Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zalamkatotalna12

Pomocy!! Mam 15 lat i jestem w ciąży..co zrobić?

Polecane posty

Gość zalamkatotalna12

Pomocy!!!, mam 15 lat i jestem w ciąży..jak powiedzieć rodzicom? Do tego nie wiem kto jest ojcem, spotykam się jednocześnie z 3 chłopakami. Co dalej, czy to który z nich jest ojcem bedzie mozna zbadać dopiero jak dziecko się urodzi? Nie wiem co robić, może usunąć, ale nie mam pieniędzy i nie wiem którego z nich prosić o pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowo,prowo,gimbaza sie nudzi bo wakacje niedługo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 kolesi to 3 x alimenty. Będziesz bogata. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamkatotalna12
To nie jest śmieszne, ja nie chcę urodzić tego dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 kolesi to 3 x alimenty. Będziesz bogata. usmiech.gif X Hahaha! Młoda się ustawiła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieci rodzą dzieci, tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uprawiasz seks w wieku 15 lat z 3 kolesiami a z rodzicami nie umiesz pogadać. eeeeehhhh, szkoda gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz wszystkim trzem od wszystkich dostaniesz kasę na skrobanke i ci jeszcze zostanie w kieszeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 x alimenty 3 x 500 + 3 zasiłek rodzinny 3 razy tak, dziękujemy, przechodzisz dalej w rankingu na najbardziej kreatywną dupodajkę roku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firanella. Myślę że taka opinia z Twojej strony to impertynencja. Z Twoich postów wynika że sama jesteś zakompleksioną mamuśką którą facet kopnął w d...e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakompleksioną ? Dobre :D Już lecę, biegnę mieć kompleksy, bo ja nie sypiam naraz z 3 facetami, a jakaś 15-stka tak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no cóż..podobno kobiety które mają menopauzę miewają humory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babyachtebaby
Nieźle 15 letnia k***wka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamkatotalna12
nie prosiłam o ocenianie mnie, ale o to jak pogadać z rodzicami, może jest ktoś kto był w podobnej sytuacji? I jak to jest z badaniem na ojcostwo, kiedy jest to możliwe? czy ktoś robił będąc w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można zrobić w czasie ciązy, ale to jest koszt około 6 tysięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JAk można mieć 15 lat i upraiwać seks i to z trzema?!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamkatotalna12
Tak wyszło...wiem, że zostanę zjedzona zaraz. Najpierw miałam jednego chłopka, podobał mi się też jego kolega...no i kilka razy tak jakoś się spotkaliśmy i uprawialiśmy sex. Ten trzeci to tylko 2 razy było, poznaliśmy się na discotece i wylądowaliśmy u niego w samochodzie i stało się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mleko się już rozlało. Bawiłaś się w dorosłą, to musisz teraz wziąć to na klatę i udowodnić, że rzeczywiście taka jesteś. Chyba miałaś w szkole jakąś biologię, przyrodę czy coś w tym stylu i miałaś zajęcia z rozrodczości człowieka. Chyba idąc do łóżka z chłopakiem zdawałaś sobie sprawę, że może dojść do poczęcia, bo żadna metoda antykoncepcji nie jest 100% pewna. Prezerwatywa może pęknąć lub się zsunąć, tabletka może się nie wchłonąć podczas biegunki czy wymiotów albo nie zadziałać przez inne przyjęte leki lub zioła. Niestety uprawiając seks trzeba się liczyć z tym, że może dojść do ciąży, nawet jeśli się zabezpieczasz. Braku zabezpieczenia, tzw. stosunku przerywanego czy kalendarzyka to już w ogóle nie skomentuję. Zasada jest jedna. Jeśli absolutnie nie chcesz w danym momencie zajść w ciążę, nie współżyjesz. Twój wiek i ilość partnerów niestety nie świadczy o Tobie dobrze, sorry. Jeśli oni są od Ciebie starsi, to jeszcze ich mogą czekać nieprzyjemności ze strony prokuratora za seks z nieletnią. To, który jest ojcem, można zbadać po urodzeniu się dziecka. Nie wiem, czy jakieś placówki robią takie badania prenatalnie, bo nigdy mnie to nie interesowało, ale pobieranie komórek płodu lub z wód płodowych jest niebezpieczne i robi się je w przypadku podejrzenia chorób czy wad u dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybierz sobie jednego faceta na ojca, tego, którego najbardziej preferujesz i najlepiej będzie nadawał się na ojca i zaakceptuje ciążę. Niech to będzie twoja oficjalna wersja. Oj, współczuję Ci, ale wszystko w życiu dzieje się z jakiegoś powodu, nie jesteś jedyną piętnastolatką, ktora zaszła w ciążę. Błędy się zdarzają. Kiedyś będziesz cieszyć się z tego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze kwestia jak powiedzieć rodzicom? Normalnie, zdarzyło się, jeżeli to normalni zdrowo myślący ludzie, powinni jakoś to przełknąć i zrozumieć. Powiedz wprost z pewnością siebie- Jestem w ciąży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama znam dziewczynę, zaszła w wieku 14 lat, to było wiele lat temu. Dziś skończyła super kierunek studiów, zeszła się ostatecznie z tatą synka, a i sam chłopiec jest rezolutny i jest jej oczkiem w głowie. Powiedz rodzicom, pewnie będą wściekli, ale nie zostawią cię samej sobie, jeśli to rodzice z prawdziwego zdarzenia. Hormony są zdradliwe, jeśli nie jesteś pewna to nie usuwaj ciąży, może twoja mama zostanie rodzicem zastępczym ? Albo adopcja ? A może jak zobaczysz dziecko pokochasz je i nie oddasz nikomu? Stało się, dorośnij, nic nie dzieje się bez przyczyny. A najgorsi krytykanci niech się cieszą, że nie są na twoim miejscu, choć nikt nie powiedział że nie spotka ich w życiu coś podobnego... Powodzenia dziewczyno, bądź silna i nie daj się zwariować. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze mozesz usunac , poszperaj w int mozna za 400 zl kupic tabletki poronne . wiele dziewczyn tak robi a nikt nie opowiada glosno .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupowanie tabletek przez internet ?? Poważna/y jesteś ??? A jak zabiją tą dziewczynę ??? Nie kupuj nic takiego przez internet ! Lepiej powiedz rodzicom, oni pomogą coś wymyśleć, ale nie bierz żadnego świństwa, bo możesz przypłacić to zdrowiem lub życiem ! NIE WARTO !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje dwie znajome kupily przez internet i zyja! jest soro oszustów ale jesli tabletki przychodza do doku mzoesz spokojnie obejrzec zobaczyc jesli cos ci nie pasuje to oddac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie o tym też myslalam, ale boję sie że cos mi się stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×