksu. # tygodnie temu byłem u prostytutki i jakoś na tak 2 tygodnie było ok. a teraz znowu nie mogę wytrzymać , a nie mam kasy by znowu iść... Co zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bp to masakra jakaś , najchętniej bym popełnił samobójstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz przeprosić się z Renią Rączkowską;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Walenie konia nic nie daje , ale serio piszę... Nudzą mnie takie rzeczy w stylu "renia rączkowska"... , nic to nie daje. Bardziej pytam jak znaleźć kochankę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A komentarz z dziś to trochę na poziomie gimbazy , pytam poważnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto ma Ci podpowiedzieć jak znaleźć kochankę? Kobiety stąd? Nie żartuj. Ty dziecko jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi nigdy nic nie wychodzi w tej materii , zawsze moje znajomości z laskami tak normalnie poznanymi kończą się na byciu kumplem , poza tym laski nie chcą się bzykać. I dopiero jak szedłem na prostytutki to było ok. , a teraz nie mam kasy aż do końca lipca , dopiero 20-tego któregoś będę mieć kasę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto ma Ci podpowiedzieć jak znaleźć kochankę? Kobiety stąd? Nie żartuj. Ty dziecko jesteś? x 24 lata mam więc dzieckiem to już nie jestem... , nie wiem jak znaleźć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup sobie sztuczną pochwę. Tzw. fleshlight. Wychodzi taniej, niż d*****.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup sobie sztuczną pochwę. Tzw. fleshlight. Wychodzi taniej, niż d*****. x NIe lubię takich rzeczy , w ogóle mnie by takie coś nie jarało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy takim czymś to nawet bym się nie podniecił raczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co młodzieńcze. Mówisz, że nie stać Cię na prostytutkę? Ale kochanka również kosztuje, kolacja ,hotel.. Za darmo nie ma nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co młodzieńcze. Mówisz, że nie stać Cię na prostytutkę? Ale kochanka również kosztuje, kolacja ,hotel.. Za darmo nie ma nic x Można uprawiać seks w plenerze , albo w domu , po kolejne co to trzeba iść na kolację ? można kupić np. jakiegoś ruskiego szampana (przynajmniej ja lubię takiego pić) i pójść np. w plener albo do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty szukasz chłopcze wora na spermę, a nie kochanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest coś takiego: http://wzaufaniu.pl/pl/p/Masturbator-Fleshjac k-Endurance-Jack-Ass/6982 mega fajna sprawa usmiech.gif x Mój kumpel takie coś ma i też mi to polecał , ale jakoś nie jara mnie robienie tego tzw. z przedmiotem :D bo tp trochę nudne na dłuższa metę , z prostytutkami to robiło się różne pozycje i za każdym razem było inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty szukasz chłopcze wora na spermę, a nie kochanki. x wtf ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnie byłoby w końcu znaleźć kochankę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
Ja nie uprawiałam seksu od 4 czerwca. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie uprawiałam seksu od 4 czerwca. beksa.gif x to super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co ludziska jak znaleźć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze jestes debilem. Idź na kooorrfy,bo z takim podejściem nie znajdziesz nikogo. Tego szampana za 5 zł zanieś dzifffce..idioto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
gość dziś Ja nie uprawiałam seksu od 4 czerwca. beksa.gif x to super smiech.gif 4444 Okrutni ludzie. :( Co w tym zabawnego? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze jestes debilem. Idź na kooorrfy,bo z takim podejściem nie znajdziesz nikogo. Tego szampana za 5 zł zanieś dzifffce..idioto x Dziwki nie piją podczas pracy :D , co tu ma cena do rzeczy ? ja lubię ruskiego szmpana (nie które dziewczyny też... ) , można też jakieś piwko kupić , albo wspólnie złożyć się na wódkę i drinki sobie zrobić. ty pijesz tylko ze względu na cenę , czy dlatego , że tobie to smakuje ? Poza tym dla mnie chodzenie na kolację to zbyt oficjalne jest , mnie takie rzeczy ogółem nudzą... zzzzz Druga kwestia to gadaj bardziej sensownie , bo pytałem jak znaleźć kochankę ? nie wiem przez neta ? tyle , że w necie to dużo ludzi loguje się dla żartów , więc raczej ciężko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym pisałem , że do prawie końca lipca nie będę mieć kasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolacja za oficjalna? Aha...wiesz co ty nie jesteś debilem,tylko kretynem. Poszukaj laski spod budy z piwem co za flaszkę się z tobą prześpi. Naprawdę masz 24 lata? Bo ja myślę,że 14:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
p******y gnoju , myslisz ze znajdziesz kochanke co da ci d**y w plenerze , i wypije szampana za 5 zl , mocno p******y jestes nie masz szans na dziewczyne a o kochance to zapomnij , jedynie dla takich jak ty to d***** sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
p******y gnoju , myslisz ze znajdziesz kochanke co da ci d**y w plenerze , i wypije szampana za 5 zl , mocno p******y jestes nie masz szans na dziewczyne a o kochance to zapomnij , jedynie dla takich jak ty to d***** sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolacja za oficjalna? Aha...wiesz co ty nie jesteś debilem,tylko kretynem. Poszukaj laski spod budy z piwem co za flaszkę się z tobą prześpi. Naprawdę masz 24 lata? Bo ja myślę,że 14smutas.gif x No dobra załóżmy wezmę laskę na kolację , ale skąd mam znaleźć kochankę , gdzie poznać ? , a po drugię to co mam jej powiedzieć w stylu chodź zabiorę ciebie na kolację i co potem ? , że po kolacji seks czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×